Jump to content

Mortal Kombat 9 PC, PS3, Xbox...


Dark_Elf

Recommended Posts

Jbt, sta je igara u ovoj fransizi x) Slazem se, Sabisha je kul, ali meni je bio najbolji u trojci, tu je imao brutala komboe, ovde nikako da se naviknem.. jedva sam presao taj goro/kintaro fajt (i to samo zato sto su imali dovoljno mozga da im daju helt i demidz normalnih boraca a ne njihov standardni, sto bi bilo nemoguce). A Shao Kahn je uvek bio totalno op, jbg, ipak je to shao kahn, ne moze da bude vaginica. Inace, meni su najgori oni fajtovi kasnije sa Raidenom kad imas 1 na 3, jes da je svaki lik malo slabiji nego inace al brate troje ih ima.. tu bas moras da igras na teleport inace te opeglaju opako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jedino mi je taj Shaolin Monks interesantan. To bih baš voleo da probam.

I MK Armagedon.

 

Nego, zanimljiv mi je sad onaj Kensho, sa onim daljinskim šamaranjem protivnika. Ima neobične magije i kontam da kada bi se vežbalo, mogle bi muke da se zadaju standardnim (scorpion, nightwolf, sub zero i td) igračima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad tek vidim ovo:

jedva sam presao taj goro/kintaro fajt (i to samo zato sto su imali dovoljno mozga da im daju helt i demidz normalnih boraca a ne njihov standardni, sto bi bilo nemoguce).

 

Meni su i Goro i Kintaro imali svoj "normalni" health i jačinu udarca, odnosno, bili puno jači od mene.

Koji si nivo težine na story modu?

 

meni su najgori oni fajtovi kasnije sa Raidenom kad imas 1 na 3, jes da je svaki lik malo slabiji nego inace al brate troje ih ima.. tu bas moras da igras na teleport inace te opeglaju opako.

 

A vidiš, ja sam to: "dva puta po troje", prešo iz prve, i to bez većih muka.

Nisam se nešto ni fajtao oprezno, nego mi se borba sa svih šestoro svodila na kolut i nogu, i ako stave blok, onda aperkat, eventualno saplitanje.

Kudikamo lakše nego Goro i Kintaro.

 

 

Pređoh uzgred story mod, i opet mi se Shao Kahn najebao svega po spisku. Trebalo mi je jedno 15-20 pokušaja da ga pređem, a najfrustrirajuće je kad ga pobediš u prvoj rundi, a onda u trećoj rundi izgubiš, a njemu ostane "žilet" energije. Ne vidim nikakvu razliku u težini Shao Kahna u story modu na kraju (medium težina) i Shao Kahna (lader) na ekspert nivou. Potpuno isto se divljački ponaša.Da nije teleporta Raidenovog, ja stvarno nemam ideju kako bih ga prešao.

Čak i taj teleport, učinkovit je 90% samo kad baci onaj čekić, ali kad baci koplje, možeš da mu spičiš aperkat, ali ti i uzvrati, pa onda ili begaš, ili skočiš (i nadaš se da on neće da skoči), pa aperkat.

Jako teško u svakom slučaju.

 

 

Jao bre, gledam sta pisete, kako ste se uziveli, ja ovde peglam neki freelance za stek. Jebes ga, vadim dzojstik, moram d' obrnem neku partiju :haha:

Pa i ja Freelance-ujem, ali dobra stvar kod MK, je što možeš na alt-tab da izađeš... pa malo radiš... malo igraš. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pikao sam story na normalu kao i ti.. sta znam, meni su goro i kintaro pali na spamovanje onog klizeceg i puno bloka u cucnju pa posle aperkatovi i saplitanje. Nemam pojma, meni je nekako tezi ispao fajt sa kintarom nego protiv njih dvojice, al jbg i AI se zabaguje ili poludi ponekad, nikad se ne zna.. tako mi je jednom reptile u fazon prvom ili drugom fajtu jebao majku sa nekim komboima a tipa na pola story moda dobijem flawless. A sto se Kahna tice, mislim da je dizajnirano da ispizdis, ko njega dobije flawless treba da igra neku tezu igru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene Goro ispizdeo mnogo, jerbo mi nikako nije uspevao onaj fireball, nego sam ga samo spamovao pesnicama dok sam mogao, hit and run :haha: A stigao sam na pricu sa Jax-om, al' jbt mnogo je spor, bas je zajebano igrati sa njim...

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je stvar vezbe i vremena koje posvetis nekom borcu. igra je izasla za PC pre par dana a vi vec kukate kako je Shao Kahn gotovo nepobediv. :haha: kada se malo udje u udarce i specijalne poteze nekog od likova videcete koliko se lako Shao Kahn moze poraziti i regularnom borbom (10+ kombo, recimo), a ne samo besomucnim koriscenjem teleporta i ostalih pizdarija.

inace, i Ladder i Story mod na najvecoj tezini su smesni u poredjenju za poslednjim izazovima na Challenge Tower-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šeruj neki tip.. kombo.. ili kako lako preći Shao Kahna.

 

Ja sam stigao do 100-og nivoa na challenge toweru. Ono kad sa Barakom i Mileenom treba da gađaš sa leve i desne strane one koji ti prilaze.

Malo sam nezgodno rasporedio tastere na tastaturi za taj tip challenga, pa ne mogu još da se uhodam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kazemo da ne moze da se sabije Kahn, samo da je cheapass. A ti dugacki komboi tesko rade, meni ih uvek brejkuje, a i ono, sa raidenom i liu kangom npr. su mi dosta tezi komboi nego npr. sa kabalom ili nightwolfom, sa kojima se nazalost nikad ne boris sa kahnom u story modu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blah, Fredi Kruger u MK :rolleyes:

 

Jos postoji neko kome je omiljeni :haha:

fredi sigurno nije baš najbolji fajter, ali je svakako najsimpatičniji. često cepam s njim, izazov... za ozbiljno šibanje tu je kenshi.

inace, i Ladder i Story mod na najvecoj tezini su smesni u poredjenju za poslednjim izazovima na Challenge Tower-u.

istina, čelendž je daleko teži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Sad tek vidim ovo:

 

Pređoh uzgred story mod, i opet mi se Shao Kahn najebao svega po spisku. Trebalo mi je jedno 15-20 pokušaja da ga pređem, a najfrustrirajuće je kad ga pobediš u prvoj rundi, a onda u trećoj rundi izgubiš, a njemu ostane "žilet" energije. Ne vidim nikakvu razliku u težini Shao Kahna u story modu na kraju (medium težina) i Shao Kahna (lader) na ekspert nivou. Potpuno isto se divljački ponaša.Da nije teleporta Raidenovog, ja stvarno nemam ideju kako bih ga prešao.

Čak i taj teleport, učinkovit je 90% samo kad baci onaj čekić, ali kad baci koplje, možeš da mu spičiš aperkat, ali ti i uzvrati, pa onda ili begaš, ili skočiš (i nadaš se da on neće da skoči), pa aperkat.

Jako teško u svakom slučaju.

 

Ja isto jedva presao Sao Kana. Goro bio zajeban dok nisam odlucio samo da skacem i rokam ga nogom i onda da cekam da istekne vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja bih se nalozio da igram kad bi se ovde organizovao neki turnir (prosvetlite me ako ima a ne znam :o)

 

Mada bi mi MK bio poslednji izbor...

 

Do jaja bi ti bilo da igraš MK kad bi se organizovao turnir, a MK bi ti bio poslednji izbor?

 

Obrazloži deder,. leba ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Khm... ne znam šta da mislim.

Ako je gameplay ovakav.. interesantno... premda mi se više sviđa stilizovana grafika u devetci.

Ako je ovo samo cinematic, onda mi i nije nešto. Animacija škripi, a režija i cutovi su mnogo usiljeni... zbrzano nekako.

 

Pogotovo mi ovaj hip-hop ne leži uz MK.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

muzika... samo sam cekao da odnekud izvuku loptu i opice basket. NBA MK10.

 

ako je trailer pokazatelj gameplay-a, cini se da ce biti i nekih noviteta, poput interakcije sa okruzenjem. u Injustice-u je to funkcionisalo vise nego dobro; videcemo kako ce se stvari odvijati ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije graficko poboljsanje, gemplej je, sudeci po ovom trejleru znatno poboljsan, realisticnija je borba... Samo mene brine kako ce ovakav gemplejt ici bas smooth u odnosu na dosadasnje. Ali ova interakcija sa okruzenjem sabija, nadam se da ce to maximalno da iskoriste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...