Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Олимпијакос рутински добио.

4 шансе, 3 гола.

 

Добијеш посед, направиш шансу и онда симулираш у 16. Иди, бре, у пичку материну...

Суђење одлично, једи говна Вучела.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se sudjenja tice glavne zamerke su mi sviranje ruke djurdjevicu a covek ga drzi na spansku prakticno, takodje zuti samo leonardu kad je odjidja drzao loptu kao slepac, ostalo manje vise ok...

 

odbrana haos, cirkovic jos i najbolji, bojan ostojic bolje i ne moze, covek igra prvu ozbiljnu utakmicu u 33 godine, miletic i vulicevic kriminalni, everton imao pomracenje mozga ali nema potrebe za ovolikom hajkom, jebiga, desi se.. problem je kad zasere jos 5 coveka pored njega

djukicu zameram izmene jedino, ja bih pustio necu mihajlovica umesto leonarda u drugom sigurno. postavka je bila ok, takodje pritisak na odbranu dok nismo primili drugi gol je za svaku pohvalu, problem je sto mi nismo gvardiolina barsa pa crknemo posle 20 minuta presinga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Милетић је ретко глуп момак. Дао Бог снаге, а мозга нигде.

Вулићевић се борио, мени је он ок био.

 

Није лако Евертону кад поред себе има безмудог Косовића. Не волим да видим такве пичкице. Дај Јевтовића, бар уме фаул да направи. Причају се бајке о некаквом тачном пасу Косовића. :haha:

 

За измене се слажем, закаснио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kosovic covek ne zna ni sta igra. zadnjeg veznog videlo nije, nit kreira, nit prenosi loptu.. u odbrani svakako ne postoji, posalje 2 ok lopte protiv buducnosti i macve i ljudi misle da je ok fudbaler... pa pre bih i pantica od pocetka tu nego kosovica, ako vec nije jevtovic, sigurno bi bio korisniji u obe strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta jer Olimpiakos nije nesto.Videla se zelja kod vas,ali kad numete,jebi ga takva nam je liga.Odbrana vam je humor,standard za nasu ligu(nasa je jos smesnija).Ovi vasi padaju pri svakom kontaktu,uprava kuka kako su pokradeni,idemo nova sezona,stara prica.

Ovog novog crnju sto ste doveli za grdne pare,jel on bio zdravstvenim proverama?Ja manjeg coveka sa losijom kondicijom nisam video.Znam da je tek krenula sezona,ali covek posle 10 minuta izgleda kao da mu treba infuzija da se vrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...