Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

odlični rezultati u LŠ
Siti se fokusira na Premijer ligu, Barselona je već osvojila svoje prvenstvo, pa će da se koncentriše na LŠ.

prema tome, najodvratniji klub na svetu opet puši kurac
sisaj, engleska Zvezdo

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva utakmica jbt, ja sam i dalje pod utiskom, pusticu snimak popodne da odgledam
e da, Simo Krunic i dalje kaze oPsajd :haha: a Aca je bas nepodnosljiv s onim mesanjem igraca i nemanjem pojma imena uopste, sinoc je KDB bio Eriksen i tacka, mesao Mendija i Sterlinga, mada ubedjlivo je najjace bilo kad je promasio belca za crnca, ne secam se ko je tacno bio u pitanju

kaze drugar da on nije cuo da je Krunic promasio Kokzino ime, moguce da sam se ja istripovao

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcu danas da vratim snimak, pa da bacim na yt. Steta da se ne sacuva.

""Lalatović, Milojević, Savo Milosević, ja...mogli bismo da vodimo ekipe poput Mabčester sitija ali nam se ne pruza prilika".

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, obsessed by cruelty said:

mesao Mendija i Sterlinga, mada ubedjlivo je najjace bilo kad je promasio belca za crnca, ne secam se ko je tacno bio u pitanju

Pa nisu baš ni Mendy i Sterling istih nijansi :haha:

Ja gledao na engleskom streamu kao čovek, nemam tih problema sa našim bilmezima onda.

Baš odavno me nije neka utakmica onoliko navukla, manje-više me briga za oba kluba, ali mi bilo drago da Totnam prođe, ponajviše zbog Eriksena brata. On je doduše imao kriminalnu utakmicu, koju je mogao na kraju baš da balegarski kruniše onom prodajom lopte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpul pobeđuje na svim frontovima. Barsa ako se otvori , a otvoriće se, dobiće 3 komada, a dati dva, i tako u oba meča.

Što se tiče premijer lige, koje se dotakao momak iz Žitišta u Pjanovićevom dresu, sačekajmo, verujem da je UČK Unitedu veoma bitna Liga Šampiona, ako nije onda su svesni da se vraćaju na staze stare slave deleći komadić istorije sa klubovima istog ranga poput Prestona i Bolton Roversa.

  • Like 1
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...