Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Odgledao produžetke, ne sećam se ovakve ciganske zabave, kao kad u Domu za vešanje u čergu upada đida Ahmed šampijoni. Hajlajts: Jevtović, gospodar jedanaesteraca+crnja koji na penal kreće kao da je na gol crti Snežanalna Borjan. Hvala, cigani. Bilo je uživanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I not to forget legendu sportskog novinarstva, koji prenos vodi kao obznanu prvih i nezvaničnih rezultata samodoprinosa u Ostružnici, koji priča o neljudskoj ciganskoj hrabrosti u momentu kad se ovi nogovode svojom legendarnom taktikom ko izađe iz pet da mu umre mama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da se smeju i da nas potcenjuju, sa tim što su nas potcenjivali svih ovih dana, ja sam rekao ko se poslednji smeje njemu je najlepše. Drago mi je što smo prošli njih jer su toliko verovali. Njihov trener se malo za/ebao što nas je potcenio. On ne zna naše životne priče, nisu kao njihove što su jeli zlatnim viljuškama. Oni su elegantna država, ali ne znaju naše ratove, bombardovanja, imamo to kada se pokaže ko smo i šta smo", rekao je Degenek.

sta reci :hail:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

National team‡
2009–2011    Australia U17    7    (1)
2012    Serbia U19    8    (0) 👌
2015    Australia U23    4    (0)
2016–    Australia    25    (1)

Degenek reflected on his switch, quoting: "I represented Serbia under 19s in eight games at a time where I was unsure of whether I was wanted in the Australian national set-up. But two years ago I was given the opportunity to represent the Olyroos and, later, the Socceroos. I knew that’s what I wanted to do.

Edited by obsessed by cruelty
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...