Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Siti očajan 80 minuta, ali moglo je svašta da bude da nije startovao Boateng, dobio crveni, ali spasio gol

 

svakako bi bilo neopravdano bilo šta sem Sitijevog poraza, jer Bajern je bio jednostavno nadmoćan

 

 

italijanski klubovi, sve u svemu, duvaju kurčinu, vade penale iz mađioničarskog šešira, jad i beda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дајте и Јунајтед да се напуни.

Какви курац Манчестери.

Ja bih samo da ponovim da kategorički tvrdim da Mancester Junajted nikad neće osvojiti 5 titula evropskog šampiona kao najveći engleski klub Liverpul, samim tim nikad i neće postati veći klub od legendarnog Liverpula.

Šta više, ako bude kosmičke pravde ovo je možda i zadnja sezona da smo primorani da gledamo UČK Junajted u elitnom takmičenju.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sabija covek. Realno uzasno dosadna tekma Barse i Milana, uz par lucidnih poteza da ne buda totalna katastrofa, sad se nerviram sto nisam gledao Arsenal i Borusiju, sigurno je bilo zanimljivije.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

po prvi put sam video kako Milan melje Barselonu, doduše, kratko je trajalo, petnaestak minuta, nakon čega smo sami sebe zajebali

 

kasnije je normalno Barsa preuzela inicijativu, ipak Kaka ne može čitavu tekmu da odigra, ali mi se generalno dopada kako smo odigrali na početku

 

vidi se da tu nedostaje jedan vezni, može i Honda, a valjda će onaj Rami da uradi nešto s odbranom od januara, jer ono je žalosno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Vidal je lud bio, još par totalno glupih momenata je imao, on izgleda svaki put prsne kad gubi, tako je nešto srao i kad je igrao prijateljsku protiv Srbije.

 

Ali Juve je odlično igrao, ovaj Real je očajan tim, Juve je imao igru, sitan vez, sve je to dobro izgledalo, ali džaba kad ima onu budalu Kjelinija u odbrani. Nije zaslužio crveni, al mnogo je zasro, sve u svemu.

 

U svakom slučaju Juve bi mogao da masakrira Real u Torinu, stvarno su sprdnja od tima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...