Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

ispravite me ako gresim, ali ja se ne secam da se Ibra nesto posebno kurvao oko svojih transfera a la Bejl sada ili Fabregas par godina ranije; osim kad je juve izbacen u drugu ligu, ali za to ga ne mozete previse kriviti. Iz Intera je otisao jer su celnici kluba dogovorili njegovu razmenu sa Barsom, iz Barse ga je fakticki Mesi oterao, Milan ga je prodao jer im je trebao kes.

A u situaciji kad danas generalno igraci cesto menjaju klubove, ne vidim zasto bi Ibra bio okarakterisan kao posebno nelojalan igrac.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ipak nije baš tako

 

http://www.sport.ba/druga-strana-sporta/ibrahimovic-nisam-ja-rom-ja-sam-bosnjak-sa-dna-kace/

 

 

a

usput sam saznao da se Šefik tri puta ženio, od toga jednom sa Srpkinjom, i Zlatan (kome je majka Hrvatica) ima polubrata Aleksandra. Dakle, slika na zidu je od treće žene i ništa više.

 

To znači da Zlatana realno baš briga za bosanske etničke podjele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи, нема то везе да ли је ове или оне националности или расе.

Џовек је арогантни кретен и ја такве не волим.

Нигде нисам спорио његово умеће - рекао сам да је арогантна будалетина која зна да игра фудбал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno sam saglasan sa bratom Dovlom.Fudbalercina i po,nema diskusije,ali ogavno antipaticno djubre.Naravno,to nas ne treba zanimati,ali bas zbog toga ga odredjeni ljudi ne vole.Ja prvi ga ne volim.A zbog svog stava prema profesionalizmu nikada nece biti velicina kao neki igraci.

 

z Barse ga je fakticki Mesi oterao,

 

Ma kakav Mesi,oterao ga Gvardiola bas zbog njegove naravi i zbog stila igre u kojoj ne postoji niko osim njega.Pratite ga malo ljudi,i videcete da on u ogromnoj vecini slucajeva kada primi loptu i zavrsava napad.To u Barseloni ne prolazi.

 

A u situaciji kad danas generalno igraci cesto menjaju klubove, ne vidim zasto bi Ibra bio okarakterisan kao posebno nelojalan igrac.

 

Stoji sve.Glupo je napadati fudbalere zbog toga sto zele promeniti klub.Jebiga,to je njima posao.Ali ce se uvek mnogo vise postovati igraci koji su lojalni.Setite se samo Del Pjerovih reci kada je Juve izbacen u drugu ligu...pravi dzentlmen nikada ne napusta svoju damu...jebiga,to cini igraca velikim...Del Pjero,Gigs,Zaneti,Maldini,Dzerard,Pujol...to su pravi veliki igraci.Pa cak i Mesi i Ronaldo spadaju u tu kategoriju.Jeste da je Ronaldo promenio dva kluba,ali ja se mogu kladiti u kofu krvi da on nikada ne bi otisao iz Junajteda da u pitanju nije bio Real Madrid.

 

Људи, нема то везе да ли је ове или оне националности

 

Znamo Dovla,dobro nam je poznata tvoja ljubav prema ustasama i balijama.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba videti ove njegove izjave. Meni on legenda. Nije pickica kao vecina danasnjih fudbalera. Sveza kolektiv i plasi se trenera. Zlatan je covek sa stavom. Pobeda po svaku cenu makar morao da samara suigrace.

 

http://www.sport.ba/druga-strana-sporta/ibra-kakve-su-mi-ovo-modrice-to-ces-pitati-svoju-zenu/

 

Da se razumemo ni ja ga ne volim, ali mi se igra opasno svidja.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...