Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Jbg...prelazi se olako preko cinjenice da su drasticno brzi, jaci i dobrim delom visi od ovih nasih pamuka... i jos nas istukli domacinski...a jos postavka igre savrsena, ja ono skoro nisam video...Braske prolazi troicu igraca njihovih i ne moe da uradi nista...i da doda nekome, svi pokriveni...a toliko su iskusni, da im treba sekunda da nam otmu loptu...samo onakav autogolie mogao da ih probie...dodze prekasno, ebi ga

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko odusevljavanje igrom tima koji protiv vas u ne-vasoj-najboljoj formi, kao jednog potpuno evridz srpskog tima sa par odlicnih pojedinaca, dobi iskljucivo na iskustvo i sugave golove. Ljudi fakat imaju tu defanzivnu igru ali su objektivno odvratan tim za gledanje i mogu tako da zatvore samo timove poput partizana koji nemaju pravog rasnog i dominantnog spica. Nece ih mozda raskantavati u LS, posto im je 95% igre defanziva ali ce svakako svaki ozbiljniji tim da im nalupa samare.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko se ne odusevljava, ljudi imau svoi stil, koeg se drze i to im prolazi...kamo srece da smo mi konkretni kao oni u igri, ja im skidam kapu

 

Alie cinjenica, da ovakvom pero kategoria Partizanu nikako ne odgovarau...mi smo protiv Steaue izgledali kao Barsa i u Bukurestu i u Bg, protiv njih smo izgledali kao petlici protiv seniora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro covece ali mesate babe i zabe, u tome upravo i jeste fora.. nasi timovi su pre svega na atletskom/fizickom planu i taktickom debelo inferiorni, sama fudbalska tehnika, individualni kvalitet, ne zaostaje to uvek TOLIKO. Fora i jeste sto su ovi likovi sto rekoste em brzi i jaci em imaju, kakvu takvu, ali sto kazes, uspesnu taktiku. Nasi jbg i dalje idu na forsiranje nekog individualnog kvaliteta, nedovoljno se krecu i nemaju jasan plan sta tacno hoce. Zato i mozete da dominirate protiv Steaue koja je isto ad hoc tim jbg (mada, mojne se lazemo, razbili ste ih u drugoj tekmi tek posle crvenog, do tada su oni dominirali isto) ali kada naidju nasi na iskusan, atletski i tehnicki uigran tim, tu nema leba. To je takodje razlog zasto nasi igraci procvetaju kad odu iz Partizana Zvezde ili Voshe, ako su iole imali talenta. Ako nisu, vise i ne cujemo za njih, razume se. Ali ako jesu, uklope se u bolji sistem i budu primorani da svoje fizikalije dovedu na visi nivo (Ivanovic i Matic najbolji primeri).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај Бате истресао Бајерн у оној сезони кад су освојили ЛШ.

Јесу тешки за гледање, али права терминаторска екипа која игра на резултат. Убили су нас, претрчали, искористили своје шансе.

На крају крајева, јебе им се шта ураде у групној фази. 6 последњих сезона, 4 играли ЛШ. Лова се упумпава.

 

Далеко од тога да су ванземаљци, али играју своју игру и то пролази у рангу пилићарских екипа које лагано избаце. Њима довољно да сваке године играју ЛШ.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece Kazim 13 na 11. Nije nego je 11 na 9. Bugarin i Babovic ne postoje na terenu. Odbranu ne pominjem posto Partizan prima bar po gol na 6-7 zadnjih utakmica. Sve sto je dovedeno u ovom prelaznom roku je losije od onoga sto je bilo tu prosle sezone. Jedino Abubakar igra nesto. Ovo ostalo katastrofa a najcrnje sto su ovi novi skuplji od proslogodisnjih. Samo da nisu onako kurvinski oterali Drincica i Branka Ilica, Partizan bi ovo prosao cak i sa Milinkovicem na klupi. Kad se pogleda prelazni rok, i ovaj sad i onaj prethodni zimsli, stice se utisak da je ovima glavni cilj bio da se razjure igraci koje su doveli Djuric, tj Nikolic.

Edited by serblackbeard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grupa A: PSŽ, Real, Šahtjor, Malme

Grupa B: PSV, Junajted, CSKA Moskva, Volfsburg

Grupa C: Benfika, Atletiko, Galatasaraj, Astana

Grupa D: Juventus, Siti, Sevilja, Menhengladbah

Grupa E: Barselona, Leverkuzen, Roma, BATE

Grupa F: Bajern, Arsenal, Olimpijakos, Dinamo Zagreb

Grupa G: Čelzi, Porto, Dinamo Kijev, Makabi

Grupa H: Zenit, Valensija, Lion, Gent

 

šugavi Partizan, mogao sam da gledam Barsu

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha:

 

 

 

I Arsenal prolazi lagano, ne znam kako će s Bajernom da odigraju, kako igraju oni bez Riberija, kako igra Robben? Vidim da su nakantali Hamburger ali ne znam znači li to išta, izgleda da kad nekoj random nemačkoj ekipi kažeš naglas ''Bajern Mjuinkhen'', oni već prime automatski 2-3 komada xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...