Jump to content
Sign in to follow this  
Demon Seed

Bloodbath

Recommended Posts

pa, koliko ja znam to nije ni postava koja je svirala na toxic death, ili gresim? vrlo fejk ovo izgleda :D

Nije ista postava , i ja verujem da je neko piratsko sranje . Cak ne verujem da je explosive records

jer bi bar oni imali original fotku kako treba

Zna li neko kakvog su kvaliteta ove majice? Ne bi da mi se unisti majica za godinu dana.

koliko znam stampace u Aziji , tako da nemoj ocekivati neki kvalitet . Ili mozda gresim ?

Zaista zasto ne moze to da se uradi u Srbiji ? Znam jeftijije al ipak postarina i te zezancije

Каквог год да су квалитета мислим да су прескупе. А и мало јесте глупо да нико код нас не може да ради овако нешто.

IMG_20190116_112841437_zpsvkltcu3z.jpg

Kvalitet nije los   da pohvalim , ja sam narucio kratkih rukava oni poslali sa dugim rukavima 

2 hours ago, dudi said:

ja sam narucio kratkih rukava oni poslali sa dugim rukavima 

Баш професионално, нема шта. Поготово што су те са дугим рукавима скупље од обичних мајица :haha:

On 1/16/2019 at 4:35 PM, dudi said:

IMG_20190116_112841437_zpsvkltcu3z.jpg

Kvalitet nije los   da pohvalim , ja sam narucio kratkih rukava oni poslali sa dugim rukavima 

Odlicna majica preporucujem

Na Toxic Death-u je svirao još jedan gitarista Kerry, a Vlada je svirao bas, Aleksandar je samo pevao. Ovo gore je fotka iz Traumatic Memories faze. Nuđeno im je da se uradi reizdanje Toxic Death-a na vinilu, valjda isti izdavač kao i Bombarder, ali su tražili neke nerealne pare za to. Za Toxic Death bi bilo idealno da se dodaju i one dve stvari sa demo snimka i eto full albuma. Oni bi bili pogodni za reizdanja, jel imaju press clipinga, pisalo se o njima, plus ih slikali Polzovici i jos na to dodas neka prisecanja i eto lepog bukleta. Ali ne verujem da će ikada išta biti od toga.

6 hours ago, Bernard Panasonik said:

Na Toxic Death-u je svirao još jedan gitarista Kerry, a Vlada je svirao bas, Aleksandar je samo pevao. Ovo gore je fotka iz Traumatic Memories faze. Nuđeno im je da se uradi reizdanje Toxic Death-a na vinilu, valjda isti izdavač kao i Bombarder, ali su tražili neke nerealne pare za to. Za Toxic Death bi bilo idealno da se dodaju i one dve stvari sa demo snimka i eto full albuma. Oni bi bili pogodni za reizdanja, jel imaju press clipinga, pisalo se o njima, plus ih slikali Polzovici i jos na to dodas neka prisecanja i eto lepog bukleta. Ali ne verujem da će ikada išta biti od toga.

I stvari mislim da je ponuda bila za Traumatic memories ali koliko sam cuo ponuda izdavaca je bila nerealno niska-bend bi dobio smesnu  nadokndu dok bi izdavac mogao da reizda jako trazeni materijal i lepo zaradi Toxic Death isto zasluzuje reizdanje a demo verzije Nuclear i Empire sa Saletom na vokalu i Kerry-Jem i Stacom na gitarama bi bio odlican bonus  

Alek pevao, Mengele? Verovatno mislite na Damjana da je pevao na Toxic Death-u, tek na Traumatic je uzeo i bas da svira, kad je Vlada presao na gitaru.

Da, bre, Damjan, na njega sam i mislio :) Ja sam čuo drugu verziju, ali to pričam iz druge ruke, tako da vrlo moguće da nije tačna. Oba izdanja zaslužuju reizdanje, kao i Empire of noise  Annatheme i što je najbolje za te albume postoji realno interesovanje. Još ako su sačuvani masteri i malo se doteraju snimci... Mada, iskreno mislim da od toga neće biti ništa.

Mislio sam na vinilno reizdanje, Annathemu su reizdali i neki Kinezi na CD-u. One records CD zvuci  posno (da upotrebim termin jednog mog poznanika), ali moguce da je takav i original, nemam tu plocu.

• Upvote 1

Da izdali su i Annathema Box set  komplet  sa svim albumima radili kinezi  jako los kavlitet  neki tanak karton za kutiju raspada se cim ugledas  , a i One recrods izdao na diskovima .

Just now, dudi said:

Da izdali su i Annathema Box set  komplet  sa svim albumima radili kinezi  jako los kavlitet  neki tanak karton za kutiju raspada se cim ugledas  , a i One recrods izdao na diskovima .

Sta se desava sa originalnim pevacem Annatheme jel neko zna?   U to vreme to bio neki  opasan lik

On 2/20/2019 at 1:37 PM, heavyervin said:

Mislis na Francuza? Jedan moj drugar ga video pre par godina na pijaci u Novom Sadu, prodavao je nesto.

Da na njega   ,   jbg covek se povukao   ne bavi se sa muzikom uopste bar tako kazu