Jump to content

Paralelni univerzumi Hefesta Snažnog


Guest HEFEST

Recommended Posts

E to su bili dani. Bijes dizela pa mu nabacis onaj cebasti duks preko glave i tuces ko u krusku. Jednog mucenika sam pustio da bezi, a on onako u strahu i sa duksom preko glave potrci pa pravo u mene 3 puta. Ja ga dovatim i samo usmerim ka zidu. :haha: Spavo mukica pola sata.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nikada ne bijem da coveka saljem u bonicu. Jesam par puta(one koji su mi atakovali na zivot a ne na ponos), ali su oni bili toliko prestravljeni da im nije padalo na pamet ponovo da me sretnu negde pa makar i u sudnici. Uvek sam imao svedoke da sam to radio u samoodbrani tako da im opet ne bi bilo ni od kakve vajde.

 

Mahom tuca ne traje dugo. Klasican nokaut pa stura dok ne dodje murija.

 

Evo moja jedina akcija sa pandurima ako tako moze da se nazove.

Jednom sam panduru oteo pendrek i oterao ga nazad u stanicu kad mi pukao film. Sedeo sam miran u parku, a neki bilmezi se drali i budili narod u okolnim zgradama. Oni dosli pred mene i poceli odma da prete batinama, a jedan uzeo pendrek i poceo da ga vrti ko onaj pandur u filmu Policajac Manijak. Ja skocim, zaurlam ko ranjena zver, otmem mu pendrek onako zabezeknutom i kazem im da se tornjaju ako nece da ih pobijem. Do tada su bili terminatori, a u sekundi postase male mace. Svi mi kazu da kada se iznerviram uplasim svakoga ko me vidi. Policajac me jos zamolio da mu vratim pendrek i ja mu ga i vratim.

 

398410_1.jpg

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne šlihtaj se pičkice, usrao si se otkad je otkvireno da si '91.

 

Šta si se ti popalio Delijo?

 

Ne slihtam se, boli mene peta, potucu se s kim oces.

 

I ne znam otkud uopste to da sam stariji, pominju '86 godiste... WTF? :haha:

 

To je zato što govoriš tiho i slušaš onaj penzionerski prog :P

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, imao i ja svedoke, pa platio 33.050 dinara.

 

Kako to? Jel to stvarno istina da si kriv i ako se branis?

 

Pa mene nikada nije uhvatila policija tako da sa njima nisam ni imao posla. Jednom je bilo blizu kada sam lika stvarno onesposobio za zivot i kada je bio u bolnici 20 dana, ali je on slagao da je pao na planini sa nekog sranja. Naravno zapretio sam ga da cu ga naci i pobiti i njega i porodicu, a pre toga ih podvrgnuti ritualnom mucenju. Uvek pali. Mozda zato sto i jesam bio ozbiljan. Slomio sam mu nekoliko kostiju i izbio punu saku zuba. Atakovao mi na zivot jebi ga. Tada i ja gledam da ubijem.

  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je i tada svedoka, ali su videli sta bi se desilo da se umesa i policija pa su stvar zataskali. Tada sam radio na ciscenju Bukulje i bilo je samnom jos jedno 7-8 radnika, a kasnije dosao sef iz grada da ovog vozi u bolnicu. Covek me aknuo stenom precnika pola metra u ledja iz sve snage. Jurio sam ga ko nikada u zivotu. Strvina od dva metra i 120 kila.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hefi a da ti otvorimo temu "Paralelni univerzumi Hefesta Snaznog" greota da akas stranice po pojedinacnim temama na yumu, ovako kad god pricas o fajtanju odes lepo na temu I tu se svi raspisemo I edukujemo ovako ce da propadne bem li ga...

 

Odavno bolje ideje nije bilo. :da:

 

a i ti pitaš gluposti, kao da se tebi nikad nije desilo da oćeš da akneš nekog u leđa a jedino što ti je pri ruci bude stena prečnika pola metra...

mada možda i nije, mlad si, naučićeš...

 

Ma što znam, meni sve to djeluje nekako nerealno, kao da čovjek prećeruje ponekad pomalo, a opet ima smisla to što priča.

 

U dilemi sam.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narusavanje javnog reda i mira ili slicno, cim je mogao da buy his way out. Prekrsaj.

 

Nisu. Hefest nema veze pa lomi sve redom....sinove partijskih mudonja,lokalne dilere,pandure...znaci samo treba imati muda.

 

Kad je neko hrabar ne zovu ga "mudonja" vec njegova muda zovu "Hefest".

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako, jbt?

 

Pa rekao sam da je baja imao dva metra i raspon ruku ko kondorova krila. Nije to bila neka monolitna stena nego vise stena prosarana zemljom. Pola busika pola kamen. Jer da je bila cela od kamena verujem da bi mi kicma pukla. Ja to kvalifikujem kao pokusaj ubistva jebi ga. Nije covek znao kako da mi doskoci pa me iznenada mucki aknuo u ledja stenom dok sam sedeo kraj puta.

 

Sto se tice teme mislim da ne bi bila funkcionalna jer me stalno pitaju u vezi mojih fajtanja na razlicitim temama ili se samo licemerno i kvazisarkasticno pominju toga pa onda ja moram da udarim kontratežu.

 

A evo sada ovde razgovor o fajtanju je bio gotov, ali su ga drugi oziveli tako da ne mozete samo mene kriviti zbog razvlacenja iste. Ja sam sve lepo napisao u jednom postu, ali nekima to nije dovoljno pa se malo objasni, ali nekima nije ni 100 eona dovoljno za neke stvari.

 

Kad je neko hrabar ne zovu ga "mudonja" vec njegova muda zovu "Hefest".

 

Ili bi bar tako trebalo da bude. Sta cu kada genetika potice iz muda, a svi rodjaci mi snagatori i svetske ludacine prvoga reda. Nisam ni najjaci, a ni najgori, ali najbolje se snalazim u street fight-u posto me zivot na to naterao tj. ne zivot nego cinicni tipovi poput tebe kao i obicne bahate budalcine zeljne batina(koji inace vole da maltretiraju slabe i uboge, ali se u mom slucaju uvek zajebu(nije svaki naocarko za zajebanciju :haha: )).

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...