Jump to content

Paralelni univerzumi Hefesta Snažnog


Guest HEFEST

Recommended Posts

Nisam skroman nego realan. Skromnost, a pogotovo lazna mi nikada nje bila svojstvena.

 

Ljudi ovde od pocetka nisu citali sta pisem kako valja nego onako kao pravi seljaci i egoisticni licemeri.

 

Ja sam samo rekao da nikada nisam u tuci izgubio, a retko kada je ko uspeo i da me udari kako valja. Sem ovi likovi sa sipkama, stenom i jos par slucajeva iznenadnih udaraca koji su dosli onako iz vedra neba. Nikada nisam tvrdio da sam najjaci nego samo da sam opasan fajter i da smem to i da demonstriram onim bezobraznijim sa foruma. Nista vise od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ovde od pocetka nisu citali sta pisem kako valja nego onako kao pravi seljaci i egoisticni licemeri.

 

Ne znam samo na koga ciljaš. Ja nikad nijesam rekao da ti ne vjerujem.

 

 

 

Mislim da je ime teme pogresno. Nisu to paralelni univerzumi nego je to ovaj univerzum.

 

Moglo bi na primer HEFEST - MASTER OF THE UNIVERSE

 

Ili kraće: HEFEST - HIMEN

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam samo na koga ciljaš. Ja nikad nijesam rekao da ti ne vjerujem.

 

Pa nisam sa kruske pao da ne vidim sarkazam. Prvo sam mislio da si ok. Imao si i ti neku epizodu sa nekim ko te napao pa smo pricali. Sta ti se desilo posle toga nemam pojma.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ITF deluje kao mica, vidi se da je dobar čojek, iako je Crnogorac :D

Opet, i Hefi ne deluje kao loš lik, samo ume da bude prenaporan u raspravi. Al' da nema takvih ljudi na ovom forumu, koji potenciraju neke stvari i pričaju razne priče i zauzimaju specifične stavove, ovo bi bilo siromašnije i dosadnije mesto. Eto, pogledajte samo neke likove koji su proterani ili su odustali od foruma, a protiv kojih je većina forumskog življa svojevremeno graktala na sav glas, a sad ih se sećamo sa nekom setom, skoro pa da fale... :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ITF deluje kao mica, vidi se da je dobar čojek, iako je Crnogorac :D

 

:haha: Hvala, ono....

 

Jedan se i vraca.. :mhihi:

 

Nije valjda?

 

--------------

 

Grobe, ne lazi narod.

 

@Mauzer

 

Od tebe, Karnisera i vinjaka se nije moglo doci do izrazaja. :D

 

A propo sve ove price, meni je Hefi zaista drag lik, ne bih volio da mi se naljuti, te stoga odbijam predlozeni dvoboj po livadi. Ja mac, on noz... nije fer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A propo sve ove price, meni je Hefi zaista drag lik, ne bih volio da mi se naljuti, te stoga odbijam predlozeni dvoboj po livadi. Ja mac, on noz... nije fer.

Masta radi svasta vas dvoje na livadi, u pozadini muzika iz filma "dobar, los,zao" i ovaj citat :haha:

 

"When you see another man, you think two things. Who has the bigger dick and can I take this guy in a fight? One you can’t do anything about, the other you can.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi na podrsci <3

 

Rodjo,sto je realno realno je,tesko ko bi izdrazao tezinu tvoje pesnice. A ti bogami kad pobesnis i ne osecas bol,nesto kao Super Sajonac mod. :-D

 

A gde li je Blagoje da jebe majku svima?

Bogme,taj covek i kad psuje nekoga laze. :-D

 

Hefeste,postovanje duboko,al Bogdan je i u rvanju dobar,probali su ljudi da obore zver i u vodi,al ne moze,stvrnina more,iskobelja se ocas posla pa ti uradi kragnu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...