Jump to content

Paralelni univerzumi Hefesta Snažnog


Guest HEFEST

Recommended Posts

Ja ne mislim tako, jeste da ima tu eksplozivnosti i čega sve, ali ja mislim da kad te onaj od dva metra i 150 kila spuči nema dalje :D

Ako taj od 150 kila i 2 metra spuci ovog coveka :),ja odmah prestajem da slusam Mejdene heheh :D

 

http://youtu.be/SbI_04n3lLU

 

Jeste to film i sve,ali svaki njegov potez koji vidis ovde radi u svako doba dana i noci sa povezom,stvarno kapa dole Scott Adkinsu...

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekjuče sam sparingovao sa jednim velemajstorom karatea i doktorom kik-boksa, bivšim pripadnikom kobri. Još uvek me noge bole.

Lik je 177 cm. Znači niži je od mene nekih sedam santima (ako je uopšte važno)

Taj bi od Hefesta napravio fleku. Tvrdim.

 

Jedino bi Sreta mogao da izađe na kraj sa njim... Jer nema nikog luđeg od Srete ciganina ludaka.

Edited by vudun
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde dovedi mi tog a ja ću da nađem neku životinjicu pa da konačno prerasteš mejdene :haha:

Hahahah prejaka si :))).

Vidi,u odredjenim sportovima gde si ogranicen pravilima vazi to sto si ti ubedjena zato i postoje kategorije, u freelance-u i stvarnom zivotu vaze totalno druga pravila sto se fight-a tice.

Zivotinja uvek poklekne pred gazdom ma kolika ona bila ;).Nadje gazda nacina da je pripitomi :).

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko će ga znati... Taj šmrče kolumbijsku koku i kara van Damove kuje.

Auuuu Van Dam,eto jos jedan od pravih fightera i nekad jedan od najspremnijih prikazanih ljudi.

A od velikih krupnih vicnih imena,koga zapravo imamo?Ne bih mogao da se setim nikog,jel moze neko da me uputi sta bih trebao da overim?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako taj od 150 kila i 2 metra spuci ovog coveka :),ja odmah prestajem da slusam Mejdene heheh :D

 

http://youtu.be/SbI_04n3lLU

 

Jeste to film i sve,ali svaki njegov potez koji vidis ovde radi u svako doba dana i noci sa povezom,stvarno kapa dole Scott Adkinsu...

zasto onda on nije sampion u UFc-u npr :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto onda on nije sampion u UFc-u npr :D

Zato sto nema potrebe,covek je umetnik pre svega.

To bi bilo isto kao kad bi pitali nekog ko bilduje zasto ne ide na takmicenja a moze da ide...jednostavno mu to nije u interesu i to je to.

Martial art nije samo u tabanju...ima tu mnogo preferekcija ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

stani, ti tvrdiš da su manji borci bolji borci i navodiš kao primer čoveka koji bi moga da bije bilo koju gromadu a koji ima neke filmove i seminare a niđe jedne borbe, a i ne treba mu jer je umetnik...

a ivet tvrdi da su oni veći mirniji zato što su jači i kao primer navodi dečka za kog se nada da je miran...

jel dobro kapiram diskusiju ili sam opet jeo pogrešne pečurke?

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

stani, ti tvrdiš da su manji borci bolji borci i navodiš kao primer čoveka koji bi moga da bije bilo koju gromadu a koji ima neke filmove i seminare a niđe jedne borbe, a i ne treba mu jer je umetnik...

a ivet tvrdi da su oni veći mirniji zato što su jači i kao primer navodi dečka za kog se nada da je miran...

jel dobro kapiram diskusiju ili sam opet jeo pogrešne pečurke?

Smatram da je vise slavnih boraca manje gradje i to je cinjenica neoboriva.To je poenta spike ;).

Fizicki najspremniji ljudi za TUCU su ljudi do 90kg-a i tu nema diskusije,ona pominje nekih 150 kila i 2 metra.Previse niski imaju vise slabih tacaka od prosecnih tako isto i previse visoki,isto je sto se kilaze tice i to ce ti reci svako ko se bar malo bavi nekim borilackim vestinama.

 

A uzmi pa pogledaj kakve akrobacije ovaj gari radi pa reci da li mu ima ravnog.I to je njegova tehnika i vestina bez obzira na to sto je u vidu filma prikazano...

 

Naravno tu je i neverovatni Tony Jaa,isto nije "gromada"

Ono sto sam ja pitao jeste da mi neko navede jednu gromadu koja se izdvaja po bilo kakvoj fajt tehnici a da je vicno ime i da se dosta ceni u svetu martial art-a?

 

 

E da,i ne bi Scott Adkins dobio tolike crne pojaseve i zvanja tek tako,zna se kako se to dobija i kako se polaze,postoje valjda tu neka pravila jebote bog...

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja nisam pričala o mma borcima i ljudima koji se profesionalno biju, u to se i ne razumem, nego ovima što to rade u slobodno vreme i prepričavaju i to su uglavnom tako neki pilići :D

Nisam ni mislila da diskutujem, nego da kažem da snažni ljudi (ne nužno tepači) ne smaraju okolo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...