Jump to content

Paralelni univerzumi Hefesta Snažnog


Guest HEFEST

Recommended Posts

Zene su u principu cudna bica. Cim vide lika sa dobrim ribama odma se nabacuju. Nema veze sto ga ne znaju i ne poznaju. Ja eto setam sa nekoliko njih redovno, a jedna mi je posestrima i jedna od jacih picki u grad i eto nalecu ko sasave.

 

Skorije se razvela zena lokalnog zubara MILFaca iz snova. Jedna od najboljih matorki koja je hodala kuglom zemaljskom. Iz cista mira na ulici mi kaze zdravo i iskezi se. Crvena kratka kosa u stilu sezdesetih i oci koje te progorevaju kroz mozak. Klecnuse mi kolena i totalni zbun. Javim se nekako brze bolje i od tada se svaki dan srecemo pre podne na ulici i redovno mi se javlja i gleda pohotno. Nekada cak i oblize usta onako kurvinski. Ne znam sta da raaaadim!!!! Boze spasi me greha!!!!! Sotona je medju nama!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa poneses cebe jebi ga. U glavnom treba ici pripremljen. I kada sam vodio droplje na Livade uvek kurton u dzepu. Necu da fasujem ko zna sta. Cebe nije bilo potrebno posto smo uvek isli kolima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda maceta i cebe. Pa jebo te tako sam skidao devojcice kada sam bio u vrticu pa sve do kraja osnovne skoro. Bila sumica mala puna kupine i onog trnja na sve strane. tu niko zivi ne bi pomisljao da ode. Uzmes macetu i cebence. Produbis put unutra jednom i posle imas skloniste za stalno.

 

Mada kontam da je ovo mozda necija njiva pa moze da pojuri sa tandzarom sto mu se diraju suncokreti, kuruzi i ostalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozda sam ranije pricao o ovome. Ne secam se. Maceta nije bila moja. Bila je maceta od naselje sto se kaze. Neko je jednom doneo na to mesto i uvek je bila tu da se krce novi prolazi, staze i prave nove sobe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozda sam ranije pricao o ovome. Ne secam se.

 

Nisi.Pricaj.

Blago vama, kod mene bi to dobilo noge cim zadje iza ugla taj sto je ostavio.

Mada smo kao klinci u jednom sklonistu u sumi(tunel koji vodi iz sklonista u zgradama ima izlaz u sumi) nasli gomilu pusaka, pa je izbila frka u naselju tada...i murija dolazila, odneli te puske i sanduke, a taman se dogovarali da se igramo rata, moralo neko malo govno da se pohvali tati sta smo nasli, jebo sam mu sestru posle....kad smo porasli....ah good old times.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje mi nije jasno shto ste se digli na Blagoja, ja nikada nisam imao problema sa njim. Videli se pre nedelju dana, isprichali, isposlovali (i, da - nije bilo kita... pa ni Teshine), sve po PS-u.

 

Zato što je u par dana u 2 psiho napada na forumu na'ranio govnima sve živo i mrtvo bez razloga, da l' mu je to bila neka fora ili šta, al' svakako je bilo trulo. I mene je vređao ranije na forumu (jer mi rani Marduk nije ripoff Dissectiona :cry:), a uživo i posle toga bili super. :P

Žalilo se i par ljudi po forumu za njegove trgovačke ispade, a ovi što mu oči nisu videli (ili jesu jednom, na Immolationu :haha:) a kenjaju kako krade i vara ljude jer imaju utisak da će ostatak foruma da ih potapše po ramenu zbog toga i da im da plusić ispadaju 5 puta veće sisice i licemeri nego što je Blagoje ikada ispao.

 

U stvari sam ti i odgovorio samo da bih njih pozdravio opet :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene bi 90% forumaša prebilo

a i 25% forumašica (dakle Ivet)

:(

Ja se grozim prebijanja, definitivno ne bih nikog prebila :D

Mada, nije da ne bih mogla, al' sam taj neki miran strvina tip kao Fleško :haha:

I nikad nisam čula da se stvarno jaki ljudi kurče koga su prebili i koga mogu da prebiju, samo ovi iz lakih kategorija

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se grozim prebijanja, definitivno ne bih nikog prebila :D

Mada, nije da ne bih mogla, al' sam taj neki miran strvina tip kao Fleško :haha:

I nikad nisam čula da se stvarno jaki ljudi kurče koga su prebili i koga mogu da prebiju, samo ovi iz lakih kategorija

Agresivni ljudi su u 90% slucajeva ljudi koji su natovljeni ili isiljeno napucani zbog izgleda bez ikakvih fajterskih skilova ili klinci bez mozga.

Ja nikad u zivotu nisam upoznao coveka koji se bavi nekim borilackim sportom i stvarno zna da taba a da je na ulici ili javnom mestu agresivan.Cak i ljudi koji su ranije bili agresivni pa krenuli da treniraju neki sport vremenom su postali disciplinovani i svesni svojih mogucnosti a i rizika ako se upuste u bilo kakav fight van treninga.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to za sport je tačno, ali definitivno su veliki ljudi manje agresivni

Moj dragi je visok, krupan (i natovljen, što ti kažeš :D) i trenira agresivan sport a nije uopšte u fazonu da se maklja tek tako (nadam se)

A recimo, znam dosta ljudi (isto u relativno agresivnom sportu) koji samo o tučama i pričaju, a to su sve neki od <175 visine, srednje žalosni

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to za sport je tačno, ali definitivno su veliki ljudi manje agresivni

Moj dragi je visok, krupan (i natovljen, što ti kažeš :D) i trenira agresivan sport a nije uopšte u fazonu da se maklja tek tako (nadam se)

A recimo, znam dosta ljudi (isto u relativno agresivnom sportu) koji samo o tučama i pričaju, a to su sve neki od <175 visine, srednje žalosni

Hahah pa dobro ima istine u tome,opet su ti od 175 veci fajteri i snalazljiviji u borbama od velikih ljudi :D.Tu bi sad opet isla polemika Barbarian vs ....

Evo ga gari iz moje profilne Scott Adkins ,jedan od najspremnijih ljudi na planeti defintivno,kaskader i fighter,u filmu u kome je morao najzahtevije udarce da izvede je imao 81 kilo i visina isto ne preko 180.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...