Jump to content

Paralelni univerzumi Hefesta Snažnog


Guest HEFEST

Recommended Posts

Pa ne kazem ja da je svejedno. Nista od borca ako ne zna za strah. Ne potcenjujem ja nikoga pa ni In The Flesh-a. Ako potcenis protivnika mozes lako da popijes aperkat. Mnogi su se samnom tako zajebali jer nisam takva pojava kao on, ali sam slicne jeo za uzinu. Kazem slicne jer ne znam od kakvog je kova covek. Ne tvrdim da sam jaci, ali da dodje do borbe znam da se ne bi radovao ni da pobedi jer bi sigurno imao par preloma. Ipak Old Setrhend kada udari tu trava ne nice. :mhihi:

 

Samo moje iskustvo od 27 godina borbe mi kaze da jos nije naisao taj koji bi mogao da mi parira. Mada eto i Fedor je na kraju popio batine tako da ni ja ne smatram da ce biti tako doveka.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora dunajmimo Majkla Bafera, da te najavljuje pred svaki naredni fajt.

"Ladies and gentleman, never defeated in 1057 fights, 784 knockouts, the Legendary Fist, dr. Titaniumhammer, 27th year in a raw heavy weight street champion of the Wooooooooooooooooooooold, Hefestus the Blacksmith Barbarian.....eeee lets get ready tooooo ruuuuuuuuuuuuuuumble"

  • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno pomenuti moje ucitelje Brusa LIja, Cak Norisa, Benija Urkideza, Dzeki Cena i naravno najuticajnijeg Leslija Eldridza.

 

Sta bi sa onom posebnom temom?

 

Sta je snajka? Sta sad oces?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da se nadjemo onako prijateljski na nekoj livadi pa da se podovatamo, a onda idemo negde na pice. Ovako se hvalimo kurcevima, a niko da ga izvadi. :mhihi:

 

Da zaboravio sam da dodam na gornji spisak i Kara Ben Nemzija tj. Old Setrhenda. Karl Maj je vrhunac knjizevnosti i dan danas za mene. Pravi eskapizam kakav Carli trazi verovatno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim Hefi da bi u duelu sa njim morao posteno da se namucis, covek je stencuga. Ja imam 207cm i 110 kila pa mi nije bilo svejedno kada sam stajao pored njega.

 

У таквим ситуацијама ти једино остаје да покупиш прашину са улице и бациш му у очи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У таквим ситуацијама ти једино остаје да покупиш прашину са улице и бациш му у очи.

 

Zar stvarno mislite da je problem to sto je neko visok. Po mom iskustvu to im je uvek bio hendikep sto su visoki. Jebeno je zbog raspona ruku, ali tu dolazi moja tehnika do izrazaja. U svakom slucaju kada se dohvatimo ovako u narucje tu je gotov. Niko se nije mojoj spanskoj kragni otrgao ikada u zivotu i sigurno nece dok ne budem imao 60 godina.

 

Upravo si mi predložio da odemo na livadu, izvadimo kurčeve i da se podovatamo....

 

Hefi, pederu.

 

Pa kad ne smes da se bijes onda daj sta das. :mhihi:

 

Takodje vidim da niko nije procitao pazljivo pricu o liku koji me aknuo stenom. Lik ima preko dva metra i kada ulicom prodje nebo se smraci. Kombinacija moje snage i Brus Lijeve tehnike ga poslala u carstvo snova. Ipak nije to boks pa da ne moze covek da mu pridje. Za visoke samo nozna tehnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo si mi predložio da odemo na livadu, izvadimo kurčeve i da se podovatamo....

 

Hefi, pederu.

 

 

izgleda hef priča o nekoj drugoj vrsti borbe

to sad baca sasvim drugo svetlo na onu priču da mu je mrcina od dva i kusur aknula stenu od pola metra s leđa

a uskoro bi trebalo i da se spusti temperatura ispod nule, ne znam da li bih se ja na tvom mestu nalazio sa njim na nekom poljančetu

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedini koji bi bio jaci od Hefa je Bo88gdan. Moje licno misljenje,svako postovanje Hefestu i njegovom iskustvu,al niko nije Bo88gdana video razjarenog,u Hulk modu.

Ja takodje mislim da su Hef i Nesa Starshooter medju jacima na forumu.

 

Verovatno Bogdan i jeste jaci. Malopre sam objasnio kako sebe ne smatram nesto preterano jakim. U nekim segmentima da, ali u cistoj fizickoj snazi ili izdrzljivosti ne. Na primer da lomimo ruku ja bih izgubio, ali kada je rvanje u pitanju tu sam i medjede obarao na ledja a da ne pricam o ljudima. Ne znam kako to objasniti sem mojim berserker modom koji se upali i da mi neku ludacku snagu. Da me sada dok pisem ovo neko akne metalnom sipkom po glavi verovatno bi me ubio, ali kada se to u tuci desi ja i ne osetim. To su eto neke stvari koje se moraju razjasniti.

 

Mislim da bi Bogdan mogao na primer da fasuje dzakove peska ili cementa ceo dan, da rukama odigne kabinu od fapa ili slicno dok ja znam da ne bih mogao. Mislim sve mora da se vidi pa da bi se razumelo. Nije ni Brus Li bio fizicki najjaci lik na planeti, ali eto verovatno nema coveka koga ne bi mogao da prebije.

 

A opet svaka tuca je prica za sebe iu svakoj se covek snalazi na druge nacine. Uvek postoji sansa da se zajebes. Sreca pa se ja ni jednom nisam zajebao do sada. E sada sto je to yumetalcima odredjenim to tesko da prihvate je druga stvar.

 

P.S.

 

Mislim da je ime teme pogresno. Nisu to paralelni univerzumi nego je to ovaj univerzum.

 

Moglo bi na primer HEFEST - MASTER OF THE UNIVERSE

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...