Jump to content

Paralelni univerzumi Hefesta Snažnog


Guest HEFEST

Recommended Posts

Ček bre

kakve veze ima stomak sa testosteronom, valjda svaki pravi momak ima pivski stomak :haha:

 

Zato sto je masno tkivo u stomaku aktivno tj prevodi testosteron u estrogen pa muski dobiju manboobs, erektilnu disfunkciju i depru...

Imas izdrzljivijih matoraca nego mladica, ne pricam iz licnog iskustva ali posto sam radila sa pacijentima koji imaju erekt.disfunkciju zbog poremecaja metabolizma, zna to da bude zajebana stvar kod mladjih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas sisice i krenes da se igras ti bi da ti dodje do erekcije, kad ono nizak testosteron i ne moze... bummer :sad:

 

Meni kad se to desilo prvi put, odma asm otišao kod urologa.

- Nije mi nesto u redu.

- Pa šta je problem, pita on?

- Ne diže se, a uvek se dizao, kažem ja

- I ti si zato došao? - kaže on.

 

Od tad mi se uvek dizao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morala sam da pobegnem da ne padnem na taj šarm

obećala sam sebi, nikad niži i više od 10 godina stariji likovi,

 

Ako budes trazila vise onda ti ne preostaje nista drugo nego da hvatas kosarkaske centre odma posle tekme. 2.20+

 

Sto se tice godina tu silno gresis. Ne bih se menjao ni za koga od 20 sa moje 32. Ja imam poremecaj pretarane erekcije tako da nekada mogu da je odrzavam 24 sata. Bas skorije se desilo da sam zaspao posle seksa oko 10 sati i u toku noci se budio nekoliko puta a ono i dalje stoji na 100%. Sutra se probudio oko podne i ono i dalje kao i celu noc sto je bilo. Mnoge su se u to uverile i moju sliku mesto ikone drzale. :mhihi: Pogotovo nimfomanke. Ja nemam alternativu. :haha:

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zene kada pocnu da kenjaju o visini smuci mi se. Kada je bacis u horizontalu ima da guguce i da je midzit od 1.20 taslaci, a da ne pricam o svojoj malenkosti. Bivsa devjka bila manekenka od 1.90 pa joj nista nije falilo. Mozda se neki lik oseti inferioran, ali ja nikada nisam imao tih problema. Naprotiv znam svoje kvalitete kao sto bi svako normalan trebao da ih zna. A zena ako joj je ta visina bitna ja kazem da je to obicna glupaca. Covek je covek pre svega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da ne znas u metar sam se uverio. Ja imam 1.83 jos od srednje na sistematskom pa isto kasnije na regrutaciji i u vojsci. Ako je taj tvoj visi od tebe na stiklama onda nema manje od 1.92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čak me i mrzi da se raspravljam više

'Taj moj' ima 185, merili ga na testiranju za reprezentaciju i veći je od tebe triput, to je sigurno 2cm razlike

I meni visina varira od 180 do 190 zavisno od obuće, tako da nije viši od mene na bilo kojim štiklama, ali većinom jeste

Kažem da si se istripovao da sam baš tolika copina, smanji malo sa gudrom

 

 

@imaginos

apsolutno ne

nemam bog zna kakve kriterijume, ali me nikad nije privukao nizak tip

a za pare me boli uvo, nisam nesposobna, zaradiću sama

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...