Jump to content

Paralelni univerzumi Hefesta Snažnog


Guest HEFEST

Recommended Posts

A sad malo zbilje samo na kratko... Hefi nije eticki da kacis slike devojaka ako nemas njihov pristanak :no:

 

Ja sam sa svima njima dobar tako da nemas frke. Niko nece tuzi forum. To sto ti mislis da lazem je tvoj licni problem. Zato sam i stavio slike ove plavojke sa ledja i tako da se ne vidi lice. Ne zato sto se one ne bi slozile nego zato sto ja necu da se zna ko su. E sada jbg. nemam ni jednu sliku doticne sa ledja. Imam samo gde se vidi faca a te necu stavljam jer se ova dusebriznica zabrinula za etiku.

 

Ove dve su mi drugarice i ni na koji nacin ih nisam kompromitovao. Mozda im ovde nadjem i priliku. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja da imam tako dobru ribu od milošte bih je zvao etika i jebo bih je...

edit - i kačio bih slike po yumu kako jebem etiku

 

@hef

ti si dobro uradio, truli je zajebao i otkrio identitet tvoje ribe i narušio privatnost njenu i njenih fotografija...

Edited by johnnyzzz
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije melinda dusebriznik, nego nemas mere ni obzira.

Uopste, kaciti slike ili bilo kakvu licnu informaciju bez eksplicitnog pristanka te osobe se u srbiji po zakonu moze tretirati kao uznemiravanje, bio to forum ili medij masovnog informisanja.

 

Ako si vec dobar s njima, nek se loguju na yum, pa nek kace svoje slike do mile volje :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hefi nikada ne zalupi guzicom vrata. Uvek treba da ostanu odskrinuta, a narocito ova sto cu joj biti vazda zahvalan za one divne godine neobaveznog seksa u mojim najnapaljenijim danima. Kada su moji vrsnjaci gurali u rupu koju su iskopali u siporeks bloku ja gruvo u nebesku vilu. Mnogi me nikada nisu gotivili zbog toga. Zavist je uvek bila jaka. Evo kako sam upoznao doticnu. Dosla je kod nas u grad kao bivsa manekenka kojoj su obecali posao urednika nase lokalne televizije. Jedno vreme je radila i na radiju da bi se na kraju razocarala i otisla u Kragujevac, a danas je u Norveskoj kao fitness intruktor. Kada je dosla u AR uzela stan u zgradi do moje i svaki dan sama setala kroz naselje i po gradu. Minic uvek da se vide bubrezi i svi se pitali ko je ova. Ceo grad. Spopadali je razni likovi, bukvalno svita isla za njom. Kao u onim filmovima kada dodje lepotica u malo mesto pa svi za njom polude. Ja sam kao i uvek bio kuler, pusio travu i boleo me kurac. Jednog dana igram ja bilijar u klubu kod nas i ona ce kao da se upozna samnom pocne da me savetuje kako da udarim loptu. Odigramo mi neku partiju bilijara i ona me pozove kod nje kuci na kafu. Tako mi kafenisali neko vreme dok ja nisam puko i uhvatio je za batak. To nikada ne bih uradio tek tako, ali je bila prava zavodnica i jedna od najjebozovnijih zena koje se daju zamisliti. Ostalo je istorija. Svaki dan ja na kafu, a celo naselje me ogovara i naziva pogrdnim imenima i tako dalje. Jednog sam morao da bijem jer je hteo da silu da me spreci da idem. Eto dokle neki ljudi znaju da odu sto se tice zavisti. Ne cude me mnogo ni forumasi sa yumetala zato. Vecini zbog toga mogu i da oprostim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako da tuze zbog povrede privatnosti kada kao prvo nikada ne dolaze na ovaj forum, a kao drugo mene obozavaju i kako ja kazem tako ce i biti. Uvek bilo, uvek i ostalo. Znaju da nisam dzukac koji bi kacio nesto nemoralno ili pricao detalje iz veze ili navodio ime i prezime. Tako da ne vidim koji vam je kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahahha moze Zen! samo neki bondage-leather and that shit style :haha:

 

Ok ova tema ide u smeru 50 shades of Hef

 

50 shades od bilo cega je za fegete. To je bas za one ljude koji nista nisu u zivotu doziveli.

 

Ako nekako treba nazvati ovo onda bi to bilo hefestova 1001 boginja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...