Jump to content

Paralelni univerzumi Hefesta Snažnog


Guest HEFEST

Recommended Posts

Brate Lemi ima, pritom ne mislim na konvencionalno obrazovanje vec da osoba radi na sebi (ne mora da ima diplomu) da me neko pogresno ne shvati.

Secam se lika sa kojim sam kratko izlazila, samo smo o muzici pricali, znaci lik nije znao da vodi smislen razgovor o bilo cemu drugom... sto je smorno moras priznati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate Lemi ima, pritom ne mislim na konvencionalno obrazovanje vec da osoba radi na sebi (ne mora da ima diplomu) da me neko pogresno ne shvati.

Secam se lika sa kojim sam kratko izlazila, samo smo o muzici pricali, znaci lik nije znao da vodi smislen razgovor o bilo cemu drugom... sto je smorno moras priznati.

 

to zavisi koliko su nekom uska interesovanja i koliko je kukavica, da ne kazem pickica.

 

ljudi vole da dominiraju, da im status u drustvu u toku price bude sto visi. zbog toga ne vole kad se prica o temama o kojima ne znaju "sve" i gde ne mogu da dominiraju (to posebno vazi sa muskarce). kad se povede prica o necemu o cemu osoba X nema pojma, njen status ce da opadne na nivo ucenika, drugi ce da dominiraju pricom, i osoba X se bori protiv toga tako sto glumi da se "smorila" ili hoce da vrati pricu na svoj teren - cak i ako je zanima trenutna tema razgovora.

 

prave face se prepoznaju po tome sto umeju da puste druge da se pokazu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to zavisi koliko su nekom uska interesovanja i koliko je kukavica, da ne kazem pickica.

 

ljudi vole da dominiraju, da im status u drustvu u toku price bude sto visi. zbog toga ne vole kad se prica o temama o kojima ne znaju "sve" i gde ne mogu da dominiraju (to posebno vazi sa muskarce). kad se povede prica o necemu o cemu osoba X nema pojma, njen status ce da opadne na nivo ucenika, drugi ce da dominiraju pricom, i osoba X se bori protiv toga tako sto glumi da se "smorila" ili hoce da vrati pricu na svoj teren - cak i ako je zanima trenutna tema razgovora.

 

prave face se prepoznaju po tome sto umeju da puste druge da se pokazu.

 

Sve je ovo tacno sto si rekao, mada ovo mi je vise za neki klinacki mentalitet, sa godinama valjda ljudi imaju dovoljno samosvesnosti da iskazu svoje misljenje makar ono bilo i suprotno, to je vise za postovanje nego prosto klimanje glavom... opet kada si dovoljno zreo nemas potrebu nad dominacijom i tome sl. sto tvoja poslednja recenica potvrdjuje ;)

 

P.S. Ipak je ovo Hefijeva tema... ocekujem Hefija da razresi misteriju musko-zenskih odnosa :math:

Share this post


Link to post
Share on other sites

on ne razresava musko zenske odnose

 

on jebe

 

Po meni je mnogo velika glupost kada bilo ko u musko-zenskoj zajednici hoce da dominira. To cesto izadje na lose pre ili kasnije sem ako jedno od to tvoje nije mazohista ili totalno indolentan pa mu takvo stanje stvari odgovara. Tako i u vezi one price sa Ivet o visini. Uvrezeno je misljenje da ako je zena veca od muskarca ondaje on jadan i nikakav. To je pogresno na toliko mnogo nacina da ne zelim uopste da ulazim u diskusiju. Sa godinama prvo su muskarci egoisti to poceli da izbegavaju jer bi se osecali mali i jadni, a onda su i zene uskocile u kolo i pocele da fantaziraju. Cinjenica je da necija visina ne bi trebala da ima bas nikakvu ulogu u tome da li ces ga odabrati za partnera ili ne. Sem mozda ekstremno niskih ljudi ili ekstremno visokih. Cisto iz prakticnih razloga mada ni to ne bi trebala da bude prepreka. Kada cujem devojke kako pocnu da pricaju u fazonu -Nikada ne bih mogla da budem sa nizim likom sere mi se svarno. A moze da popusi stracu od 60 godina kada primi penziju ili jos gore. Po meni postoje lepi ljudi i ruzni ljudi. Da li je zenska 2 metra ili 1.5 metar nije mi nikada bilo ni od kakve vaznosti. Ja sam ja, ako joj fali sto nemam jos neki santim onda zalim slucaj-meni onda fali jedno kilo mozdane mase u njenoj glavi.

Edited by HEFEST
  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...