Jump to content

Велика Васкршња Јуметал апокалипса


oʞɾoƃ

Recommended Posts

Sad ja treba da kukam što sam imao onomad -600, ali vozdigo sam se kao penix iz pepela!

Sećam se da me jednom nije bilo na forumu tri-četiri dana, pa sam imao šta da vidim kada sam ponovo došao. Više od sto minusa nadobijah, znači da su radili ili fejkovi ili organizovani pacijenti. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš čoveka, pa mora da nije poseban slučaj, a? :haha:

 

Mina, deo 2.

 

Da, znam ko je i šta je, Demona znam preko interneta.

 

 

Nije, jer ne daje njemu :haha:

Ponovi još neki put da ti se jebe za minuse :haha:

Obavezno u CAPS LOCKU!

 

To je taj sarkazam uz koji, kako smo saznali, obično idu cavuljica minusi.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvostruki standardi, Grobe, jebi ga.

 

Ne uopšte. Ja sam ti naveo par primera šta je Angelistor uradio za mene i ja za njega, a ima ih još na stotine, ja znam kakav je to čovek.

Demon je sa druge strane uglavnom internet entitet za mene, video sam ga par puta uživo, proturili par reči i to je to. Ne slažu nam se mišljenja fino, 'ajde da se rokamo danima. Srđan je savršeno sumirao situaciju.

 

Šta je onda, slovenska antiteza, glisando?

 

Evo sad sam proverio imam 2536 u plusu, misliš da mi se jebe za taj konkretni minus tu ili tamo? Princip.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je nešto slično kao da se moliš za mene...

 

Nije zbog tebe nego zbog onog slatkog djeteta, prenosis mu losu karmu. jer zbog minusa Havocki da ne bude 'mali nece jebat' kad poraste' cuvena Princova kletva koja se prenosi sa kolena na koleno ako se gresnici ne pokaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo suprotno, ljudi od preko 30 ce da nekom direktno kazu da je govno ako to misle, dok lupanje minusa meni vise lici na osnovnoskolsko spletkarenje. Kao fazon, doturas ceduljicu nekom ispod klupe da uciteljica ne vidi. Bedno, bedno, da ne moze bednije.

 

Ja sam ti rekao tamo šta mislim o tome, na šta si mi ti odgovorio da 'idem morališem svojoj kevi'. Toliko o 'bedi'.

 

A ako misliš da je taj minus ekvivalent tome da sam ti rekao da si govno, ili da sam Grobu to rekao, onda ste pobedili obojica, šta da vam kažem.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...