Jump to content

Велика Васкршња Јуметал апокалипса


oʞɾoƃ

Recommended Posts

Ma slobodno nemoj ni ruku da mi pružiš kad se budemo sledeći put videli, među nama je svršeno...

 

Nemamo gde, ne pušim travu radnim danima pred KKN koncerte :/ bila je to samo internet ljubav koja je svenula, sad si gori od Blagoja. Bol.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istraumiraste čoveka :D

 

@Grob:

 

Kodža ti je siromašan fazon... Putevi su dugi, seku se i srešćemo se, i tada ću ti dati minus...

 

Pa ček, tek sad mi pade na pamet, što si onda napušio Blagoja, stube? On ti nije davao minuse, nego te je napušavao, što si i meni savetovao da radim... Nežna ti je vulva jako, moramo hodati kao po jajima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahhh....jos koji minut vlasti...

 

Poštovani forumljani,

želim da vas na ovaj način upoznam sa svojim viđenjem izbornih i političkih prilika na ovom forumu, posebno na jumu.

OKUPACIJA I BIGZACIJA TEMA ĆE SE NASTAVI

U našoj javnosti je već dugo prisutna grupacija koja, pod imenom hipsterske orijentacije, zastupa interese muzicara koje su nosioci pritiska na Jumetal, a posebno na stubove . Ta grupacija se na ovim izborima pojavila kao popšugiz takonešt.. Njen stvarni šef nije njihov moderator.,već strani faktor vođen iz Gajdobre boktečoveče

Poštovani jumovci moja je dužnost da vas javno i na vreme upozorim da je domaća scena ošla u kurac. I da stvari stoje obrnuto, jer upravo naša politika garantuje mjetal – a njihova samo histerske bendove.

U sklopu te politike rasparčavanja Jumetala, Hefest bi bio prva žrtva. Njegov sadašnji status bi se proglasio za permaban.

 

Stubove juma bi snašla sudbina Kurda, sa perspektivom da budu istrebljeni brže jer ih je manje od Kurda i jer bi im kretanje bilo ograničeno na manji prostor na forumu nego što je onaj na kome se Kurdi već decenijama nalaze.Kuruza bi ubila njegova ružna prošlost.

Što se tiče Crne Gore, ko ih jebe.

 

 

 

 

 

 

Smatrao sam kao svoju dužnost da upozorim članove ovog foruma, na posledice aktivnosti koje finansiraju i podržavaju hipsteri, bigzaši,narkomani oko kande klodže i onog trećeg i Dobrosavljeva. Jumovci mogu da mi veruju, a i ne moraju da mi veruju. Moja je želja da se u moja upozorenja ne uvere kasno, da se ne uvere tek onda kada bude teško da se isprave greške koje su modovi u svojoj naivnosti, površnosti ili zabludi sami učinili. Pa će se te greške teško otklanjati, a neke možda neće moći nikada da se otklone.

 

Moj motiv da izrazim svoje mišljenje, na ovaj način, nije uopšte lične prirode. Valjda bi svakom posle ovih deset godina trebalo da bude jasno da oni ne napadaju Jumetal zbog stubova, nego napadaju stubove zbog Jumetala. Moja savest u tom pogledu je savršeno mirna. Moja savest, međutim, ne bi bila ni najmanje mirna ako članovima ne bih, posle svih ovih godina na njegovom čelu, rekao šta mislim o njegovoj sudbini, ako bi mu tu sudbinu nametnuo neko drugi, makar i tako što bi članovima objašnjavao kako je takvu sudbinu izabrao sam. Ta zabluda da bira sam ono što za njega bira neko drugi, najopasnija je zabluda i glavni je razlog moje odluke da se jumetalcima

Hvala.

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trajala je taman.

 

Saleta za admina.

 

Istraumiraste čoveka :D

 

@Grob:

 

Kodža ti je siromašan fazon... Putevi su dugi, seku se i srešćemo se, i tada ću ti dati minus...

 

Pa ček, tek sad mi pade na pamet, što si onda napušio Blagoja, stube? On ti nije davao minuse, nego te je napušavao, što si i meni savetovao da radim... Nežna ti je vulva jako, moramo hodati kao po jajima...

 

Možeš samo završiti u tvorza zbog posedovanja kad me sretneš.

 

Blagoje je ispao pizdurina prema meni, ja sam te savetovao na suprotstavljanje mišljenja.

 

A po jajima me možeš polizati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, šta smo dobili od informacija...

 

Сале voli Havočku kao Mina Soul Wandering. A voli i Chessa na isti (svoj) način.

 

Mr.Hate i excelfan ne vole kada drugi imaju nosače zvuka.

 

Hail 90% svoje pozitivne reputacije dobija od Majora.

Major, takođe, nije daleko od Салета i Mine kada je u pitanju Simon, propisno ga je ispratio i na najnebitnijim postovima.

 

Karnisera Hail Metal sasvim solidno uhodi na Sportu, naročito na Košarci i NBA, a ne voli ni kada čovek čita.

 

Angelistor i Kendal sipaju gde stignu, mada za Varga to i nije iznenađenje.

 

Naravno, ako ste Grobov drugar, niste minusar paćenik...

 

...kao Vlaja Buraz. I on voli da isprati Simona, kao i teretanu sa pitanjima ko daje minuse.

 

Vudun sipa Night Prowleru, pa se žali da ukinemo vidljivost reputacije već drugog dana.

 

Simon i ja ne volimo kada se drka na Watain.

 

Isti se nadavao minusa Grobu i Havočki – iza prvog stoji, za drugo se kaje.

 

Lazarevačka trojka se jako lepo časti.

 

Bogdan voli Tomislava Nikolića i ne gotivi Faprilove stavove.

 

LazaGNR je spao na singl stivija, ali ne posustaje.

 

Kuruz nijednu foru na svoj račun ne priznaje kao dobru.

 

BruceBruce udara minuse samo slučajno, tresu mu se miš, sto i laptop. Priznao je da je pička, valjda mu se pola prašta.

Ima i on svoje obožavaoce, imena su David Seaman i Drogarito.

 

Osiris je anonimus najveći.

Baron Samedi mu je drugar najbolji.

 

Lemija boli kurac, pametan čovek, otišao u kafanu.

 

 

 

komentari, želje, čestitke i pozdravi

na ovoj temi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јер Бог не поштеде анђеле који сагрешише, него их метну у окове мрака пакленог, и предаде их да се чувају за суд.

 

(2. Петрова, 2:4)

 

-----------------------------------------------------------

 

Три дана таме су прошла и време је да се демони врате тамо где им је и место - у сваког од вас.

 

Експеримент је у потпуности успео.

 

Да ли ће се исти понављати у будућности? Никад се не зна, али врло вероватно да неће.

 

----------------------------------------------------------

 

Будите трезни и пазите, јер супарник ваш, Ђаво, као лав ричући ходи и тражи кога да прождере.

 

(1. Петрова, 5:8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...