Jump to content

Велика Васкршња Јуметал апокалипса


oʞɾoƃ

Recommended Posts

Što si editovala neće jebati deo... :haha:

 

 

taj post je na sl.strani...

 

Nije zbog tebe nego zbog onog slatkog djeteta, prenosis mu losu karmu. jer zbog minusa Havocki da ne bude 'mali nece jebat' kad poraste' cuvena Princova kletva koja se prenosi sa kolena na koleno ako se gresnici ne pokaju.

 

Kasno je, umorna sam, a ne spava mi se, malo loseg medicinskog humora kad smo kod kolena i "prenosi se sa kolena na koleno"

 

dknLjtW.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se tačno sećam tebe u nekoj sivoj čini mi se Behemoth majici kad ste skrnavili

 

Tako je, ovom prilikom:

 

34i5ngn.jpg

 

 

 

Ali u novinama nisam izašao, na yumetalu sam bio mladi anonimus propasti moje pa me BIAin doušnik nije poslao u Alo!, ah...

 

@FoM:

 

Ajde sve mogu nekako da razumem, ali što je čovek naopako smestio dildo, budala?

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije zbog tebe nego zbog onog slatkog djeteta, prenosis mu losu karmu. jer zbog minusa Havocki da ne bude 'mali nece jebat' kad poraste' cuvena Princova kletva koja se prenosi sa kolena na koleno ako se gresnici ne pokaju.

 

O gle, evo ga stvarno, izvinjavam se. S obzirom da neću jebati zbog minusa, ne bi trebalo da pravedni kosmos nejebanje prenese na maloga :haha:

 

Matori impotentni dokolenko sa vestackim kolenom...

ili samo fotosop

Snimak kruzi da se proveri paznja studenata na vezbama... easy peasy

 

Uh, a ja odma' pomislio da ga je smestio :redface:

 

O, dobio sam i titulu! :pivopije:

 

Molim nadležne organe da mi dodaju da budem ''Напињач ситуације оф метал''

 

Идем сада да играм ПЕС, кога боле минуси нека се напасе јаја, позић.

 

И заборавих, желим овом приликом да бацим риспект за мог пријатеља Ангелизатора који је елегантно искулирао ову акцију, а не као ја да се објашњава с неким тамо буттхурт раковима у хороскопу. :pivopije:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divlji tigar legenda veruj mi,upoznao sam coveka,ne bih mu zamerio ni da mi jebe sve po spisku na forumu.

 

Odličan lik.

 

Što si editovala neće jebati deo... :haha:

:haha:

Uvek će mi biti žao što sam anonimus pa nisam izašao u novinama kako skrnavim Grob :(

 

Sve je tu, sitni sarkazam i minusi, Cavuljica of metal

 

 

dknLjtW.jpg

 

:haha:

 

Vratite Grobu titulu moderatora da prestane da ga BOLI KURAC ZA MINUSE.

 

Ne daj bože pa da budem u društvu sa Krangovima i Azalima iz 2005 za siromašne.

 

Inače pozdrav za Cavuljicu opet, jesi se nadavala minusa Cavuljice?

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo piči Cavuljice, lepo je to. Iscimaj i Blagoja, i on je zajeban po internetima. On neka kaps lokuje ljudima a ti im daj minuse kad odgovore, nazovete se CAVULJICA TIM. Mada on je više pičketina doduše, otvorena.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam pokvaren laptop ne radi kako treba i sve drsce,sve zivo pogresi,de sam dao + trebalo dide minus a di islo - trebalo + da ide pa vi vidite ....

 

PS vise sam pijan NEGO LEMI SINOC,zato cepajte - ovde dok sam raspolozen

 

 

Hocu ko u stara dobra vremena po 20 minusa breeeeee :D.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ae razduži neki bensedin, iskuliraj. Možda bolje džoint hehe.

 

Ne hvala Cavuljice, ja sam koristan član društva, ne koristim to. Slobodno sa svojim drugarima s foruma radnim danom pre KKN svirke, samo se pazite murije!

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гомила пријатних изненађења на домаћој рок сцени, предлажем да се покрене акција да Сале остане модератор, са друге стране Луа и сличне алтернативне џанкере развластити.

 

Сад кад се сетим да ми Аксеаносилас није ваљао, дође ми да одем у ту Винчу ако тамо још увек ради да ме причести и да му тражим да ми опрости што је морао да ме банује.

  • Upvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...