Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

karnisero objasnio.

kuruz samo troluje, ne verujem da je toliko pglu da stvarno veruje da je sns > ds.

 

ukratko, ds nije valjao, ali nikad nije bio toliko blizu diktature kao AV. a svi znamo kako se diktature zavrsavaju, majom takonsto marid najebava godinama pa mu pukne film.

Edited by imaginos
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

DS je prvi pojeo govno koje mu je bilo preveliko, prodao i izdao sve sto je mogao, ali to sto su posle njih dosli neki debili da rade to isto ih ne abolira ni od cega. Da li je veci Sakic Dinko od Luburica Maksa iskreno me zabole kurac.

Zeljko Sasic da se vrati starome jatu i da ne podleze ovim forama sa Radule BMW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SNS mi je odvratniji sam zbog toga sto su veci demagozi i manipulanti od prethodnih. Jebu nas u zdrav mozak, sto bi se reklo. Sto se tice ekonomske politike, apsolutno ne vidim nikakvu razliku. Ovi su samo nastavili gde su oni stali.

 

Sad kad bih morao da biram izmedju te dve opcije tacno bi me zaboleo kurac da izadjem da glasam, taman da znam da ce Vucic vladati 100 godina. Umesto njegove njuske da gledam Tadicevu i Cedinu...

 

Inace, nisam siguran za koga cu glasati ali sam siguran za koga necu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DS je dovela do dolaska ovih

DS je sprovodila privatizacije, ne ovi

DS je hapsila generale, dok su puštani Naser i drugari

DS je vratila SPS u vlast

DS je pohapsila sve žive u Sablji, pa ih pustila

Čeda je Fidelinku i ostalo stekao u to vreme

Đelić je postao milioner u to vreme

Dinkić se obogatio u to vreme

Đinđićeva ostavinska rasprava je sprovedena tako što su u sudnici bile Ružica i predsednica suda, predmet ne postoji u arhivi, ne zna se šta je sve taj čovek imao

 

 

podseća me ovo na priču o tome da je u vreme Slobe bilo bolje

a u stvari nije

 

da je to žutilo išta valjalo, ne bi se ovako raspalo

Očigledno se još uvek pališ na Koštunicu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu je Radomir. Jos jednu jako bitnu stavku je zaboravio, a to je da su DS i Sutanovac unistili vojsku. Realno, uradili bi to i ovi, ali jebiga to je uradio DS.

 

СНС је неуставно смањио плате и пензије.

СНС је потпуно укинуо медијске слободе.

СНС такође даје субвенције од 10.000 евра по радном месту, уз то у Смедереву рецимо и направе фабрику инвеститорима џабе, а паре се нађу тако што се Дом културе стави под хипотеку.

СНС хапсио гомилу људи па им није пресуђено.

СНС апсолутно ТЕРА људе да се учлањују, у ДС се учлањивало да би се дошло до радног места, овде се учллањује да би се ОСТАЛО и то под озбиљним претњама. Партократија никад гора.

Разни СНС кадрови су покуповали фирме по држави, а до јуче су били пумпаџије, посластичари итд.

СНС кадрови су потпуно неспособни и апсолутно неодговорни, то се одлично види на локалу. У Смедереву на сред града стоје три цистерне са запаљивим гасом које нико не чува, зато што се неко уградио и склопио уговор да то ту може да стоји. На питање новинара зашто је то ту речено је да поред у паркићу за децу постоји ОГРАДИЦА и шта сад, заштита на нивоу.

ДС је вратио СПС на власт јер му је био потребан коалициони партнер, ови су их поставили у Владу иако имају апсолутну већину.

Инвестиције су никада мање откако је СНС на власти.

Београд на води нема шансе да би могао да се гура у време ДС-а, никоме не би пало на памет да буде толико безобразан.

 

Далеко сам од љубитеља ДС-а, али баш тешко да је ДС гори од СНС-а.

 

Tesko da je bilo sta od ovoga gore od unistavanja privrede i vojske. Mozda u nekom paralelnom univerzumu Bate Trlaje.

 

A i jebiga, ne vidim sto se ti bunis, pa ti i tvoji ste za vreme DS-a dobijali batine na paradi ponosa, sada se seckate sa vasim zastavicama i niko ne sme da vas pogleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada se nije desilo da nisam izasao, tako nece biti ni sada. Ne brini se Miki.

 

A i nije vladao sam. Sto vecini izgleda nije bitno.

 

To je totalno nebitno. Bitan je rezultat vladanja. Ako je on u oba slucaja katastrofalan, kakve veze ima koliko je ljudi donosilo odluku.

 

A na kraju krajeva, samostalnu vladavinu stranke i coveka je izabrao narod.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je totalno nebitno. Bitan je rezultat vladanja. Ako je on u oba slucaja katastrofalan, kakve veze ima koliko je ljudi donosilo odluku.

 

Kako nije bitno? Rezultat vladanja je kod nas uvek katastrofalan.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno je to sto jedan covek donosi sve odluke, i sto se tice ekonomije, vojske, sporta...sve se pita Vucic. Prosto se covek zapita da li u ovoj drzavi postoje neke institucije i neki drugi drzavni organi nadlezni da resavaju neka vrlo bitna drzavna pitanja, ili je ovaj sveznalica kad sam odlucuje. Druga stvar je ta sto drzi pod kontrolom medije.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa? Sta si ti sada napisao a da ja nisam rekao? Sta me zabole kurac da li je vlasti jedna stranka ili 10.stranaka, ako su sjebali drzavu isti kurac.

 

Zabole tebe, ali SNS je imao istorijsku sansu koju niko pre (a verovatno ni posle) njih nije imao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali su naravno i videli smo kako su se pokazali.

Razlika je sto je u DOS-u bilo milion stranaka, a SNS je koliko-toliko jedinstven.

Nije da sam nesto ocekivao od SNS-a, ali kada sam video da su opet pozvali SPS u vladu, bio sam siguran da od toga nema nista.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...