Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

za DS sam glasao, zajebali su me , vise necu.. isto vazi i za LDP..

 

To je i moj razvojni put (jednom cak bio i DSS pre toga, mladost-ludost :)).

Malo me doduse plasi sto sam svaki put 100% bio siguran da ne gresim :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

jeste to doslo spolja..

ali tamo odakle je to doslo imas i neku konkurenciju u vidu kvalitetnijeg i zanimljivijeg programa sa produkcijama skupljim nego svi Reality programi zajedno..

 

Imas i ovde. Ja na iptv imam skoro 150 programa i ima svega. I zamisli, ne gledam farmu jer mogu prebaciti program i gledati nesto sto je pametnije i meni interesantnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna se ko gleda realityije u svakoj državi, to nije ništa različito, radnička klasa i slabije obrazovani, mi nismo izuzetak i ne možemo se od toga izolovati niti zabranjivati, nismo Severna Koreja. Ali ono što možemo je da imamo sistem i institucije koje vode računa šta se kad emituje i koliko je dostupno pre svega tinejdžerima, šta može na nacionalnu frekvenciju šta ne, e to kod nas nema.

Plus svako đubre koje dođe sa zapada kod nas je kao na steroidima.

Nije zapad kriv što se deca slikaju sa Kristijanom umesto što ne leži u zatvoru.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci opet taj stranac ne dozvoljava srbinu da iskoristi svoje kapacitete..

kako si smesan bre covece..

 

Pa ne dozvoljava.

Dozvoljava srbinu da iskoristi svoje kapacitete kada radi kod njega u drzavi, ali Srbiji kao drzavi ne dozvoljava.

Da dozvoljava, ne bi prvu stvar koju su uradili, kada su postavili svoje ljude, razbucali sve srpske banke, i postavili svoje banke. A drugu stvar, razbucali ono malo privrede sto je i radilo, i forsirali uvoz,

Ili subvencije. Koje je to ludilo.

To radis drzavi kojoj ne zelis dobro. To radis robu.

I ne samo nama, nego celoj balkanskoj boraniji.

 

I ovo sto Lemi kaze: cilj je da se ovde uvek radi za saku dolara, i da se izvozi stanovnistvo.

 

Ima tu i nase krivice, ne kazem, ali zadnjih 15 godina stranci (ambasadori) postavljaju svoje ljude, i osim sto ne vidimo tenkove po ulicama, po svemu ostalom je ovo okupacija.

Uostalom, to i "tvoj" Radulovic kaze, da se strancima mnogo vise ide uz kurac, nego sto bi trebalo.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

I zato je Radulovic utopista, i njegove ideje ce proci kada na kurcu nokat izraste.

 

Zna se ko gleda realityije u svakoj državi, to nije ništa različito, radnička klasa i slabije obrazovani, mi nismo izuzetak i ne možemo se od toga izolovati niti zabranjivati, nismo Severna Koreja. Ali ono što možemo je da imamo sistem i institucije koje vode računa šta se kad emituje i koliko je dostupno pre svega tinejdžerima, šta može na nacionalnu frekvenciju šta ne, e to kod nas nema.

Plus svako đubre koje dođe sa zapada kod nas je kao na steroidima.

Nije zapad kriv što se deca slikaju sa Kristijanom umesto što ne leži u zatvoru.

 

Pa naravno da nije, ja nisam ni rekao da je za apsolutno svaki kurac kriv zapad.

Na nacionalnoj frekvenciji moze sve sto vlasnik te frekvencije pozeli. Isto kao i u svakom privatnom biznisu. Fora je u tome sto ti imas daljinski i prebacis ako ti se ne gleda ili ako ti se njegovj program ne dopada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

СНС је неуставно смањио плате и пензије.

СНС је потпуно укинуо медијске слободе.

СНС такође даје субвенције од 10.000 евра по радном месту, уз то у Смедереву рецимо и направе фабрику инвеститорима џабе, а паре се нађу тако што се Дом културе стави под хипотеку.

СНС хапсио гомилу људи па им није пресуђено.

СНС апсолутно ТЕРА људе да се учлањују, у ДС се учлањивало да би се дошло до радног места, овде се учллањује да би се ОСТАЛО и то под озбиљним претњама. Партократија никад гора.

Разни СНС кадрови су покуповали фирме по држави, а до јуче су били пумпаџије, посластичари итд.

СНС кадрови су потпуно неспособни и апсолутно неодговорни, то се одлично види на локалу. У Смедереву на сред града стоје три цистерне са запаљивим гасом које нико не чува, зато што се неко уградио и склопио уговор да то ту може да стоји. На питање новинара зашто је то ту речено је да поред у паркићу за децу постоји ОГРАДИЦА и шта сад, заштита на нивоу.

ДС је вратио СПС на власт јер му је био потребан коалициони партнер, ови су их поставили у Владу иако имају апсолутну већину.

Инвестиције су никада мање откако је СНС на власти.

Београд на води нема шансе да би могао да се гура у време ДС-а, никоме не би пало на памет да буде толико безобразан.

 

 

Ustavni sud je doneo odluku da smanjenje nije protivustavno.

Ko je osuđen za vreme DS?

Koja je razlika između učlanjivanja da bi se došlo do radnog mesta i da bi se na istome ostalo? Ista stvar.

Da li je od značaja to što je neko bio pumpadžija, a neko diplomirani ekonomista bez dinara, ako su i jedan i drugi došli do miliona zahvaljujući vlasti?

Kadrovi DS su bili odgovorni i sposobni? Ko, imenom i prezimenom? Na lokalu su svi isti, posebno u manjim mestima, jer svi normalni odatle beže.

SPS bi bio minorna stranka da nije vraćen na vlast.

 

Što se Beograda na vodi tiče, ako samo očiste ono ruglo oivičeno Karađorđevom i Savskom, biće dosta.

 

Investicija nema jer je sve ono što je moglo da se proda i prodato, ne računajući EPS, Telekom i ostalo što baš upada u oči.

 

 

SNS je stranka primitivnih, nepismenih, bahatih. DS je bila stranka uglađenih, manje-više obrazovanih i nadmenih lopova najgore vrste. Čitam danas da se porodica Dulić bavi građevinom u Moskvi. Odakle pare, rođaci? Svaka čast Đilasu za Bulevar i most, ali gde su ugovori o tome? Sličnu stvar su uradili i ovi sa JAT-om. Funkcioniše super, ali javnost ne zna koliko to košta državu. O mostu i Bulevaru se više ne piše i ne priča, jer nema Đilasa, ali to ne znači da nije bitno.

 

Na primer, Siniša Mali je kadar DS i sve ono za šta ga mediji terete se navodno dešavalo u vreme DS, a ne danas. Pa afera kofer, pa Šutanovčevo investiranje u nekretnine na Vračaru, pa afera sa vakcinama, pa bogaćenje Šapera i ostalih...

DS je istopila tenkove i drugo naoružanje u železari. Da taj Gašić izvadi kurac i popiša se pod pedeset novinarki, neće biti ni blizu tog užasa koji je Demokratska stranka izvela u vojsci.

 

 

A ubijeni gardisti? Šta je mučnije, to što su ubijena dvojica momaka iz garde ili to što ministar želi da mu novinarka puši? Je l' neko odgovarao za te dve smrti? Jesmo li dobili smisleno objašnjenje zbog čega niko nije kažnjen?

 

DS vlada u Vojvodini praktično od 2000. godine. Šta je urađeno tamo, osim što je pokrajina ubogaljena?

 

Je l' ovo SNS:

 

http://www.antikorup...bahatost-drzave

http://www.b92.net/b...3&nav_id=481371

http://www.b92.net/i...9&nav_id=125415

http://www.b92.net/b...av_id=419396 U čemu je razlika između toga što danas ovi menjaju urbanističke planove od ovoga: Ona je navela i da je "na zahtev novih vlasnika menjan Generalni urbanistički plan Beograda, zbog čega se došlo u situaciju da se luke ne posmatraju kao infrastrukturni objekti koje je gradila država, nego kao zemljište za koje su zainteresovani novi vlasnici".

 

Gde nestadoše naše banke?

 

DS je pokrala više para od Slobe, a po ovim pričama ovde ispada da je to stranka sposobnih, kulturnih i finih ljudi.

Edited by Underkuruz
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas i ovde. Ja na iptv imam skoro 150 programa i ima svega. I zamisli, ne gledam farmu jer mogu prebaciti program i gledati nesto sto je pametnije i meni interesantnije.

 

Imaju, ali uglavnom strane, i cesto bez prevoda, a svakome je milije da gleda domace. Domace stanice samo u rijaliti ulazu pare, ili eventualno neke glupe serije na nivou kursadzija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/13/Ekonomija/2178545/Ministarstvo%3A+Srbija+i+%22Etihad%22+prebijaju+obaveze+prema+%22Er+Srbiji%22.html

 

i šta ako je ovo tačno?

u tom zaključku piše da se otpust vrši na osnovu Nacrta sporazuma o otpustu duga

je l' neko video taj nacrt? ja nisam, a probao sam da ga otvorim na sajtu Krika, pa mi je traženo 8 evra za osnovnu registraciju

prava borba za istinu, nema šta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poredimo 8 (10) godina DS-a (gde se ne sme zaboraviti svetska ekonomska kriza posle koje maltene ni jedna vlada u svetu nije ostala)

 

Ma da :)

Mi smo pre svetske ekonomske krize izvozili milijarde dolara vrednu robu, pa nas je mnogo pogodilo.

To mi jedno od najacih demokratskih opravdanja.

Ono, jedina drzava sa kojom smo imali razmenu robe je Bosna, a svetska kriza nas je urnisala.

 

Ili nas je urnisalo sto je manje stranih firmi otvaralo radna mesta sa 200 evra platom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruze, pola stvari koje si naveo je bilo za vreme dr Vojine vlade. A zaboravio si i njegove lopove (i šta je sa indeks aferom?)

I zar zaista ne vidite da "biznismeni" samo menjaju partije koje podržavaju(Miško, Vujić, Bogićević, Beko...). DS, DSS, G17, SNS, SPS... svi su ponekad uzimali parče

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece Dinkic da ce nama ekonomska kriza pomoci :). Ili je bio Tadic ...

 

Pa realno je mogla da smo imali sposobne ljude.

Da smo napravili privredu koja jeftinije moze da konkurise zapadnim trzistima (i da pritom dobro zaradi), ali da bi napravio takvu privredu mora drzava da intervenise, a ne kao liberali sto razmisljaju: da se lade jaja i pusti da se trziste samo o sebi stara, i gde veliki jedu male.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dr Voja je na te stvari uticao koliko i na to što je, prema statističkim podacima, za vreme njegovih vlada ovde bilo najbolje

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=01&dd=26&nav_id=488349

 

ekonomijom su se bavile DS i G17+, njega su interesovali ustav i spoljna politika

 

čak se i Bubalu iz DSS, koji je okrivljen u slučaju Luke Beograd, između ostalog stavlja na teret to da nije obavestio premijera i vladu o bitnim elementima te privatizacije

 

jebote bog, Maršićanin je bio ministar privrede

krsna slavo i svi sveci

 

 

inače

pogledajte rezultate izbora 2003. i 2007. godine

 

2003:

 

SRS - 27.61% glasova

DSS - 17.72%

DS- 12.58%

G17+ - 11.46%

SPO - 7,66%

SPS - 7.61%

 

2007:

 

SRS - 28.60%

DS - 22.71%

DSS - 16.55%

G17+ - 6.82%

SPS - 5.64%

LDP - 5.31%

 

 

Vučić ovde dobija izbore već 13 godina, DS i DSS nisu uspele to da promene

šta dalje da se diskutuje

 

 

glasati za Radulovića i nadati se nečemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw

 

danas je Oliver Ivanović osuđen na 9 godina zatvora

ne znam da li je neko pratio, ali iskazi gotovo svih svedoka su išli njemu u korist

 

takođe, EU je ratifikovala SSP sa Kosovom

stvarno je ta EU naš spas

 

ali te vesti nisu zanimljive tviterašima, a klečanje novinarki jeste

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...