Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Nije da sam nesto ocekivao od SNS-a, ali kada sam video da su opet pozvali SPS u vladu, bio sam siguran da od toga nema nista.

 

Braatori! Ovo kad čujem od nekog ko nije sa većim brojem zuba nego koeficijentom inteligencije, jednostavno se zgrozim. Ko je ikada išta dobro očekivao od SNS-a, taj je budala. Osim ako im se nije pridružio u čerupanju ostataka naše države.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači Radulović?

Ma glasam za Dragaša i ko vas jebe. Obojica brzo pričamo, zalažemo se za zaplenu Vučićeve imovine, patimo od sinusa, volimo košarku, Partizan i Hrvatice, a čak i fizički ličimo. Možda mi je biološki otac, ko će ga znati.

 

Dragaš je najobičniji pozer, ne kapiram što se ljudi lože na njega?

Političke stranke nemaju programe, nego spiskove želja, ali ih je Dragaš sa svojom maštom, tu daleko nadmašio.

Njegov ekonomski plan da hirurzi imaju 15.000 evra platu, je da hirurzi imaju 15.000 evra platu.

Njegove reference su da je bio državni bankar u SFRJ, i posle nešto muvao sa Karićem, a danas se žali da nema prebijenu paru.

Ima stvari za koje je on u pravu, i tu se slažem sa njim, ali to ne znači da nije obična zamlata.

 

Inače, dobro je Radulović povukao ovaj potez od 20 tačaka, jer čak i da niko ne prihvati, to mu je prilika da napadne sve, i objasni da su svi isti.

Ipak, sumnjam da će on preći cenzus.

Nema ga u medijima, a i ovo malo što se pojavljuje, gostovanja mu liče ko jaje jajetu. Treba da promeni malo rečenice. a ne stalno iste fraze: "Partijski parazitski sistem... ", i slično.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eve me... radim tu ko crnac...

:pivopije:

 

elfe

za koga ćeš ti glasati?

 

'teo sam za Dveri, pošto sam siguran bio da radikali prelaze cenzus, pa reko: bolje dve stranke da budu u parlamentu, nego jedna.

Ali pošto su dripci uspeli da se posvađaju, onda glasam za radikale.

Videću za lokalne izbore. Možda isto radikali, možda Radulović... ne znam još.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njegov ekonomski plan da hirurzi imaju 15.000 evra platu, je da hirurzi imaju 15.000 evra platu.

 

Ovo nije tačno.

 

Njegove reference su da je bio državni bankar u SFRJ, i posle nešto muvao sa Karićem, a danas se žali da nema prebijenu paru.

 

Ni ovo nije tačno, ali nema veze.

 

 

Pali se skupština u aprilu, opušteno. :alkos:

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne smeta šekijevo koketiranje sa vučićem?

 

Smeta mi što ga ne napada kao Tomu, ali opet, sa druge strane, Vučić mu je vratio mandat.

A to što toiko ne napada Vučića, koristi da dobije gostovanja na Pinku. Čisto politička stvar. Da ga napada, ne bi gostovao, i mnogo manje bi privukao ljudi.

Mislim da je on to tako nekako procenio, i mislim da je u pravu.

 

Sa druge strane, u poređenju sa prascem Dačićem, Tadićem, Tomom, Vučićem, Palmom, Veljom, Čedom i ostalima, Šeki je planina kredibiliteta u odnosu na njih kada se radi o tome da treba da se ide do kraja za svoju ideju.

 

Ni ovo nije tačno, ali nema veze.

 

Pa koji mu je plan? :)

Gledao sam tonu njegovih intervjua, i uvek priča kako ima plan, a plan mu je da Srbija od poljoprivrede pravi 150 milijardi dolara godišnje.

Ok je meni njegova energija i to što je klasični ložač :haha: ali realno, to može svako na taj način da priča.

Još ona njegova "digitalna direktna demokratija"... da se predsednik bira svaki dan... pa to bi bio cirkus samo takav.

 

Ili evo, sad se setih, u jednom intervjuu, čovek ladno izvali da čovek ne može da uči preko interneta.

Pa koji ja kurac radim sve ove godine? :haha: Preko neta i učim, i zarađujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragaš je najobičniji pozer, ne kapiram što se ljudi lože na njega?

Političke stranke nemaju programe, nego spiskove želja, ali ih je Dragaš sa svojom maštom, tu daleko nadmašio.

Njegov ekonomski plan da hirurzi imaju 15.000 evra platu, je da hirurzi imaju 15.000 evra platu.

Njegove reference su da je bio državni bankar u SFRJ, i posle nešto muvao sa Karićem, a danas se žali da nema prebijenu paru.

Ima stvari za koje je on u pravu, i tu se slažem sa njim, ali to ne znači da nije obična zamlata.

 

Inače, dobro je Radulović povukao ovaj potez od 20 tačaka, jer čak i da niko ne prihvati, to mu je prilika da napadne sve, i objasni da su svi isti.

Ipak, sumnjam da će on preći cenzus.

Nema ga u medijima, a i ovo malo što se pojavljuje, gostovanja mu liče ko jaje jajetu. Treba da promeni malo rečenice. a ne stalno iste fraze: "Partijski parazitski sistem... ", i slično.

 

De si Elfe, yum mi samo zbog tebe nedostaje!

 

Slazem se sa apsolutno svime. Isto tako se slazem i sa vecinom onoga sto Radulovic prica. I ja bih zaista voleo kada bi to bilo tako. Ali, realnost je da od toga nema nista. Kaze covek u mikroekonomiji leze spas i razvoj zemlje. Apsolutno se slazem sa tim i identicnog sam misljenja (podsticaj za otvaranja malih i srednjih preduzeca, otkazi u javnom sektoru i preusmeravanje kadra uz novcani podsticaj u privatni sektor...). Ali to se nece desiti. Sta, samo je on pametan i apsolutno svi iz SNS, DS, i svih stranaka koje su ikada bile na vlasti su glupi i nisu to kapirali? Kapiraju svi to, ali ne smeju to da rade. Zato da bi stranac mogao doci ovde, otvarati svoje firme i placati robove 200 eura. Jer zbog tih stranaca su oni i na vlasti. Strasno je zamlacivanje i budalastina kada neko kaze mi smo glupi, lenji, nesposobni i nepismeni i zato nam je lose. Ne kazem, ima takvih kao i svugde. Ali okarakterisati jedan ceo narod tako je van svake pameti. Ko ne zeli da napreduje u zivotu i napravi nesto od sebe? Ogromna vecina ljudi to zeli. A to ovde ne mogu. I nije tu vlast jedini krivac, krivci su i njihovi nadredjeni. KOji u ogromnoj vecini slucajeva dolaze van granica ove zemlje. E zato je ono sto Radulovic prica utopija. Cinjenica doduse, i ispravno razmisljanje, ali u ovom svetu i drzavi koja je u ovom polozaju to ne funkcionise.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i zaustavljanje EU integracija je utopija. U principu, svaki oblik suverenosti i udaljavanje od prividne samostalnosti u odnosu na bilo koga je cista utopija. Dosli i oduzeli nam deo teritorije a mi pricamo o nekoj suverenosti i kako sami odlucujemo o svojoj sudbini. Cista budalastina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno je zamlacivanje i budalastina kada neko kaze mi smo glupi, lenji, nesposobni i nepismeni i zato nam je lose. Ne kazem, ima takvih kao i svugde.

 

Radulović je baš furao priču da mi nismo ništa gluplji ni pametniji od ostalih, problem kod nas je što su su svim sferama društva takvi isplivali na površinu i drže zemlju kao taoca a za to nije odgovorno kriviti nikakav spoljni faktor.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne u svim sferama, ali u vecini jeste. Ajde da se udaljimo od politike. Svi seru po farmama, parovima, velikim bratovima, pickama materinama. Uz obavezan komentar SRBIJO MEDJ SLJIVAMA. Pa reci ti meni, da li je to nesto sto smo mi izmislili ili je to nesto sto je doslo upravo spolja? Nemoj da se zajebavamo. Jedino sto treba razgraniciti jeste ono sto dolazi spolja ali implentiraju ljudi iz vlasti zarad licnih interesa i ono sto dolazi spolja i nikoga nista ne pita vec se implementira samo od sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci opet taj stranac ne dozvoljava srbinu da iskoristi svoje kapacitete..

kako si smesan bre covece..

 

pa nece niko da ti udari sankcije sto ne guras pare Markijoneu u dzep da zaposli sirotinju za 200e..

na sta bi to licilo?

 

ajde da glasamo za Radulovica, pa ako nas zajebe vise necemo.. za DS sam glasao, zajebali su me , vise necu.. isto vazi i za LDP..

Share this post


Link to post
Share on other sites

spoljni faktor samo iskorišćava pogodne za iskorišćavanje

a to su korumpirani, beskprupulozni, oportunistički, izdajnički smradovi

 

I ovo je istina. Od kako je sveta i i veka zna se kako se zemlja drzi u saci, iskoriscava i povinuje svojim interesima. Prvi korak je ovo o cemu je pisao lesina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne u svim sferama, ali u vecini jeste. Ajde da se udaljimo od politike. Svi seru po farmama, parovima, velikim bratovima, pickama materinama. Uz obavezan komentar SRBIJO MEDJ SLJIVAMA. Pa reci ti meni, da li je to nesto sto smo mi izmislili ili je to nesto sto je doslo upravo spolja? Nemoj da se zajebavamo. Jedino sto treba razgraniciti jeste ono sto dolazi spolja ali implentiraju ljudi iz vlasti zarad licnih interesa i ono sto dolazi spolja i nikoga nista ne pita vec se implementira samo od sebe.

 

 

jeste to doslo spolja..

ali tamo odakle je to doslo imas i neku konkurenciju u vidu kvalitetnijeg i zanimljivijeg programa sa produkcijama skupljim nego svi Reality programi zajedno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci opet taj stranac ne dozvoljava srbinu da iskoristi svoje kapacitete..

kako si smesan bre covece..

 

pa nece niko da ti udari sankcije sto ne guras pare Markijoneu u dzep da zaposli sirotinju za 200e..

na sta bi to licilo?

 

Pa naravno da nece. Ali fora je u tome sto ti gledas kroz spektar svoje avlije a pricas o uticaju mikroekonomije na zemlju. Naravno da svako moze poceti svoj posao. Problem dolazi onog momenta kada sa tim poslom treba opstajati. A kako ce opstajati onaj koji prodaje dzemper za 2000 dinara jer tako mora, dok kinez prodaje za 300 jer mu se tako moze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...