Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Htedoh reći da su bolesni svejedno, iako su precenili visinu, em lutka em dete lutka

Ovo je tek poseban nivo, ali podsetilo me kako meni idu na živce irl ti procenitelji izgleda i visine i što komentarišu 'jbg deluju starije', ne deluju, to su đeca, bolesni ste i ćao 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma retko to posle 15-te godine

dajte podatke sa sistematskih pregleda, Dimon ima sigurno

23 minutes ago, Antikristina said:

em lutka em dete lutka

has the proportions of a grown woman but the stature of the average 10-year-old Chinese girl

mislim da je to prosto jer im lakše da manju lutku sakriju u ormar :haha:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije samo zbog ormara, nego je mnogo lakša i za vitlanje ako je lakša.

Osoba koji je neživa ili ne sarađuje je drastično teža od osobe od 50-60kg pa i više kg koja te zagrli rukama i nogama 😎

Tako da, ekvivalent živoj devojci od 60kg u vidu lutke u smislu manevrabilnosti bi bila malo kraća lutkica od 40kg, jbg, ne može da sarađuje :haha:

Meni bolesno to s lutkama samo po sebi, ali ako će da spreči bar nekog manijaka da ubija ljude, onda je super...

Još malo da zamre feminizam pa će da bude više sexa za sve, poy forumskim feministima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima da kažemo primarnih ubilačkih poriva koji su ukorenjeni dublje, a ima i ubilačkih poriva usled seksualne ili drugih frustracija. Kad razmislim, teško mi je da se setim frustracije, a da nije neka trenutna banalna slaba frustracija (tipa zabagovao komp) koja nema veze sa seksualnošću, a kad smo već kod toga, i bagovanje kompa više frustrira u nejebici.

Naravno, ne mora seksualnos' da bude poreklo problema, može i kontra, problem druge vrste da utiče na seksualnost...

Neurološki su u direktnoj i bliskoj vezi libido, emocije i motivacija, a bez njih svesna komponenta tj. kora mozga bukvalno nema šta da radi, tako da mislim da je Frojd bio u pravu oko principa kojim psiha funkcioniše. Otkrića na polju neuronauke i svih drugih grana biologije i medicine idu na vodenicu onoga što je Frojd pričao, dok "otkrića" na polju društvenih nauka i freestyle psihologije (koja često uznemirujuće malo pažnje obraća na neurologiju, čije manifestacije izučava jbt) idu u "progresivnom" smeru (popularno je reći da je Frojd "prevaziđen") slobode raznovrsnosti tumačenja svega i svačega i kreira između ostalog ovaj unazađujući PC narativ.

Koliko bih ja sazvao neki ozbiljan naučni konzilijum da revidira naučnost nekih društvenih nauka, pa bih onda nazvao pseudonaukom bar jedno 20% onoga što se danas zove društvenom "naukom". Važno da je socijalni darvinizam proglašen pseudonaukom...

E sad, ja bih od sexa s lutkom možda i poželeo da ubijam, ali ima likova koji razviju to u neki fetiš i "oslobode se predrasuda" o tome (iz nužde pošto su inceli) i onda ih to zadovoljava donekle, bar da ne budu previše besni... I to je korisno za društvo, šta fali. :D

Baš sam skoro čitao o iskustvima sa lutkama na Quori, puna je tih batica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta znam, zato i kažem, možda bih se osećao još gore posle jebanja lutke, ali ako se prevaziđe taj socijalni "jadno je jebati lutku" element i ako lutka dovoljno dobro prevari čula... Ja sam stekao utisak da ima ljudi kojima pomaže :D

Doći će vreme kad ćeš lutki moći da podesiš koliko da zvoca, ljubomoriše i ima druge ispade po želji :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sve tumačite u kontrasmeru

industrija podstiče što više seksualnosti, ali samo u onoj formi koja može da se unovči

pre sto godina su još i mogli da prodaju prave žene kao robinje, sad ne mogu (valjda) pa prave drugu vrstu robe

ali ovo nije udovoljavanje potrošaču koji ima seksualne potrebe već mu izmišlja sve veće seksualne potrebe

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Srbin Hamza said:

pa sve tumačite u kontrasmeru

U pravu si, ti tumačiš u pravom smeru, pošto je tržište starije od biologije... 😄

Ima i toga da industrija odgaja konzumente, naravno, ali jasno je valjda da bi stručnjak za marketing koji dođe sa idejom "hajde da kod muškaraca koji imaju redovan lajv sex podstaknemo fetiš prema lutkama da bi ih kupovali" i time praktično predloži da prave lutke koje će da se takmiče u sexu s pravim ženama, dobio otkaz. :haha:

Lutke su usmerene na nejebače i devijante bar 99%, po zakonima i tržišta i biologije, i u skladu sa tim procentom se alociraju resursi na marketinške strategije. 

Tako da si se malo zalaufao u proceni s tom teorijom zavere, jer si opterećeniji kapitalizmom i neoliberalizmom nego Frojd seksom. 😛

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ja vama nešto kažem na tu temu seksi lutaka.

Radio sam nekada za najveću online platformu na svetu, i na njoj su imali pedofilske lutke.

Da pojasnim, lutka je bila u obliku dečaka ili devojčice i mogao si da im menjaš pol, vadi patku, ostavi vaginu ili obratno.

Imao sam interakciju sa živim pedofilom preko telefona koji mi je plakao o njegovom malom anđelu, pride ja sve vreme ne znam šta je poručio jer ne stižem od ridanja i drame da pogledam. Govorim mu ma čoveče, nemoj tako nema potreba za plakanjem, rešićemo to.

Čim sam video šta je proizvod, empatija koja bi trebao da postoji spram mušterije i ogadio mi je taj dan.

Pošto je slučaj bio povezan sa kineskim prodavcem koji ga je tu zeznuo za pare i slanje lutke.

Prebacio sam slučaj specijalistima koji akaju sa prodavcima i ovoga jedva umirio i skinuo sa telefona.

Sa jedne strane možda je bolje što takve lutke postoje jer onda osoba takvog mentalnog sklopa, neće krenuti na pravu decu.

U svakom slučaju pakao.

I stvarno treba nisko da se padne da se pamprči plastika, bila to seks lutkica ili flesh light.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E mene zanima Simone tvoje mišljenje, ajde recimo da je vezano za ovo 😁 Skoro sam nešto pričala zburazom, pošto imamo strica koji će uskoro 6 banki a nikad nije ženske imao (dakle ni neće), da li može takav da ostane normalan ili će jednom nešto da pukne i izrešeta nas sve 🙃

Share this post


Link to post
Share on other sites

postaće patrijarh, ne brini

pa ovo s lutkama je isto kao sa šećerom, kakva bre biologija, ako neko ima predispozicije za ludilo, pedofiliju ili dijabetes, ne može da ga dobije ako nema sladoleda u prodavnici 

a ponuda se uvećava i podstiče dalju potrošnju

ljudi su bombardovani van svake pameti s previše svega

ova deca današnja su bukvalno sva botovi, nisu to ni životinje jer životinje imaju neku granicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Antikristina

Hahahaha iam i ja jednog strica... Malo je lud ali za sad još ne ubiVa, da znam... Pa ne mora da izbije na masovno ubistvo, al' mora da se kompenzuje nekako, ako su nezadovoljene potrebe, i onda zavisi od inteligencije čoveka koliko će da mu uspe coping.

Ono što je u tom kontekstu zanimljivo su aseksualni ljudi i pitanje koliko je moguće da čovek bude aseksualan a ovako generalno normalan u drugim aspektima. Takvi (ako uopšte postoje, znam par komada ali im ne verujem kad kažu da su ok :haha: ) su najveća enigma za mene, zbog ovoga gore što napisah - motivacija, emocije i libido su u međusobno povezanom i zavisnom odnosu.

Regularna opcija je da bude aseksualan zbog potiskivanja želja i potreba, što je patologija, to je suštinski u istom košu sa ostalim sexy poremećajima. 😄

3 minutes ago, Srbin Hamza said:

postaće patrijarh, ne brini

pa ovo s lutkama je isto kao sa šećerom, kakva bre biologija, ako neko ima predispozicije za ludilo, pedofiliju ili dijabetes, ne može da ga dobije ako nema sladoleda u prodavnici 

a ponuda se uvećava i podstiče dalju potrošnju

ljudi su bombardovani van svake pameti s previše svega

ova deca današnja su bukvalno sva botovi, nisu to ni životinje jer životinje imaju neku granicu

Dijabetes tip I veze nema sa unosom šećera. Mnogo zanemaruješ stvari koje nisu iz tvoje oblasti, kako se beše zove taj bias... XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa to, ne mora i mislim da neće da ubiva

Ima tih stričeva dosta al mi se čini da su normalniji nego ovi mladi inceli, to sve besno i puno agresije i samo nešto seru kako nema normalnih žena itd

Ovaj moj kad prokomentarišu da je trebalo da nađe neku ženu samo slegne ramenima u fazonu eee šta ćeš (sve koje mu se sviđaju su udate normalno 🤣

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dimon

a to menja... šta? Odlično, nači pedofilija tip II i dalje stoji.

Ništa ja ne promašujem što se tiče prezasićenja nagonskog aparata i psihičkog ustrojstva

deca imaju ocd i ko zna kakve još vragolije, odrasli anksioznosti i razne devijacije

ne možeš pričati da je stanje nepromenjeno čak ni u dijabetesu

2 minutes ago, Antikristina said:

Ima tih stričeva dosta al mi se čini da su normalniji nego ovi mladi inceli, to sve besno

ne verujem ni da su isti psihotipovi

prosto muškarci i žene su seksualna bića od 1 do 100%, s tim što muškaraca ima više pri vrhu seksualne zainteresovanosti ali ih ima nešto i pri dnu (npr stric)

inceli su visoko na listi ali nisko u realizaciji, odatle frustracija

naravno, ko zna šta se dešava i sa ženama, malo su se zanele od novodobijene slobode, pa treba videti koliko su one lutki naručile :haha:

Edited by Srbin Hamza

Share this post


Link to post
Share on other sites

40 minutes ago, Srbin Hamza said:

@Dimon

a to menja... šta? Odlično, nači pedofilija tip II i dalje stoji.

Ništa ja ne promašujem što se tiče prezasićenja nagonskog aparata i psihičkog ustrojstva

deca imaju ocd i ko zna kakve još vragolije, odrasli anksioznosti i razne devijacije

ne možeš pričati da je stanje nepromenjeno čak ni u dijabetesu

I sve to od neoliberalizma, najgore bolesti.

Da se razumemo, industrija šećera i proizvođači lekova za dijabetes i srčane bolesti su verovatno najunosnije poslovno partnerstvo na planeti, tu nema nedoumica, ali kritikujem redukcionističko razmišljanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...