Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Zašto bih? Ne zanima me.... Neka ga čitaju oni koji se pale kada neki Hrvat jednom oplete po Hrvatskoj, malo se uvlači Srbima, a u isto vreme ne propušta priliku da kaže ono što se "podrazumeva" o Srbiji, dešavanjima 90-ih i sl. Naše "umne glave" su mi dovoljne. Sve je to marketing kako bi prodavao knjige i u Srbiji. Što se mene tiče, ne razlikuje se od Severine.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze sa tim što sam ja autonomaš. Štogod da se desi u budućnosti, Beograd će mom srcu uvek biti bliži od Osijeka i Segedina.

 

Samo me nervira kada neko zarađuje na ljudskoj gluposti i kratkovidosti i uvija to u kvaziintelektualnu oblandu.... Realno, boli me kurac i za vaterpolo na HRT-u i Hajduk iz Splita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to neki Dragasev ortak iz kafane?

 

Car je Dragaš. Obožavam da ga slušam.

Najjače mi je ono njegovo: "Ja bh uspostavio sistem direktne digitalne demokratije", i kad objašnjava da bi on napravio da se predsednik bira svaki dan. 365 dana u godini. 365 predsednika.

Jbt... pa ko da ovo nije već dovoljan cirkus od države. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

čuvena kuća iz Krupnja i dalje stoji onako kako je stajala posle poplave

http://1drv.ms/1LegqvC

 

znas da ja ovu kucu nisam isla da vidim :haha: zapravo ne znam gde je tacno

a stoji i most u mom naselju, samo je nesto posuto ali nije sredjeno nista

 

ali sam obisla novoizgradjeno naselje,slatko je :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jeste, bila i ja do Lo da proverim ;) a novo naselje je simpa, samo se bas ne uklapa u okolne kuce i zgrade, npr. bolje bi se uklopilo da su odradili jednu vecu zgradu nego tih 20 prizemnih kucica

 

bio si mi u kraju znaci?

Edited by soul wandering

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvali me iz poreske uprave oko povracaja nekog rekli da treba da donesem nesto oko svog tekuceg i ja sve lepo dogovorim "dodji tad, nemoj tad, bicemo na rucku blabla"

osim sto sam zaboravio sta je to

 

aaaa debilaaaaaaaaaa

 

valjda ili kopija platne kartice ili nesto drugo iz banke

 

jel zna neko slucajno :haha: ???

 

treba mi u sledecih sat vremena info :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa logično je da im dostaviš dokaz o uplati i, ako si plaćao sa svog računa, dokaz o tome da je to tvoj račun

 

 

izbegavali smo koliko smo mogli, buduća mlada se bavila time, al opet ne možeš da ne čuješ

moguće moguće

meni tamo super kad odem na nekoliko dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa logično je da im dostaviš dokaz o uplati i, ako si plaćao sa svog računa, dokaz o tome da je to tvoj račun

 

dostavljen vec dokaz o uplati. ovo je konkretno nesto sto im treba oko mog racuna, nekakve informacije valjda, ne znam stvarno.

 

znaci ici cu u banku i ispricacu im sve jebiga :haha:

 

u stvari shvatio sam, verovatno njima treba dokaz da je to moj racun da bi oni meni uplatili jer su smaraci

 

u tom smislu verovatno je stvarno kopija kartice

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...