Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Пре 7-8 сам година сам опасно премлатио сада већ бившег момка моје бише девојке.

Нашао баја, у друштву неког његовог фрајера на батерије, да ми прави сачекушу у вечерњим сатима, само зато што сам водио телефонске разговоре са њом. То су били обични опуштени раговори без циља да ми се поново врати и сл. Уосталом, ја сам њој раскинуо, небитно, дуга је то прича.

Али, набилдовани телетабис је, јелте, чешљао по њезином телефону и... и добио је оно што је тражио. И он, као и фрајер на батерије. Очекивао сам да ће да ме пријави мурији и да ћу кривично одговарати, јер пукла је која кост, али ваљда је баја схватио да је зајео говна.

 

Куриозитет се огледа у томе да је она, неколико година касније, на све могуће и немогуће начине покушавала да се поново споји са мном. Осујетио сам њене покушаје, а и не кајем се због тога. Не могу волети цуре које желе да живе лудо и брзо. Не могу, јеби га, па то ти је.

 

У једном другом случају, а чини ми се да је била 2008, сам ипак завршио у станици тзв. народне милиције. Због СМС-а који сам упутио једној другој бившој девојци, а у коју сам био лудо заљубљен.

И где сам лепо написао да ћу упуцати њеног ондашњег дечка. Е овог мајмуна од метар шездесет сам од раније добро познавао тј. познавао као злу пару. Најсмрдљиви пацов којег сам имао прилике у животу упознати, карактер нула, константно шара очима као којекакав јебиветар, вара кварно и сл.

Ма, целокупно гледано, једна септичка јама од човека. Ено га, рекоше ми ови што висе по фејсбуцима, како данас конобарише по Грчкој. Сироти Грци, ојадиће их до последње драхме...

Она му је након тог фамозног СМС-а раскинула, а мене пријавила господи мурканима.

 

Елем, надлежни инспектор је најпре био озбиљан по службеној дужности, а после неких пола сата се смејао као да се олешио турским џоинтом. Уме човек с људима, емпатичан и надасве симпатичан пандур. И тако, изађох из станице, дигнута чела, без покретања поступка.

 

А који ли вам курац куцам исповести овако рано и неиспавано, јебем ли га. Боље би било да сам обрисао прашину... или макар спремио јаја на око за доручак...

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Драго ми је, господине друже Срето, што имате разумевања. У последње време тако одишете учтивошћу и сензибилношћу.

Да сам нпр. Курузица, имала бих раме за плакање.

 

Нешто се забели јутрос, ако овако настави биће Снешка Белића.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam stari romantik, ali posle sibirske putinje i zatvorcine, nesto mi se zimska idila nekako ogadila.

Jedne noci u Decembruuuuuuuuuu, kad je bila hladna zimaaaaa. Nego da ne izazovem ove da zapevaju partizane nas si ponos, odoh da odgledam Panisera, jedino uz to jos mogu da zaplacem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam stari romantik, ali posle sibirske putinje i zatvorcine, nesto mi se zimska idila nekako ogadila.

Jedne noci u Decembruuuuuuuuuu, kad je bila hladna zimaaaaa. Nego da ne izazovem ove da zapevaju partizane nas si ponos, odoh da odgledam Panisera, jedino uz to jos mogu da zaplacem.

do koje epizode si stigo

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Куриозитет се огледа у томе да је она, неколико година касније, на све могуће и немогуће начине покушавала да се поново споји са мном. Осујетио сам њене покушаје, а и не кајем се због тога. Не могу волети цуре које желе да живе лудо и брзо. Не могу, јеби га, па то ти је.

 

Ja znam slucaj gde bivsi decko sadasnjem decku napravi frakture lobanje cekicem, odlezi zatvor za to, izadje, pa se spoji s devojkom. One prepoznaju tu zrtvu, to je sasvim normalno :haha:

 

Da zacinim pricu - Umetnička plivačica je bila u pitanju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ja znam slucaj gde bivsi decko sadasnjem decku napravi frakture lobanje cekicem, odlezi zatvor za to, izadje, pa se spoji s devojkom. One prepoznaju tu zrtvu, to je sasvim normalno :haha:

 

Da zacinim pricu - Umetnička plivačica je bila u pitanju :D

 

Pričao si ovo mislim, neka balerina XD

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa valjda bi i meni prodali neku foru :(

 

doduše ne znam reč da beknem, osim par psovki :bigblue:

sinoć na Enslavedu, Grutle kaže u fazonu "Guten Abend Frankfurt! Wie geht's? That were the only German words I know.. But I do know some bad words... SCHEIßE!!!" :haha:

a voleo bih da znam, em zvuči megakvltno em bih imao osnovu za neke druge jezike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...