Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Šta bi dao da si na mom mjestu

 

Objasnili.

 

Objasnili na srpskohrvatskom ili na univerzalnom nemuštom jeziku kvalitetne muzike?

 

Znaš da je taj tekst pisao Duško Trifunović?

 

Bregović je odličan kompozitor u smislu da mnogo fino upija stvari iz spoljašnje sredine, spaja ih unutar sebe i ispljuvava ih nazad u obliku koji se lepo prima kod prosečnoga Jugoslovena. Al' to i nije neka nova priča, izvinite.

 

ja se izvinjavam

 

 

Ruzmarin

 

I treba da se izvinjavaš...

 

Znaš li ti šta je jedan, Anđeo Čuvar, za ovo...

 

@Imaginos brt libtard <3:

Ima brate ta tema, zove se Guilty Pleasure

 

 

@obc Željko Joksimović:

I eto prvog našeg umetničkog razilaženja...

Pa Željko pederčina kad napravi pesmu, to smrdi na sve strane, prepoznajem ga u najsitnijim tragovima kad čujem na radiju neko drugi da peva neko njegovo delo. Više puta mi se desilo da prokomentarišem ''Ovo govno kao Joksimović da je pisao'' i da dobijem odgovor ''E, pa da ovo je njegovo''. Slepina. :D

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=FSL62lqklTM

 

>>>>>> sve što kačite

 

Taj intro i prelaz u foršpil je nešto što nemože brt svako da oseti.

 

I taj bariton koji plijeni.

 

Saša Kovačević u Nedeljnom Popodnetu koje sam bio prinuđen da slušam je odsvirao i otpevao jedno dve pesme Robija Vilijamsa, pametnom dovoljno da bude bolji od Željka i mnogih drugih domaćih ''zabavnjaka''.

 

Branko-Radulovic-Robi-Vilijams-620x350.jpg

 

 

 

Nego mene interesuje kako Jaroslav komentariše otkazivanje rođendanskog koncerta Ace Lukasa u Areni?

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@obc Željko Joksimović:

I eto prvog našeg umetničkog razilaženja...

Pa Željko pederčina kad napravi pesmu, to smrdi na sve strane, prepoznajem ga u najsitnijim tragovima kad čujem na radiju neko drugi da peva neko njegovo delo. Više puta mi se desilo da prokomentarišem ''Ovo govno kao Joksimović da je pisao'' i da dobijem odgovor ''E, pa da ovo je njegovo''. Slepina. :D

Cuj prvog, ja ne volim KKN :haha:

Ja cesto cujem taj jasan rani Zeljko pop folk vajb u raznim pesmama, al zna se ko je osnova...

To posle, kad se istripovao da je kompozitor je sranje.. Samo prva 3 albuma i deciji rodjedani...

Za Lukasov album iz 2006 mogu se zakunem da su Zeljkovi leftoveri, skroz taj fazon, tad i nikad vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To posle, kad se istripovao da je kompozitor je sranje.. Samo prva 3 albuma i deciji rodjedani...

 

 

Sustina i apsolutno sam saglasan...ne mogu da kaem da su mu te kasnie ('zrelie) pesme sranje, ali nekako ne mogu da se identifikuem sa njima

 

Slicna mi prica sa Nedeljkom Baicem Baiom...tai coek e napravio zaokret za 180 stepeni, sad cepa neki kulturica folk stail sa gudacima i pesme su zlato, kakvih danas ima...i u spotovima on obucen kao gospodin i sve...i onda vidis samo edan kadar, kace zanese i pocne da cima rukama u haus zonficu...odma nekako sva ta gospocka maska padne u vodu :haha: jace od njega da ima stare ZAM pokrete

 

Isto tekstovi, ie sve kulturica

 

I onda spomene kako radi u sluzbi (kao dae neki udbas) i oce da vodi ribu na naibolje kolace :haha: Padne ceo koncept u vodu, iako se vidi da se trudio da se promeni nabolje :D

 

A sto se Lukasa tice, on i Folk haus ekipa stari metalci i olicni sviraci...ali i njemu nekako padne sve u vodu, kad vidis dae 90% pesama pokrao od Grka...pa ebote tolike godine svirate...sedite i napravite 3-4 pesme zaedno, pa makar bili fileri, iza onih udarnih hitova na albumu

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šašić konza (Velesa) za Samardžića, pušti matorog pedofila.

 

 

Evo vam jedna od Željka da kačite na 'Najbolji Refreni':

 

 

Kuruz da obrati pažnju na eurotrens momenat od 2:50 pa nadalje, a la Vladimir Daničić - Jedina si ti rođena za mene :D

 

Jebem ti koje diskusije, kako je ludilo ovde uzelo maha. Al' udrite, dajte sebi oduška, da ste živi i zdravi svi, bolje nego da se raspravlja da l' je Koštunica ili Šešelj bolji dr Vojislav...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slicna mi prica sa Nedeljkom Baicem Baiom...tai coek e napravio zaokret za 180 stepeni, sad cepa neki kulturica folk stail sa gudacima i pesme su zlato, kakvih danas ima...i u spotovima on obucen kao gospodin i sve...i onda vidis samo edan kadar, kace zanese i pocne da cima rukama u haus zonficu...odma nekako sva ta gospocka maska padne u vodu :haha: jace od njega da ima stare ZAM pokrete

 

Odlican mu je novi fazon, totalno je nedelja sa familijom fazon, kulturica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrzim eurotrance

jebeni as.fm mi odma na pameti i onaj debilni voditelj

 

Kazim ubio postom :haha:

 

 

I onda spomene kako radi u sluzbi (kao dae neki udbas) i oce da vodi ribu na naibolje kolace :haha: Padne ceo koncept u vodu, iako se vidi da se trudio da se promeni nabolje :D

 

 

:haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno, bas zvuci kao trecerazredna zvezda granda iz 2010.

Nije se potrudio Damir uopste, bas je preko kurca sve

Marina Tucakovic prsla jos vise ako je to uopste i moguce

Mislim da sam apsolutno isti ovakav post napisao kad je izasao album :haha:

taj trepni i didulidulidule su najgore sranje jos od radikulta

Edited by obsessed by cruelty

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sto se Baie tice - previse e pesama na slican kalup...lagano i melodramaticno, uz overusing simfoniskog orkestra

 

Po meni, ovo mue prava mera (spoi starieg i progresivnog novog)...i brza, stoe naibitnie :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=Aw8bVd7iUKA

 

od 0.23 isto kao vokalna linija ovde od 0.54

 

http://www.youtube.com/watch?v=Us0MVvjBdvo

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno, bas zvuci kao trecerazredna zvezda granda iz 2010.

Nije se potrudio Damir uopste, bas je preko kurca sve

Marina Tucakovic prsla jos vise ako je to uopste i moguce

Mislim da sam apsolutno isti ovakav post napisao kad je izasao album :haha:

taj trepni i didulidulidule su najgore sranje jos od radikulta

 

To je ta paralela, oba dominatori u svojim dimenzijama koji su propali nacisto.

Dobra je samo Autogram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...