Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Bat for d rekord, protiv sam cutanja i ucutkivanja. Ne bih da se snajka traumira ali bih joj savetovala da se debelo informise u narednim mesecima a ako te ista interesuje, javi se ja sam bez dlake na jeziku, ne ulepsavam i nisam u fazonu da je zena losa majka ako ne istrpi stoicki, niti da trrba da se izujes pre nego sto udjes kod doktora. No offense to Doktrorka, ima i u vasoj profesiji ok ljudi.

 

Mozes sebe da postedis nekih muka i bolova ako se dobro informises.

 

Ja nisam. Kajala sam se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem te...ja jesam u fazonu da mi svaka prica o tome, pogotovo sto cesce cujem "hajde necemo o tome..." od prica, a i ako su price u pitanju, retko su zaista osvescene. Najvise mi smeta stav "ziva sam, zdrava sam, imam dete samo to je bitno" jer ponistava samo iskustvo...

 

Iz nasih porodilista izlaze mahom zene sa traumom, ja prva. Ako cemo cutati kao prvo nista se nece promeniti a kao drugo necemo to iskustvo nikad integrisati.

 

Ps i ta potreba da se doda kako je to najlepsi dan u zivotu, to je u glavnom griza savesti, kao da manje volis dete ili nisi dobra majka ako kazes da ti to iskutvo nije bilo najlepse u zivotu.

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ps i ta potreba da se doda kako je to najlepsi dan u zivotu, to je u glavnom griza savesti, kao da manje volis dete ili nisi dobra majka ako kazes da ti to iskutvo nije bilo najlepse u zivotu.

 

Zatucanost. Pre 6 godina se drugarica porodila, prva od onih bliskih, od nje sam sve čula onako kako zapravo jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...