Jump to content

Digresija sa Iron Maiden teme


Vic Rattlehead

Recommended Posts

spremam ja odavno neku blekericu al nikako da se nakanim

mora i folk neki da se radi, nisam uzalud skidao savu bojica sve ove godine

i da, za cecu, gledao sam je dva puta 2013. :zuba:

 

haha Mihailo verovatno, to mi drugar, posto cisto sumnjam da iko drugi cuo dalje od istocne Srbije

Edited by obsessed by cruelty
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tugica je to, al jebiga kad nisam mogao da pisem nista kompleksnije, ne mozes da biras bas ekipu za sviranje u takav gradic, da ne kazem selo, u sustini taj bend ispao samo jer smo do jaja drugari bili pa kao ajd inace ljudi su totalno drugi fazon

A Ceca, ja Usce i Nis par meseci posle

Cou gledao 3 puta, Marakanu ignorisao svakako.

Pa da, samo sto sam ja poprilicno rano dosao na forum.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tugica je to, al jebiga kad nisam mogao da pisem nista kompleksnije, ne mozes da biras bas ekipu za sviranje u takav gradic, da ne kazem selo, u sustini taj bend ispao samo jer smo do jaja drugari bili pa kao ajd inace ljudi su totalno drugi fazon

 

Da da, i ja imao takvu ekipicu u Prokuplju u srednjoj, mada smo mi još bili neozbiljniji, nismo ni probali da sviramo naše pesme, al' sam ih naterao zato da sviramo Sweet Lobotomy od Avulsed, obožavali su je :haha:

 

Al' kad proleti vreme (i dođeš u neko veće mesto) onda vidiš da nije ipak stvar u ekipici nego se ti nisi dovoljno iscimao xD

 

kako brate, ti nisi moje godište

 

ja sam išao u srednju sa '89. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baguje mi ovo govno od laptopa pa ne mogu se iscimam ni postove da citiram

Sta ti kaem, polubrat me bukvalno otkad godine trovao Morbidima, Sepulturom, Dimmuom, no to sam malo kasnije tek svario, ti neki visi razredi osnovne

Spomenuste S&M, i meni je to bilo prvo od njih, polubratova VHS kaseta. i prvi metal uopste koji sam cuo, Black prvi album koji sam kupio, prva majica AJFA. :bigblue:

Lepo je kad odajes utisak da si stariji :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...