Jump to content

Digresija sa Iron Maiden teme


Vic Rattlehead

Recommended Posts

Jedan od razloga sto mi je drago sto sam mator, mi smo imali Nirvanu, Metaliku i Mejden u osnovnoj kad smo hteli da budemo alternativni.

 

Nemoguće da polovinom 90ih nije bilo šupačkih bendova a prijemčivih za mlade metalno senzitivne u povoju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se ubio Kurt bio mesec zalosti u OS Vera Blagojevic u Banji Koviljaci.

 

Mi bili na ekskurziji u 8. razredu u Risnu kad je stigla vijest, sa nekoliko dana zakašnjenja naravno...

Na "žurci" u hotelu se samo Nirvana puštala i svi bili sjebani sa vezanim kariranim košuljama oko struka.

95% posto cura bile zamišljene i pogled im se gubio u daljini i kad ih pitaš koji ti je kurac, ona samo uzdahne...

True story.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

u moje vreme su Hemerfol, Najtviš i Bodomi bili najaktuelniji

 

među šatro alternativom

 

mi normalni smo slušali YESTERDAY DON'T MEAN SHIT

 

Hammerfall / Nightwish / Bodom >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.

 

Pantera

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi bili na ekskurziji u 8. razredu u Risnu kad je stigla vijest, sa nekoliko dana zakašnjenja naravno...

Na "žurci" u hotelu se samo Nirvana puštala i svi bili sjebani sa vezanim kariranim košuljama oko struka.

95% posto cura bile zamišljene i pogled im se gubio u daljini i kad ih pitaš koji ti je kurac, ona samo uzdahne...

True story.

 

Kad pomenu tu modu kod mene u skoli su najvise voleli preko kariranih kosulja da nose majice navedena tri benda.

 

Zaboravio si Manowar, on je isto na primer bolji od Pantere...

 

Stating the obvious.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...