Jump to content

Digresija sa Iron Maiden teme


Vic Rattlehead

Recommended Posts

ne mrzim ja Engleze, samo njihovu politiku. volim Mućke, Liverpul, Anaal Nathrakh i Šeril Kol, ali od njihovog širenja ljubavi po svetu dobijam napad alergije

 

isto tako ne mrzim ni sve Hrvate (Hrvatice još manje hohoho), iako imam sve razloge na svetu za to.

 

a, zamisli, ipak volim ovu našu sprdnjicu od zemlje, koliko god da je trenutno sjebana

 

I jos si Volinjanin. :) Jos samo da zavolis pravoslavlje. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa, dobio sam svoju temu. :rockdevil:

U pravu su i Lemmy i Bobiša (iako je malkice kontradiktoran). Naravno da nikoga ne treba mrziti samo na osnovu nacionalne pripadnosti, a naravno da je Bobanova opaska o traktorima kretenska.

 

Ja sam samo htio da kažem da neću gledati taj dokumentarac jer znam šta može doći iz njihove kuhinje a ima veze sa ratom - da nije bio građanski rat već agresija, da je Republika Srpska genocidna tvorevina i da je treba ukinuti. Pa pogledajte samo njihovu kinematografiju, 90% filmova je o ratu, u kojima su većinom Srbi najstrašnije ocrnjeni. Meni ne treba u životu to da gledam. Stranci, jebi ga, puše priču u zavisnosti od koga je prvi čuju, tako da Brusa ne treba kriviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa, dobio sam svoju temu. :rockdevil:

U pravu su i Lemmy i Bobiša (iako je malkice kontradiktoran). Naravno da nikoga ne treba mrziti samo na osnovu nacionalne pripadnosti, a naravno da je Bobanova opaska o traktorima kretenska.

 

Ja sam samo htio da kažem da neću gledati taj dokumentarac jer znam šta može doći iz njihove kuhinje a ima veze sa ratom - da nije bio građanski rat već agresija, da je Republika Srpska genocidna tvorevina i da je treba ukinuti. Pa pogledajte samo njihovu kinematografiju, 90% filmova je o ratu, u kojima su većinom Srbi najstrašnije ocrnjeni. Meni ne treba u životu to da gledam. Stranci, jebi ga, puše priču u zavisnosti od koga je prvi čuju, tako da Brusa ne treba kriviti.

 

Na koju foru donosis zakljucak o filmu koji jos uvek nije ni snimljen ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruce sigurno nece kenjati jer je previse politicki korektan.A i sam dokumentarac je iz njihove kujne svakako,nije na inicijativu Bruce-a i njegovog tadasnjeg benda,bice deklarisan kao fanmade dokumentarac koji mozemo i mi napraviti vezano za Maiden svirku u BG-u na primer...

Bruce je bio njihov gost jer su mu obezbedili uslove da ih poseti i bude gost na samom dokumentarcu.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

jezivo je koliko ljudi ovde izjednačava zemlju i svoj identitet sa državnim aparatom

 

 

Ja to radim vrlo cesto. Zasto to radim ? Vrlo prosto, moja zemlja to jest njeni gradjani JESU izabrali drzavni aparat, sto bi impliciralo srbija govno, simple as that.

 

Zasto bi iko normalan voleo pravoslavlje ?

zasto da ne, pravoslavlje je srz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...