Jump to content

Digresija sa Iron Maiden teme


Vic Rattlehead

Recommended Posts

stvar je ta što mejden ratnik ode u sarajevo i pristojno priča o muzici, kao svi ga super dočekali, ne traži kurac

onda se vrati u srbiju i poserava se po srpskoj zastavi.

jebena politički korektna pičkica.

 

 

kakva crna utopija, noćna mora globalne vlade i zla koje bi se iz toga izrodilo.

 

Hahahah tacno tacno ja sam pickica :).Voleo bih da te vidim da mi to kazes u facu.Klasicna internet picketina,samo ovde imas muda da ne budes POLITICKI KOREKTAN :).Prva puska kad bi pukla ili kad bi ti neko zapretio bi usrao gace sisice mala,a ovde mi prosipas neke nacionalisticke fore.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja drzava nema razumevanja za siromasne ljude,nema razumevanja za one koji gladuju,moja drzava gleda svakom da otme sve do zadnjeg dinara,ljudi u doba najveceg sranja pljackaju i obijaju kuce umesto da se medjusobno pomazu,koliko je zlata samo nestalo u Obrenovcu tokom poplava.Jednostavno ne mogu voleti drzavu u kojoj vlada takva struja i to je to...Ne svidja mi se mentalitet ovih ljudi i nadam se da cu sto pre videti kapije i otici negde gde mozda nece biti bolje sto se toga tice al bar nece biti moj narod u pitanju i manje ce me boleti da to gledam.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontradiktoran si...malo pre si govorio kako te zabole kurac za narod, a sada te boli da ih gledas kako pate. Odluci se.

I lepo je Talvi napisao na nekoj od prethodnih strana, zalosno je koliko vas ovde ne kapira razliku izmedju drzavnog aparata i zemlje. Ti ovde pricas o vlasti, a seres se po zemlji, zastavi i narodu.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, taj narod neprekidno živi u kurcu i u blatu i sve te vlasti su upravo produkt tog naroda i on nikako ne može biti amnestiran od odgovornosti.

I zato mi se i sere kad neko krene da "žali narod". Nek pati, za bolje i nije, naprotiv, za još gore je.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...