Jump to content

Digresija sa Iron Maiden teme


Vic Rattlehead

Recommended Posts

Hteo ili ne, ti pripadas. Nisi pao sa Marsa, vec si rodjen u Srbiji i to je tvoja zemlja.

 

tačno. mentalitet, temperament, govor, fizičke karakteristike, smisao za humor, postoji 1000 manjih stvari koje tebe, svidelo se to tebi ili ne, karakterišu kao pripadnika ovog naroda i stanovnika ove zemlje, a ne neke druge. i može tebi ovaj narod da se ne sviđa zbog ovoga ili onoga, ali ti i dalje jesi deo njega.

 

ti sebe kao osobu nisi formirao sam, formirali su te ljudi oko tebe i društvo u kojem si odrastao, i kao takav ti itekako jesi njegov deo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto ja vidim i sazalim se je samo dokaz da imam osecanja a ne i da volim taj isti narod.ZALOSNO JE sve to.Zalosno je jer smo mi sami krivi za to,bas zato sto su ljudi toliko optereceni nekim laznim ponosom,moralom i slicnim glupostima da stavljaju uvek tu zastavu ispred koristi za razliku od drugih zemalja.Svi su priznali Kosovo i to je sada drzava a mi nismo i nama je sranje,al skroz nebitno,bitno da mi ponosno pevamo pesme o Kosovu.Dajem samo primer.A to koliko je mentalitet,smisao za humor los i debilan pokazuju Kursadzije i ostala sranja koja se prikazuju na tv-u.Da ne pricam o tome koliko smo u biti zlobni,da komsiji crkne krava je svaki treci stanovnik.Zloba na sve strane,podsmevanje...ma haos.To uopste nije politika vec mentalitet samih ljudi...Ima,ne kazem da nema jos uvek dobrih i plemetih ljudi ali u procentima malo.To svako trece govno je toliko smrdljivo da svojim smradom ugusi sve moguce dobre smekove koji ovi koji su dobri prosire i smrad preovladava...

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...