Jump to content

Digresija sa Iron Maiden teme


Vic Rattlehead

Recommended Posts

jbt. Lemi, čovek je već sto puta u roku od 24h rekao da mu se jebe za etničku i bilo kakvu drugu pripadnost, već da poštuje i uvažava svakoga ko normalno razmišlja i ne nabija drugome na nos kome i čemu pripada!!!

 

Reci, tebi sve te silne godine koje imas uticu na moc percepcije? Ti kao da nisi citao postove. Kuruz domac stajl. Pa da ti skratim: Bobe Biceps bas i ne uvazava svakoga...eto recimo sere se po ciganima i ljudima iz Krajine. A i poenta price ovde nije bila nabijanje na nos i etnicka pripadnost, to niko ovde ni u jednom momentu nije rekao. Vec to sto je covek poceo srati po svome narodu i svojoj zemlji.

 

ne valja teza

grobarstvo je upravo kontra svemu

jebi ga, Dobrokese

 

Da,da...ubijanje ljudi raketama na tribini kao i ubijanje Francuza uopste nisu maloumnicki. To je bas onako...kontra svemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci, tebi sve te silne godine koje imas uticu na moc percepcije? Ti kao da nisi citao postove. Kuruz domac stajl. Pa da ti skratim: Bobe Biceps bas i ne uvazava svakoga...eto recimo sere se po ciganima i ljudima iz Krajine. A i poenta price ovde nije bila nabijanje na nos i etnicka pripadnost, to niko ovde ni u jednom momentu nije rekao. Vec to sto je covek poceo srati po svome narodu i svojoj zemlji.

 

 

 

Da,da...ubijanje ljudi raketama na tribini kao i ubijanje Francuza uopste nisu maloumnicki. To je bas onako...kontra svemu.

Nisam kenjao po ciganima kao ciganima niti po ljudima iz Krajine vec sam se nasalio.Isti mi kurac dal je neko iz Krajine ili centralne Srbije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

stanje je kriticno kad najzdravije razmislja lik koji stalkuje dickinsona po bosni da mu potpise sliku sebe :haha:

Nije bio stalking,pricao sam sa organizatorima da se to odradi na kulturan i pristojan nacin,sacekuse ne radim jos od 2007. sa aerodroma.

A to sto sam bas stavio moju i njegovu sliku da potpise je prica za sebe,tad kad smo se fotkali je bilo mesec dana pre nego sto mu je dijagnostikovan karcinom a sada je proslo godinu dana tacno od tog istog event-a pa sam zato to prosledio da mi potpise uz cd.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemi, nije meni otišla percepcija i ne stajem ni na čiju stranu jer ni ne poznajem nikoga, niti znam kakav je ko, ali se ovde(srbija) sve gleda jebeno crno-belo, ili kosovo ili evropa, četnik ili komunjara, mejdeni ili metalika... Pazi, naravno da ne podržavam da neko kenja po zastavi, ali to ne znači da sam veliki patriota i da mu treba sad jebati kevu(figurativno), čovek je samo revoltiran svim sranjima koje vidi i koje vidite svi vi ovde, ali kao da se žmuri i negira bilo kakva vrsta krivice za sve što se izdešavalo u proteklih xx godina.

 

Haha Vudune kralju, kako si me vratio u detinjstvo i bezbrižno stanje(koje ove mladje generacije sigurno nisu nikada ni osetile, a niko se ni ne trudi da bude drugačije!!!) ovom pesmom Kerbera i Bore(dok je još bio normalan ROKER)!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...