Jump to content

Digresija sa Iron Maiden teme


Vic Rattlehead

Recommended Posts

SOAD - sjajan bend!

 

NIRVANA JE SUPER!

 

I OBOŽAVAM MERILINA MENSONA!!!

 

 

 

prl džem nek crkne

 

Sretnem skoro kolegu u prevozu, ima slušalice u ušima, i ja budala, pitam ga ''šta slušaš?''

Kaže: trenutno ide Dado Glišić... Beše nam neprijatno obojici jedno minut-dva

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su ti oni bolji, sigurno ih ima dosta što nose u sebi Dada Glišića

 

Kod mene nema toliko retardiranih metalaca, uglavnom obojica koji vole metal, vole OK bendove... Imam zato lika koji obožava YU Grupu, to mu fazon omiljeni bend... Svira i gitaru, verujem da je umeo u parkiću da zapeva za društvance...

 

Video sam skoro ispred srednje geološke na Voždovcu maloljetnicu u majici Asking Alexandria :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruz hitovi i čista produkcija. Pa jesu drugi i treći hitičniji nego prvi, tu nema govora, to je i još jedna stvar zbog koje su lošiji, osim ostalih stvari zbog kojih su lošiji.

 

Npr. skoro na faxu zapevao onih prvih 10 čangrlja po basu sa početka pesme dDevil i jedan kolega se javlja JE L' TO SYSTEM BRATE? Meni suza radosnica krenula! A NE KOJEKAKAV ČOP SUI

 

Srednja geološka

Koji kurac :D

 

Kvltna školica srednja geološko-hidrometeorološka u blizini Singidingi unezveriteta

 

Ne bih znao da postoji da mi nije drugar išao tamo :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dado konza, roker pajdoman.

 

Yu Grupu gledao letos, pokidali.

 

Ma svaka čast matorcima, da su nam živi i zdravi još toliko godina, ali zamisli tu lenjos duha da ti to bude omiljeni bend? Pa šta ti slušaš koji kurac muziku onda? Mada voli i Gerija Mura dečko,

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...