Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

sto uopste nije tacno, niti se ja lozim na bilo koju zavetnicu, niti imam potrebe za tim, znam i Milicu i Stefana i sve iz vrha zavetnika licno i znam kakvi su ljudi

 

Nema nikakve veze loženje, malo te bockam, jedino bitno je to što su projekat SNS sa jednim jedinim ciljem. Onim koji sam opisao gore i koji će se desiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, šutnuli ga iz fotelje ministra da bi se dve godine smucao sa tezgama na ulici i otkidao glasove moćnom DSu koji ima 8%...

On naravno prihvatio because fuck logic.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, šutnuli ga iz fotelje ministra da bi se dve godine smucao sa tezgama na ulici i otkidao glasove moćnom DSu koji ima 8%...

On naravno prihvatio because fuck logic.

 

ne bih se iznenadio ni kad bi se ispostavilo da je to tačno, sve je moguće u ovoj državi

Radulović je ostavku dao 28.01.2014. godine, a vanredni parlamentarni izbori su raspisani 29.01.

 

prema svemu viđenom, malo je verovanto da je takva mućka u pitanju, ali niko ne može sa sigurnošću da tvrdi da nije tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo navescu jedan primer onoga sto zavetnici rade

 

moj drug se preko zavetnika povezao sa Rusima i prodaje svake godine par tona suve sljive

 

po odlicnoj ceni

 

eto ako u tome ima nesto lose je nzm

 

nema ni dobrog, nije funkcija politickih stranaka i pokreta da namestaju poslove svojim clanovima/simpatizerima. To je i ds radila, a sns sada.

Edited by metal guru
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ložite se... Nije Vučić toliko moćan da postavlja Zavetnike, niti je Đilas bio toliko moćan da postavlja Dveri (koji su pre toga 12 godina delovali).

Ja sam se tazočarao u Dveri, ali i dalje mislim da je van pameti da ih je DS osnovao.

Inače, Zavetnici su trebali da budu u koaliciji sa Dveri/DSS, ali se nisu dogovorili oko mesta na listi (Zavetnici tražili više, Dveri/DSS tražili manje), simple as that... nema tu neke teorije zavere ne znam kakve.

 

Vučić može da uradi poneku sitnu podlost, kao što je u Zemunu kandidovao onog Radulovića - Dosta je bilo, da bi zbunio eventualno neke glasače (tako je i Sloba Šešelju pravio istu stvar sa nekom radikalnom strankom).

 

Ipak, na žalost, mislim da je glas dat Zavetnicima bačen glas, (kao i Borku recimo), jer stvarno nema šanse da pređu cenzus. Možda na sledećim izborima ako im infrastruktura i organizacija ojača.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema ni dobrog, nije funkcija politickih stranaka i pokreta da namestaju poslove svojim clanovima/simpatizerima. To je i ds radila, a sns sada.

po tebi je znaci bolje da je covek bacio sljivu ili prodao ispod cene i bio u minusu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ložite se... Nije Vučić toliko moćan da postavlja Zavetnike, niti je Đilas bio toliko moćan da postavlja Dveri (koji su pre toga 12 godina delovali).

Ja sam se tazočarao u Dveri, ali i dalje mislim da je van pameti da ih je DS osnovao.

Inače, Zavetnici su trebali da budu u koaliciji sa Dveri/DSS, ali se nisu dogovorili oko mesta na listi (Zavetnici tražili više, Dveri/DSS tražili manje), simple as that... nema tu neke teorije zavere ne znam kakve.

 

Vučić može da uradi poneku sitnu podlost, kao što je u Zemunu kandidovao onog Radulovića - Dosta je bilo, da bi zbunio eventualno neke glasače (tako je i Sloba Šešelju pravio istu stvar sa nekom radikalnom strankom).

 

Ipak, na žalost, mislim da je glas dat Zavetnicima bačen glas, (kao i Borku recimo), jer stvarno nema šanse da pređu cenzus. Možda na sledećim izborima ako im infrastruktura i organizacija ojača.

Razuman covek. Fora je sto su i dss i dveri pristale da prave koaliciju sa zavetnicima, pa su onda rekli iz dss-a da moze ali da im dveri daju od svog dela mesta u skupstini, tako da na kraju do dogovora nije ni doslo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ministar u vladi da ostavku i javno kaže da je realno prvi čovek u njoj (iako je PPV) najveći prevarant kog smo ikada imali. Šta se drugo moglo ošekivati od čoveka koji verovatno svaki dan razmišlja o izborima i kako da zadrži apsolutnu vlast

 

kad bi se svi dosledno držali onoga što su jedni o drugima pričali, nijednu vladu ne bi bilo moguće formirati

 

kažem, malo je verovatno, ali ne bih se previše iznenadio ni kad bi se ispostavilo kao tačno

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema ni dobrog, nije funkcija politickih stranaka i pokreta da namestaju poslove svojim clanovima/simpatizerima. To je i ds radila, a sns sada.

 

Ima samo dobrog.

Loše je kada se simpatizerima namešta posao unutar Srbije i na državnim jaslama (što su radili DS i SNS), a ako se podstiče izvoz, ne bih imao ništa protiv da svaka stranka pomaže svoje članove... pa gde bi nam kraj bio, da je to tako.

Edited by Dark_Elf
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...