Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

on je uvek bio krajnje levo orijentisan fašista a sada je i jankaršovinista

 

ps

odoh na sastanak sa šefom, držite mi palčeve da ću da ostanem bez posla, ne mogu više, smorio sam se, samo me plaćaju a ništa ne radim...

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

on je uvek bio krajnje levo orijentisan fašista a sada je i jankaršovinista

 

ps

odoh na sastanak sa šefom, držite mi palčeve da ću da ostanem bez posla, ne mogu više, smorio sam se, samo me plaćaju a ništa ne radim...

 

aj drz' se na sastanku sa shefom u 22h. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

za fanove sj-a, 15 min njegove price

 

 

 

- prvo razblazava greske ds-a stavljajuci ih na istu listu sa "grupom stanara" i raznim drugim nebitnim pokretima, kao fora "nije me podrzao samo ds nego i kucni savet", a mi treba da poverujemo da je ds bezopasan kao neka od trivijalnih grupa koje su ga takodje podrzale.

 

- kaze da su "gresi prosle vlasti smesni u odnosu na ovu sad". misleci na ds. :-) to je u prevodu "nisu oni tako losi", dakle jasno je koga sprema za vlast.

 

- onda malo patetisanja o dudi ivkovicu i vladi georgievu.. :haha:

 

- onda kaze nesto sto je ispravno i logicno (mada ocigledno i trivijalno) da bi uveo u sledeci zakljucak koji je sporan ali posto mu prethodi "zdravorazumski deo" onda treba da se slozimo sa tim. cuvena fora za manipulaciju.

 

- zatim skrene temu na opste price o nepravdi (koje svi vole da slusaju i klimaju glavom) i prica kako ce biti super..

 

ovako se radi propaganda. ta fora "tuta muta" sporo prica, sve na finjaka, dobrota, postenje ovo ono - krije vrlo opasnog i osvetoljubivog coveka koji po meni prodaje pricu na koju se dosta ljudi upecalo (i ja na pocetku kad se pojavio).

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

DS očigledno vidi Sašu Jankovića kao način da se na mala vrata vrate u igru. SJ je zagrizao to i vagao kome da se prikloni na osnovu procene ko će više da mu pomogne u kampanji, moguće je da će to da mu pomogne da nabere više glasova nego što bi to bilo sa DJB... Tai neki mix laži i prevare i namere da udari svim oružjima na to da uzme što više glasova... I ja kao vidim nešto neispravno u tome, a ono definicija politike 1/1 xD

 

 

sad vidim i imaginosov post sa klipom, hihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Surovi ovi Jankovićelisti, pričam tako pre neki dan sa drugaricom, kaže da je za Jankovića, ja velim ili Beli ili Radule. Ona kaže - kako možeš da budeš za njega, npr. nije platio porez u Americi. Ja velim surova propaganda, ona kaže nije preneo bilo ko, nego Dojče vele. Imam trideset i nešto, i dalje me zeka, zeka žele. A u stvari na stadionu muk.

 

8b60523a777df084f70c30304c516348.jpgsasa-jankovic-podneo-ostavku-pionirski-park-foto-marina-lopicic-1486471455-1099735.jpg

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

premlad je, nije ovo za njega, nema on ni znanja ni iskustva i mislim da ne zna u sta se upustio

situacija je malo bolja nego sa vacicem

Kako bi se ti smorila sto mene zovu Beli trenutno, bas kao i ja sam.

U svakom slucaju jebo te Beli.

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

:blek: :blek: :blek:

 

Surovi ovi Jankovićelisti, pričam tako pre neki dan sa drugaricom, kaže da je za Jankovića, ja velim ili Beli ili Radule. Ona kaže - kako možeš da budeš za njega, npr. nije platio porez u Americi. Ja velim surova propaganda, ona kaže nije preneo bilo ko, nego Dojče vele. Imam trideset i nešto, i dalje me zeka, zeka žele. A u stvari na stadionu muk.

 

Skoro se i meni neke kolege izbacile sa tim podatkom za porez u Americi, tugica. Numem da razmišljam o svemu ovome a da se ne smorim i zajebem radnju xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ne bi mu bila loša fora da to izjavi negde na televiziji, da pusti senilnim starcima u etar, pa onda da se okrene dijagonalno na poluprofil da ga uhvati druga kamera, i da namigne jako

Edited by Demon Seed
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...