Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Prolupao je zbog toga što (previše) napada DS. Janković je kandidat građana pre svega. I on i Vuk su najavili kandidaturu pre nego što ih je bilo koja stranka podržala. Da je Radule dosledan, napadao bi i Vuka i njegovu kampanju, jer tamo su Tadija, Velja, Dijana... Ovak, zna ko mu je najveća opasnost u budućim bitkama, pa što da ne udari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Janković je kandidat građana pre svega.

 

care :haha: :haha: ali ok.. ;-)

 

vuk nije slao slike sa preletacima iz djb, nego je odjebao dogovor i nastavio da ignorise djb. vremenom su i oni njega poceli da ignorisu.

 

a pristalice sj-a, elita i poznate licnosti su osule paljbu po djb na drustvenim mrezama jer su mahom nedovoljno pametni da razumeju najprostiju kalkulaciju opcinjeni jankovicem.

 

kada čoek sa grupom svojih četnika sve lepo predoči pre nego što se desi...

 

"radulovicevi cetnici" :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, ne znam šta da ti kažem. Jankovića je prvo pozvao Apel100. U trenutku kad je rekao da će se kandidovati, nije bilo ni jedne stranke uz njega. Nakon toga je priskočio Živković, ali to je sve sitna boranija. Zaista ne vidim razliku između njegove i Vukove kandidature, s te strane.

 

To koga napadaju pristalice na fejsbuku i tviteru me apsolutno ne zanima, pošto je Janković javno rekao ljudima da se ne bave time. Možda su njegove pristalice pametnije ili gluplje od Vukovih, ko će ga znati. Radule ga je neopravdano napao za Belog. Iako su ljudi iz Jankovićeve kampanje pomagali kad je bilo potrebe, a videli smo i VRV juče. To što ih je Šule pozvao da ne troše vreme na druge je njegovo pravo. Za razliku od Radulovića, Janković ima odlične šanse da uđe u 2. krug, i nema ni vremena ni resursa da se zajebava s drugim stvarima. Pri tom je Radule, tj Božić, ispao govno jer je objavio privatnu prepisku, a zbog iste stvari su srali Kljajiću pre 20 dana. Pederski u najmanju ruku. Koliko sam ispratio, DS i Jankovićev tim su pružili istu ili veću podršku Belom nego npr. Boško i Dveri, pa njima nije ništa srao. I Gajić je prebegao kod Vuka, ali njega nisu optuživali ko one što su otišli kod Jankovića. A i Jankovićeve pristalice su malo manje na društvenim mrežama, a malo više u realnom svetu, pa je teško raspravljati se sa njima preko tastature.

 

Umesto da DJB prihvati činjenivu da ga je DS preveslao ovaj put i da se koncentriše na bolje priakzivanje svog pokreta, oni se valjaju u blatu i odgovaraju na provokaciju svakog nebitnog lika na TW ili FB. I svi se ponašaju isto (Radule, Pavlović, Stevanović, Macura, Jasmina...) kao da su zombiji, a ne odrasli ljudi sa svojim stavovima. Mogli su lepo da ne obraćaju pažnju ni na koga i rade na cilju (izlaznost?). Kad/ako dođe drugi krug i podrže npr. Jankovića, do narednih izbora niko se neće sećati šta je bilo pre. Svima će ostati u glavi kako je DJB ipak stao uz Sašu (ili Vuka) i pozvao svoje birače da glasaju za njega i ispašće kul. A ne histerična grupa, kao što sada izgleda.

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak ide beli :blek:

 

 

U trenutku kad je rekao da će se kandidovati, nije bilo ni jedne stranke uz njega.

 

To koga napadaju pristalice na fejsbuku i tviteru me apsolutno ne zanima, pošto je Janković javno rekao ljudima da se ne bave time.

 

mislim da je naivno to da me se "bas u tom trenutku" prikljucio ds. ali ne mogu da dokazem, naravno. ja bih rekao da su prosle godine u ovo vreme poceli da prave dil.

 

ali ok, svako ima svoj utisak... meni je on i dalje ispao veci licemer posle one slike sa preletacima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vuk nije slao slike sa preletacima iz djb, nego je odjebao dogovor i nastavio da ignorise djb. vremenom su i oni njega poceli da ignorisu.

 

Zaboravljaš i jednu vrlo bitnu stvar. A to je da je Jeremić javno rekao i ponavlja da će podržati Jankovića i Radulovića u drugom krugu (ako treba), I Radulović je isto to rekao, a Janković ćuti ko pička.

To Raduloviću najviše smeta, i zato ga najviše napada.

Mada ga i ne napada nešto... više napada DS...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Većina ljudi koja je pratila dešavanja, misli da je DS-u to bio jedini potez koji su mogli da odigraju. I da im ništa nije ponuđeno, ovim će dobiti više nego u bilo kojoj drugoj kombinaciji. Da su imali svog kandidata, taj bi prošao ko Radule, tj 4-5% u vrh glave i ostali bi i dalje poznati kao "žuti lopovi". Da su podržali Vuka, bilo bi još gore, jer je DS zapravo izbacio Vuka iz stranke. Pitanje da li bi ih Vuk i prihvatio ili odjebao k'o Saša Čedu i Čanka. Jedino im je ostalo da podrže Radulovića :zuba: Ljudi slabo pamte, i već na sledećim izborima će DS proći bolje nego na prošlim, jer je sad podržao možda najboljeg kandidata. Zato mislim da te priče o Šuletu za premijera nemaju nikakve veze. Posebno što nema šanse da u bliskoj budućnosti oni budu glavna stranka u Vladi ili Skupštini. Veće su šanse da Jeremija posle izbora "proguta" SDS i NS i napravi novu stranku/koaliciju. Kad na to dodaš Dveri i DJB, DS može samo da se moli da ih pozovu u neku novu vlast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Većina ljudi koja je pratila dešavanja, misli da je DS-u to bio jedini potez koji su mogli da odigraju.

 

DS je toliko gluposti napravio zadnjih godina, da me čudi kako uopšte postoje. Izbaciti jednog Vuka iz partije, a ostaviti Šapića - neviđena glupost.

Zatim izbacili Borka, a Borko je talentovaniji za politiku od svih njih zajedno. Niko nije trolovao Vučića u skupštini ko Borko.

 

Da su imalo mudri, pokrili bi se ušima, ne bi talasali i izigravali neku jačinu, nego bi gledali sa svima da se dogovore kako znaju i umeju.

Idu ka dnu, i povući će sve za sobom (uključujući Jankovića).

A mislim da će Radulović na izborima osvojiti više od Jankovića.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda nije reprezentativan uzorak, ali skoro svi u mom okruženju koji su prošle godine glasali za DJB, sad glasaju za Jankovića. I verovatno će nastaviti da glasaju za DJB u budućnosti :-)

 

Mene samo kopka ko ima više šanse u 2. krugu. Rekao bih da je to Vuk, ali ne mogu da budem siguran. Pitanje je da li će Dverjani i (svi) Vukovci glasati za Sašu. S druge strane, Janković ima gomilu pristalica koji kažu da neće glasaiti za Vuka. Šta je to u ljudskom biću što ga tera ka Vučiću?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misliš - odličan je pravnik, ali đubre u duši?

 

to ti je kao kad advokat klijentu kaže: "vidi, ja znam da je ovo što si tražio nelegalno, ali sam ti napisao, pa ti podnesi sam, bez pominjanja mog imena"

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zajbevaj, nije doktorat nešto što svako treba da ima. Da me neko pita da mu pišem disertaciju (ili diplomski, seminarski, matruski...) puškom bih ga terao

 

ja znam nekoga ko je pisao radove par puta na teme na koje veze nema tipa nuklearna energija (bukvalno, nije preterivanje) i ti radovi su uvek dobijali pohvale tipa ovako nesto jos nismo videli DESETKA

jbg propala zemlja nacisto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zajbevaj, nije doktorat nešto što svako treba da ima. Da me neko pita da mu pišem disertaciju (ili diplomski, seminarski, matruski...) puškom bih ga terao

 

slazem se. to je bas labav moralni kompas. ako si vodoinstalater sa takvom licnoscu, ok, neces mnogo stete naneti. sto imas vise uticaja na ljude oko sebe to su stroziji kriterijumi...

 

napises nekom doktorat, taj okaci titulu, pomogne mu da napreduje, dodje do nekog uticaja u zivotu - i mala je sanse da ce biti korektan prema drugim ljudima. da ne pricamo sto si pomogao da na isti nivo budu stavljeni i ljudi koji su se trudili za doktorat. ako je sve za pare, tim gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak ide beli :blek:

 

 

 

 

mislim da je naivno to da me se "bas u tom trenutku" prikljucio ds. ali ne mogu da dokazem, naravno. ja bih rekao da su prosle godine u ovo vreme poceli da prave dil.

 

ali ok, svako ima svoj utisak... meni je on i dalje ispao veci licemer posle one slike sa preletacima.

brate al si zapeo s tim preletačima. pa nisu otišli u sns, već od jednog marginalnog kandidata kod drugog, ne vidim kakva je tu korist u pitanju pa da je nešto tako strašno. nit je radule bogotac omnipotentni, nit je jankela totalni ološ.

totalno nebitna priča.

 

nego da se vratimo na bitne stvari, AVE BELI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...