Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

prenos uzivo. borba za belog, transfer blama - pa ko moze da izdrzi.

 

https://www.facebook...hc_ref=NEWSFEED

 

e da, rang lista kandidata po kvalitetu (po meni)

 

1. radule. jasno..

2. beli - za inat.

3. jeremic (jer znamo kakvo je govno, zna se kako terba protiv njega,pola srbije ga ne podnosi tako da mora da pazi na casu i bude dobar)

4. sasa jankovic (jer ne zelim da vidim sutanovca kao premijera, niti zelim da iza sj-a ekipa iz ds-a nastavi da prvi dilove)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je harzma najbitnija osobina koju predsednik 7 miliona građana treba da ima, onda da pozovemo Jirgena Klopa da nam bude predsednik?

 

Brate mili, nije samo harizma, ja mislim da on ne bi bio dobar predsednik, kako god obrneš.

Ja ne podnosim ni onog Dušana Pavlovića, što mu DJB rastura knjige, antipatičan mi je kao pojava skroz, pa bi i on bio mnogo bolji predsednik od Jankovića (po meni).

 

Janković mi deluje kao kancelarijski moljac, pa neka ima i najveću harizmu na svetu. Nijedniu njegovu izjavu nisam čuo, šta bi tako krucijalno uradio da postane predsednik. Ako ne bi ništa (zbog malih ovlašćenja), koji će mi onda moj? Ako bi uradio nešto, neka kaže konkretno šta (bez ispraznih govorancija).

A dodatno je to što mislim da ne bi umeo da troluje SNS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da, rang lista kandidata po kvalitetu (po meni)

 

1. radule. jasno..

2. beli - za inat.

3. jeremic (jer znamo kakvo je govno, zna se kako terba protiv njega,pola srbije ga ne podnosi tako da mora da pazi na casu i bude dobar)

4. sasa jankovic (jer ne zelim da vidim sutanovca kao premijera, niti zelim da iza sj-a ekipa iz ds-a nastavi da prvi dilove)

 

1. Radule

2. Raspištoljeni Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

za to je najbolje da se pojavi bosko obradovic, on ima strucnjake za to koje vodi po tribinama.. ;)

 

Ma nije ti Boško fajter neki, mnogo ti imaš iskrivljeno mišljenje o njemu. ;)

Boško je bibliotekar. Ne znam da li se jednom potukao u životu.

 

Pre bi Glišić recimo bio za takvu varijantu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

yum pokret, pa da za sledece izbore imamo svog kandidata :)

imaginos kao najveci znalac sta i kako treba da bude PR kampanje

kure za pravni deo da bude zaduzen, simigimi da vodi naloge na twiteru i fejsu

elf ce da nas izvestava sta o nama pise informer

dzoni na sobnom bajsu da skuplja kapilarne glasove

dmd i ja cemo biti botovi, kao sto smo i sad

Edited by soul wandering
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alal vam vera, potrosili ste vise energije da ispratite desavanja oko ovih kandidatura nego prosecan srpski politicar.

 

Nek' si nam rek'o.

Ja sine, dok radim, slušam stalno neke jutjubove, politike, istorije, teorije zavera... ne smeta mi ništa, čak bolje radim...

Ne sekiraj se za nas.

 

A Yu-metal partija nije pitanje da li će, neko kada će. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...