Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Alal vam vera, potrosili ste vise energije da ispratite desavanja oko ovih kandidatura nego prosecan srpski politicar.

 

Mislim da vam je vreme da se politicki angazujete. Ili da odete kod Radule ili da osnivate Yum stranku srpskog preporoda.

 

Pa kad su papadaći, vazda vade i kače ovde raznorazne twitter trivijalnosti i strepnje.

 

 

PWs2CnE.png

 

Mogao bi i ŠuNtavi malo sa Vučićem pod ruku, pa pravac Pešter, da tucaju kamen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je vucic vec gotov i da ce ga sjebati beli ako mu prodje kandidatura. :-) toliko se av nije usrao ni od jednog istrazivanja javnog mnjenja kao od onog koje je dobio nedavno. ;-)

 

sledeca najvaznija misija je onemoguciti sugavi ds da ponovo uzjase na vlast i nastavi staru pricu.

 

--

ste provalili ovo? :haha:

 

https://twitter.com/...276039837954050

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

smešan je bio kad je otišao tamo i tražio da mu omoguće da prisustvuje kao javnost, iako je proglašen za kandidata

 

ali nije prolupao, on je jedini jasno pokazao da mu je glavni cilj na ovim izborima rušenje Vučića

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebeš mu majku, Boško je bio u razmatranju pre nego što se Radule kandidovao

a i Popovićeva kandidatura je proglašena sad

 

nisam pametan

 

ko jebe popovića, niti ima ideju, a niti će da dobaci do 2 %

 

sad kad se boško raspištoljio postao je primamljiv.

 

tu je i opcija da emigriramo u australiju, dilujemo heroin, vratimo se inkognito tj. sletimo na bukulju i dignemo taj revolucionarni ustanak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa je l' lupamo petama ili ne lupamo?

evo i berliner je kadar priključiti se. mogao bi poslužiti u kontraobaveštajnoj delatnosti.

momak ima talenta. a mogao bi da bude i na improvizovanoj telefonskoj liniji sa melburnom, zagrebom i tako tim slobodarskim odnosno grobarskim gradovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika narodna koalicija podržala Vuka Jeremića

 

 

Sad sigurno dobija izbore. :rolleyes:

Jbt, svakodnevno pratim politiku, i veze nemam ko su sad ovi pacijenti.

 

Inače, moram da priznam da sam očekivao da Jeremić vodi dosta bolju kampanju. Ovo je ispod proseka. Pre svega mislim na one ložačke klipove (koji će mu kurac Braveheart muzika (patetično je)), a i te tribine su mogle bolje, sa manje pijanih deda i njihovih pitanja, i malo više drugog sadržaja i drugih govornika. Više je trebao da plati gostovanja po lokalnim medijima, sa nameštenim pitanjima,

I naravno (to uvek pali), po neka cool akcija (poput živog zida, sprečavanje plenidbe imovine), ili neka dobrotvorna akcija, koju će objaviti na sva zvona.

Pošto imam adblock, ne iskače mi, pa ne znam koliko je to iritantno, ili mu služi svrsi.... verovatno i to iritira ljude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...