Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@Elf

I posle je rekao da je pomešao i da je mislio na "reprizu", tj. 9. mart 1992. i pokazao dokumente koji to potvrđuju.

https://twitter.com/Kihot_ex_of/status/840290511940419589/photo/1

 

A to za činovnike u SPS-JUL vladi možete da okačite mačku o rep. Nije svako ko je radio u državnoj ustanovi bio član SPS-a, JUL-a i bilo koje druge partije. Otprilike kao kad bi rekao da su svi matičari u opštinama članovi Vučićeve Vlade. Veze s vezom nema. Prvi put je bio na nekoj značajnoj poziciji 2001. I to kao savetnik Voje Andrića u saveznom ministarstvu za sport. A i to je funkcija u rangu "usraću se sad u gaće".

 

@imaginos

Dokle god su u skupštini DJB i Dveri, Šule može da računa samo na SPS i SNS da ga podrže kao premijera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@imaginos

Dokle god su u skupštini DJB i Dveri, Šule može da računa samo na SPS i SNS da ga podrže kao premijera.

 

ti se naravno secas da je ds jednom bila u koaliciji sa sps-om ("istorijisko pomirenje") i da je njihov politicki kurs nestabilan i odredjen licnim interesima.

 

jankoviceva harizma meni ne moze da sakrije ekipu iza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš zato što ih je druženje sa SPS-om svelo sa 30% na 6% mislim da ne bi više ni u ludilu sa njima. Dobar deo te loše ekipe je otišao sa Tadićem (i Borkom :haha: ), mada ima ih i dalje tamo. Šteta što je Radule prop'o načisto sa ovim glupim potezima, i više ga niko ne uzima za ozbiljno. Samo da se moli da parlamentarnih izbora ne bude bar godinu dana, pošto je toliko dovoljno da narod zaboravi sve

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

jankoviceva harizma meni ne moze da sakrije ekipu iza.

 

Sustina.

 

Baš zato što ih je druženje sa SPS-om svelo sa 30% na 6% mislim da ne bi više ni u ludilu sa njima.

 

Sad bi mogli malo sa SNSom, sve po potrebi, kako onda tako i danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam nista licno protiv Jankovica i njegove odmerene kulturne predstave al cinjenica je da mu je okacen kamen za nogu u vidu Sutanovca i da tone dublje, i nanosi mu ogromnu stetu, pogotovo poslednja dva dana. Pada ljudima u ocima sto nije u stanju da se ogradi od preociglednih gluposti i sranja koja mu saradnja sa DS donosi i gubi mnogo glasova zbog te saradnje a prica tu kako ne ulazi u saveze ako se nesto trazi od njega, kao kontrausluga. Ako vidi da mu DS nanosi samo stetu to je onda odraz licemerja, jer nema nikakav razlog da dozvoli da mu se slepaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo neka zombi taktika izbegavanja obrazlozenja, daj mi svoj stav ko mislis da je trenutno bolji kandidat za predsednika od sase, ko bi taj posao radio bolje i zbog cega

 

Skoro svi su bolji kandidati od njega.

Svi imaju neuporedivo veću harizmu (što i nije teško postići), mnogi imaju više iskustva u međunardnom poslovima, svi do jednog su energičniji od njega, verovatno i pragmatičniji.

 

SJ mi dođe kao neki miks Koštunice i Tome Nikolića. Imam utisak, ako bi bio izabran, zabio bi se u taj kabinet predsednika, i ne bi izlazio. Podelio bi po koji orden, izdao po koje nemušto saopštenje kako nešto što vlada radi nije u redu, možda i vratio po neki zakon, i to je to.

Nekako ne vidim energiju u njemu. Sav je smoren, i usporen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj rezon je da bi ih otkačio kao štetne da traže nešto zauzvrat a pritom mu nanose štetu...

a pošto mu pružaju podršku a ništa ne traže možda mu je žao da ih najuri... mada bi stvarno mogao malo da se ogradi od šutanovca...

 

Skoro svi su bolji kandidati od njega.

Svi imaju neuporedivo veću harizmu (što i nije teško postići), mnogi imaju više iskustva u međunardnom poslovima, svi do jednog su energičniji od njega, verovatno i pragmatičniji.

 

SJ mi dođe kao neki miks Koštunice i Tome Nikolića. Imam utisak, ako bi bio izabran, zabio bi se u taj kabinet predsednika, i ne bi izlazio. Podelio bi po koji orden, izdao po koje nemušto saopštenje kako nešto što vlada radi nije u redu, možda i vratio po neki zakon, i to je to.

Nekako ne vidim energiju u njemu. Sav je smoren, i usporen.

 

ja ga ne vidim tako, on nije ćutao dok je bio zaštitnik još manje bi ćutao kao predsednik, ono što je imao je iznosio na fin i odmeren ali poprilično jasan i direktan način...

 

njega podržavam samo zato što sam bot koji se nada da će da zaradi jedno pivo ali mi je u principu sve jedno za koga glasate dokle god izađete na izbore... i to nije vulvić...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Elf i ostali harizmatični članovi

Ako je harzma najbitnija osobina koju predsednik 7 miliona građana treba da ima, onda da pozovemo Jirgena Klopa da nam bude predsednik? Dačić će mu srediti pasoš za 2 dana ako treba. Ne samo što je harizmatičan, već je izuzetno energičan, ima veće međunarodno iskustvo od većine, a i voli ga narod. Osim možda Majora i Kuruza.

 

Neću da gledam predsednika, neću da gledam ni jednog političara, ne zanima me ni kako izgledaju, ni kako se zovu, hoću samo da rade svoj posao.

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebe ne računaju u glasačko telo jankovića jer ne presrećeš poruke svih njegovih saradnika i uže i šire familije

 

procurela je neka poruka šutanovca svojima da ne pomažu belom u skupljanju potpisa jer rade za sašu

 

a pa to je benavi šutanovac što ne zna da koristi internet, stvarno teško da to može i treba da utiče i na šta. malo da se razdvoji bitno od nebitnog ne bi falilo

 

inače izašao rik sa odlukom, kazu ponovo sve (tri strane) https://twitter.com/...f_src=twsrc^tfw

 

jos nisu glasali

Edited by Berliner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opozicija se detinjasto ponaša.

 

Trebalo je na vreme i Radulović i Janković i Čeda i DS da počnu da podržavaju Jeremića ,usput na sva vrata da prave zasebne tribine i pljuju po Vučiću i pričaju kako je Jeremić do jaja ,vraća penzije ,uvodi nas u EU za 2 godine ,takve bljuvotine koje prolaze kod većine glasača.

 

Čak i kad bi tako maestralno odigrali ,šanse da se svrgne Psiho bi bilo oko 50% ,ovako su manje :no:

 

Ovako ,nadam se da će da se ujedine u drugom krugu i podrže ko god bude prošao ,očekujem da i Beli da podrži VJ ili SJ.

 

Iako su mi Radulović i Janković draži od Vuka ,on ima neuporedivo veću harizmu koja prolazi kod prosečnog glasača. Radule fascinira nas intelektualce ,ali Vuk može i babetine.

 

Ali šta je tu je ,u prvom krugu glasam za opozicionara ko ima više procenta u tom trenutku , u drugom za onog ko je prošo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eno gore

 

baš me zanima šta bi Upravni sud rekao o ovome

 

aha, pa njima ni sporazum ne valja

garant su uzeli neke studente da im sastavljaju to

 

'de ćeš tako, posle te ovi maloumnici drkaju zbog najsitnijih formalnosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...