Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hmm čini mi se da ne preskoči baš sve, sad mi crko komp pa ne bih znala al čini mi se da ipak bude poneka reklama, pa cenim da ovo čudo iskoči, svuda ga ima

 

Ja imam adblock i na kompu i na lapu. Nikad mi nijedna reklama nije izašla, od kako sam instalirao. Planiram i na fon da ga stavim (mislim da ima i android verzija). Prezadovoljan sam, Sačuvalo mi je gomilu živaca.

 

Sad, ne štiti od bele i crne magije, a iskreno mi puca kurac da li me Cia prati... nek' me prati ko oće, ako ga ne mrzi. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

idemo dalje, sasa jankovic u celoj ovoj frci oko belog - najvise se bavi djb-om.

 

https://twitter.com/...072992465629186

 

mislim da sam upravo zavrsio sa njim i u drugom krugu. ima jos milimetar fore kod mene za 2. krug.

Daj, ne zezaj. Radule i DJB preteruju sa napadima na DS poslednja dva dana, naravno bez razloga. Ponšaju se k'o mala deca. Jankela je odmeren i da sam na njegovom mestu oterao bih sve u 3pm. Nije on kriv što se neko zajebao, i ne možeš očekivati od nekog sa ograničenim resursima da se bori za tuđe, umesto za svoje birače. Radule zna da nema nikakve šanse na ovim izborima, i traži način da se obezbedi za neke buduće. I molim te bez osisane latinice :zuba:

 

@Kuruz

K'o što reče Elf, ovo je uputstvo, nije zakon. Nisam pravnik al' (mogu da pogledam) mi se čini da opet imamo dva akta koji su različito propisiju neko pravo. Ništa čudno, ima toga i u Amer'ci kol'ko 'oćeš. Da su pametni, k'o što nisu, pustili bi ga. Ako ga odjebu, on će bez problema skupiti 10k za 2 dana, ali i napraviti još veći hajp. I sjebati psihopatu još više. Broj pratilaca na FB-u mu se duplirao za nekoliko dana :bigblue:

 

@vudun

Nema rasipanja na predsedničkim. Zna se da se koplja za 2. krug lome između SJ i VJ i da niko drugi nema šanse. Tako da ko god ne glasa za njih, može da izađe i zaokruži šta hoće. A bitno je da izađe što više ljudi. Kad bi odjebali Belog, a on rekao svojima - izađite, dopišite "Beli" i zaokružite - opet bi zajebao psihopatu. A mislim da bi 90% ovih što planiraju da glasaju za njega to i uradilo.

 

@NSA-CIA-KGB-Stasi

Opera je bazirana na Chromiumu, ima ugrađen adblocker i VPN, nisu ni loši. Jeste zatvoren kod, ne znaš više šta su radili Norvežani, šta Kinezi, šta Kanađani, šta curi, ali valjda je bolji izbor od Chrome-a. Mada ipak je FF čistije rešenje, naravno uz promenu search engina (DuckDuckGo?). Za paranoike - obavezno kupiti neki ozbiljniji VPN i staviti maksimalna privacy podešavanja u FF, ili čak koristiti Tor (mada to je pakao za normalan surf)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dmd

 

ne prereruju, u pravu su. jbg, fama oko sj-a toliko uzela maha da mu pristalice tolerisu nesportsko ponasanje i nalaze opravdanja za jajarske poteze. cuj "odmeren", nije odmeren nego je ckapi. :haha: ja ne mogu da tolerisem preletanje i stajanje po strani dok drkaju druge kandidate. svako prema svom kriterijumu :D

 

kucam s moba, lakse je bez ščćž. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa druge strane đb se previše bavi drugim kandidatima, ne prekida sa prozivkama ds i sj što je zanimljivo jer su baš oni zagovarali jedinstvo... Vučić je zajednički protivnik a oni se bave prepucavanjem međusobno. I rade sa belim isto što i ds sa sj - skupljaju poene podrškom a odmažu im time, a beli to od đb nije tražio, sami se guraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@imaginos

Pa čovek je pravnik, i kandiduje se za predsednika države, šta drugo može da kaže? Tako je kako je. Lepo je rekao da prijava nije u skladu sa uredbom (što je tačno), ali i da bi trebalo prihvatiti kandidaturu. Isto to je i Kuruz rekao, a svi znamo da je Kuruz protiv Vučića. Čak je i za Tomu glasao ne bi li napakostio Vučiću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi odjebali Belog, a on rekao svojima - izađite, dopišite "Beli" i zaokružite - opet bi zajebao psihopatu. A mislim da bi 90% ovih što planiraju da glasaju za njega to i uradilo.

 

bas bi ga zajebao, gomiletina nevazecih listica :haha: kad Beli sad ne bi uspeo, jedino bi zajebao Vucica podrzavsi nekoga iz opozicije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikome, osim SJ i VJ, nisu bitni glasovi u 1. krugu. Ljudi koji žele da glasaju za Belog, ne žele ni za koga drugog. Pre 5. godina je bilo 4.5% nevažećih. To su "glasovi" ljudi koji mrze sve što je ponuđeno na listiću. Sada jeste izbor primetno bolji, ali i pored toga ima onih kojima se ništa ne sviđa. I bolje da izađu i spuste psiohpatu ispod 50%, nego da ne izađu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

skupljaju poene podrškom a odmažu im time, a beli to od đb nije tražio, sami se guraju...

 

a kad su pomagali belom da skupi potpise, slali notara itd. da su gledali svoje dupe ignorisali bi belog kao sto to rade i sj i vj i ostali. ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne mogu da tolerisem preletanje i stajanje po strani dok drkaju druge kandidate. svako prema svom kriterijumu :D

 

koliko sam pročitao u komentarima maja iz tima saše jankovića je u riku i podržava belog... to je ono što je bitno i što treba raditi... otvoreno podržavati druge u svojim izjavama nije nešto što možeš ili treba da očekuješ od bilo koga...

 

kandidat koji ne nastupa sa punom sigurnošću u sebe i ne forsira sebe kao jedinog kome treba dati glasove ne može očekivati da mnogo ljudi ubedi da je on taj kome treba dati glas... naravno, svi su svesni otprilike kolike šanse imaju ali predstavljajući sebe vrednijim od toga i podižu svoju vrednost i ubeđuju glasače da njihov glas neće biti bačen...

 

po meni je ispravno pomagati kandidatima koji im mogu doneti korist i koji su na istoj strani (ali konkretnu pomoć a ne izjave podrške) ali nastupati kao nezavsan kandidati... a radulović nastupa kao analitičar i kao nezvani dirigent opozicije a ne kao nezavisni predsednički kandidat...

 

a kad su pomagali belom da skupi potpise, slali notara itd. da su gledali svoje dupe ignorisali bi belog kao sto to rade i sj i vj i ostali. ;)

 

to je pozitivno, evo napisao sam gore, konkretna pomoć a ne izjave podrške

i to da su jankovićevi u riku uz belog ako je tačno što sam pročitao

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni nije logično jer sns-u ne odgovara izlaznost a odgovara im bolji rezultat srs-a

a ne verujem da uzima najviše šešelju, on mi se čini da je jad i beda i da nema čovek šta da uzme od njega...

kompleksna je to računica ali kad podvučeš crtu oni su ista stoka

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

broje se nevažeći, ulaze u procente

 

ovo što traže je baš idiotizam

prema ovom uputstvu, sporazum o obrazovanju grupe građana mora da sadrži naznaku "Grupa građana" na početku naziva

to bi značilo da u sporazumu stoji "Grupa građana Beli - Samo jako"

koliko vidim, niko ne osporava sam sporazum o obrazovanju grupe

 

ali zaista je imbecilno pozivati se na ovako nešto

nije da nema smisla, jer se iz "Beli - samo jako", ne vidi da li je to stranka ili grupa građana, ali ako već postoji sporazum o obrazovanju grupe koji se obavezno prilaže uz potpise, onda je ovo iživljavanje

parnični postupak ima neka pravila važe samo na papiru i kojih se niko ne pridržava, pa nikom ništa

 

 

na ovome samo degenerici poput radikala mogu da insistiraju

 

 

Čak je i za Tomu glasao ne bi li napakostio Vučiću.

 

* Tadiću ustaši

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...