Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Najgora strategija je "oću kakim, neću kakim", a SJ ima takvu strategiju.

Ako je hteo da odjebava partije, trebao je da odjebe i DS i mnogo bi više podrške imao.

Jeremiću sigurno ne prija što ga je Veljina partija podržala, ali mudro ćuti, i ne ističe to u prvi plan.

 

Još sad ovaj peh Šutanovčev,,, a tek će biti pehova...

 

Ljubiša Preletačević Beli

 

6 mins ·

 

 

SKUPLJENO !!!

Fala svima, idemoooo veseLe !

Ave Beli !

 

Jeeej :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iza njega stoji DS koji je pokrenuo celu tu priču.

Možda nije rekao, ali nije rekao ni da neče, a svi su ostali izričito rekli da neće.

Ja ne znam koju vi ljudi veliku razliku vidite između SNS, DS i LDP.

Sve je to ista politika, razlika je samo čiji su paraziti na državnim jaslama.

 

Grešiš sinko, ovaj... grdno grešiš :) Ako malo bolje pogledaš, Janković je u svojim izjavama rekao da on u suštini ne može da odluči da li će Srbija u EU ili NATO, da li će davati subvencije ili ne, ili bilo šta slično. Zapravo, rekao je da on kao predsednik države ne može da vodi politiku, jer politiku vodi Vlada. Svi koji znaju koje su nadležnosti predsednika bi trebalo da znaju da sve što pričaju psiho, Jeremić, Radule, Boško... nema mnogo smisla. Janković je jedini rekao da zna da ne može da promeni politiku Vlade, da ne može da promeni zakone (ako odbiješ, oni će vratiti isto i to je to), da ne može da utiče na ekonomiju... On je rekao da kao predsednik želi da da podršku ljudima koji se bore za svoja ustavom i zakonom garantovana prava - poljoprivrednici, nastavnici, lekari, vojnici, radnici, novinari... Jer svi znaju da će svi protesti, sve žalbe, svi zahtevi... imati mnogo veću težinu ako je predsednik države podržao to. Toma je nemo gledao sve, Tadija takođe, ove pre njih i da ne spominjem. DS je podržao Jankovića da bi popravili sliku o sebi. Janković je prihvatio podršku zbog organizacije. I realno gledano, najbolje je organizovana njegova kampanja. Vuk tu i tamo, ostali su raspad. I svako ko je pratio Sašin rad, zna da je kritikovao DS koliko i SNS, tj. uvek kad nisu poštovali zakon. Zato sam ubeđen da on kao predsednik ne bi nikakav ustupak napravio bilo kome, pa ni Šutanovcu.

 

to je ono sto ekipa iz apel100 ne kapira, koliko oni zapravo idu na kurac ljudima. ta neka hipi ekipa, pisci, muzicari, glumci, scenaristi i reditelji, veganke i zgoljavi likovi koje nece da sluze vojsku. ;-)

Vidiš, ja nikad ne bih odustao od podrške kandidatu za kog mislim da je najbolji izbor, samo zato što istog podržava i Sergej Trifunović. Iritantan lik, ali stoli me bojko za njegovo mišljenje o politici, pa i da podržava Kim Džong Una (ili koji je sad po redu). I to je ono što ekipa koja misli da je najpametnija ne kapira - misle da su zajebali Boga ako iznapušavaju nekog kandidata i/ili ne glasaju, a zapravo su zajebali sebe, jer će im ljudi koji misle da je Zemlja ravna ploča izabrati ljude koji uređuju zdravstvo, pravosuđe, prosvetu i privredu.

 

@Kuruz

Ne zanima me šta je Koštunica pričao, već šta je radio. Vodio je grupu nesposobnjakovića koji možda nisu bili gadni kao ovi sad, pa možda čak ni kao Tadijini, ali nisu uradili skoro ništa korisno. Zapravo i mnogo toga lošeg. I za Kosovo i za privredu i za obrazovanje... Kad je došlo vreme da se plate računi za (ne)urađeno, rekao je - jepte se, neću ja da učestvujem u ovome. Samo ti i moj otac mislite je Koštunica bio dobar za Srbiju. On glasa za njega od devedest i neke, verovatno će i sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grešiš sinko, ovaj... grdno grešiš :) Ako malo bolje pogledaš, Janković je u svojim izjavama rekao da on u suštini ne može da odluči da li će Srbija u EU ili NATO, da li će davati subvencije ili ne, ili bilo šta slično. Zapravo, rekao je da on kao predsednik države ne može da vodi politiku, jer politiku vodi Vlada. Svi koji znaju koje su nadležnosti predsednika bi trebalo da znaju da sve što pričaju psiho, Jeremić, Radule, Boško... nema mnogo smisla. Janković je jedini rekao da zna da ne može da promeni politiku Vlade, da ne može da promeni zakone (ako odbiješ, oni će vratiti isto i to je to), da ne može da utiče na ekonomiju...

 

Sve to stoji, i znam da predsednik ne vodi ekonomsku politiku. Ali imaj u vidu da bi se pobedom opozicionog kandidata stvorili uslovi za nove parlamentarne izbore, jer se promenila volja birača. Ti izbori nikako ne bi mogli da se izbegnu, jer bi pobednici na predsedničkim hteli što pre da budu izabrani u parlament, dok je stvar još vruća. Ako im vlast ne bi izišla u susret, mogli bi masovne proteste da izazovu, što bi opet dovelo do izbora.

Ako je Janković sada dozvolio da ga DS podrži, ne vidim što ne bi isto uradio i za parlamentarne izbore.Onda bi imali da DS bude u nekoj novoj vladi, a njih smo već dovoljno svi gledali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidiš, ja nikad ne bih odustao od podrške kandidatu za kog mislim da je najbolji izbor, samo zato što istog podržava i Sergej Trifunović.

 

brt, ja nisam nikad rekao da sam odustao od podrske sj-u zbog sergeja trifunovica i te umetnicke ekipa, samo sam rekao koliko mi idu na nerve i nemaju pojma sa zivotom.

 

odustao sam od podrske sj-u zato sto je ispao picka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mislim konkretno na tebe, već na likove koji misle da Jankovićeva (ili bilo čija) politika zavisi od "poznatih" ličnosti koje ga podržavaju. A takvih je mnogo. Upravo je pola tih poznatih podržavalo Tadića ili Čedu, al' su videli kasnije da su se zajebali :) I to je u redu - nikad ne možeš znati da li je neko dobar ili loš dok zaista ne dobije vlast. Nažalost, skoro svi za koje smo glasali od 1991 su loši. A neki su užasni.

 

@Kuruz

Pa dobro, sigurno bi ublažio štetu koju psiho nanosi. Ono, postavio bi normalne ljude kao sudije US, nove ambasadore, sprečio iznošenje para u koferčetu i slično. Ali tender za Prointer ne bi mogao da obori :)

 

@Elf

Nadam se da neće biti parlamentarnih bar godinu dana. Ako bi bili, mislim da bi nastao haos i da niko ne bi mogao da skupi većinu :) Ako bi se desilo da Vučić, Dačić i Šešelj imaju zajedno ispod 50%, to bi značilo da bi Vladu morali da naprave Šutanovac, Radule i Boško. Pa ti sad vidi kakve bi bile šanse da se izglasa ulazak u NATO :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da neće biti parlamentarnih bar godinu dana.

 

Mislim da ih neće biti, jedino ako Vučić pobedi.

Mada, Psyho je to, možda raspiše izbore uprkos pobedi.

U svim drugim kombinacijama, opozicija će insistirati na izborima, jer vlada nije legitimna, i ne oslikava stvarno raspoloženje građana (to će bar pričati javno, a cilj če im biti da se što pre okoriste zbog narodnog nezadovoljstva).

 

Radulović i Dveri, bili bi zanimljiva kombinacija.,, bilo bi.... Uvođenje reda u veronauci po školama! ,,, ili... Pokrštavanje partijskog parazitskog sistema... mi smo vlada pristojnih verujučih ljudi... :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa napisah to :) Znam da ima i još štošta. Mislim da je uticaj na vojsku veoma bitan, posebno kad je i njima dokurčilo sve.

 

@Elf

U Novom Sadu se već pije osveštana voda. Možda to postane praksa svuda. Osim u Zrenjaninu :|

 

@Karnisero

Znamo da je Šule đubre, ali i DJB je ovo dočekao na volej. A srali su kad su njihove interne poruke procurile pre 15-20 dana. I dalje mislim da SJ ne utiče mnogo na kampanju, već sluša iskusne. Pitanje da li on uopšte prati šta se dešava sa Belim i šta Šule naređuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jankovic odlicno prati sta se desava, cak i komunicira preko tvitera sa nekim "poznatijim" licnostima. jednon liku je dao odobrenje da objavi njihive dm poruke sa napusavanjem, videcemo sta ce i da li ce sutra da osvane.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali u stvari ima, jer je predsednik nekada najbitnije stranke u državi, koja i dalje ima i članstvo i glasače

NEKADA najbitnije stranke koja je jedva presla cenzus i u koju poverenje ima jos samo njihova rodbina, mozda ni oni

sutanovac moze da utice eventualno na glas miroslava ilica jos

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@Karnisero

Znamo da je Šule đubre, ali i DJB je ovo dočekao na volej. A srali su kad su njihove interne poruke procurile pre 15-20 dana. I dalje mislim da SJ ne utiče mnogo na kampanju, već sluša iskusne. Pitanje da li on uopšte prati šta se dešava sa Belim i šta Šule naređuje.

 

Наравно да су дочекали на волеј, јер их реално ДС черечи где стигне. Ево сад сам мало погледао, видим Јанковић објавио слику са онима из ДЈБ-а што су изашли, а испод све негативни коментари.

 

Да му Александар Вучић лично води кампању, не би га горе усрао, Јебаће му Шутановац даље од мајке...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...