Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To sto si rekao nema nikakvog smisla. Ne znam zasto bi ovi sto su glasali za Belog glasali za ikoga i za koga u drugom krugu, mislim pod uslovom da Beli ne prodje, a nece proci.

 

malo mi je passe da ti objasnjavam ovako osnovnu stvar, moš ti to

Edited by Berliner

Share this post


Link to post
Share on other sites

čekam u redu za potpisivanje za Belog

ladno sam najmlađi, ima 15-ak sedih i proćelavih glava

 

У Смедереву најмање клинаца било. Углавном људи 30-50 година.

 

Oki, vidim na netu pise i u Cetinjskoj 15,to je u Zaokretu?

 

Новинарница.

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo mi je passe da ti objasnjavam ovako osnovnu stvar, moš ti to

 

To nisam ni trazio da mi objasnjavas. Ne drzim se strogo gramatickih pravila, pogotovo ne na forumima gde se laprda, kao sto je ovaj, nemam taj kompleks, volim cesto da se izrazavam na sarinjski nacin, kao sto su mi djedovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhvatio sam flajer za Radulu, pre neki dan, bese u Cumicevom sokacetu, ili Cika Ljubina .... Ma smorili su me svi, i politika generalno...

 

Idi bre, ja sam ti sa sela, moram se iscimam do grada. Da sam znao ranije ... otisao bih makar da vidim ovog drugara, nismo se videli sto godina ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas moraju da skupe sve da bi sutra pregledali, popisali i predali do 23:59

 

Ne volem da citiram druge, ali za političke hejtere mora jedan Brehtov citat

Najgora od svih vrsta nepismenosti jeste politička nepismenost. Politički nepismena osoba ne čuje, ne govori, ne učestvuje u političkim dešavanjima. Ona ne zna da troškovi života, cena pasulja, ribe, brašna, stanarine, cipela, lekova, zavise od političkih odluka. Politički nepismena osoba je toliko glupa da je ponosna i busa se u grudi govoreći kako mrzi politiku. Taj imbecil ne zna da se iz njegovog političkog neznanja rađa prostitucija, napuštena deca, i najgori od svih lopova: loši političari, korumpirani i potkupljeni od strane lokalnih i multinacionalnih kompanija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo je tragikomicno sto bas ti politicki nepismeni odredjuju sudbinu. Meni se smucilo na proslim izborima kad sam video krdo penzosa u 7 ujutro. Dovukli se i dijabeticari, polupokretni, nepokretni .... Cini mi se da zive za dan kad trebaju da zaokruze broj na listicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je. ljudi mnogo vole da se cuje njihov glas, to je prirodno. te penzose vise niko ne slusa, retko s kim imaju da razgovaraju itd. glasanje je retka prilika da se osete vazno.

 

tako izbore dobija onaj koji najbolje formulise ono sto misli najveci deo stanovnistva zainteresovan za glasanje. koliko god lupao gluposti, lagao, obecavao retardirane stvari glasaci ce sve to oprostiti - samo da kaze ono sto vecina misli i to je to. a beli veoma dobro formulise ono sto dosta ljudi misli.

 

najnepravednije je sto kandiati za 2 krug (sj i vj) ni jednom recju nisu podrzali covega koji ce ih najverovatnije uvesti tamo i bez cijih glasova bi ispusili. obojici zelim da ne prodju u 2 krug jer ne mislim da su im pravi motivi na prvom mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...