Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

До 1 данас су скупили 9.000 и минимум који се очекује је 10.500 али би ваљало да пређу јер рачунају на бар 600-700 неважећих, Смедеревски гласови управо отишли, нотари нас изминирали за сутра ујутру, сад неког из Деспотовца јуримо или тако неког места, нисам ни сигуран.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lhl

u prvom krugu će beli animirati apolitične i malodušne (neke od njih) i povećaće šanse za drugi krug

 

u drugom krugu se glasanje pretvara u referendumsko pitanje "za ili protiv vulvića" a verujem da će svi opozicioni (a tu ne računam vojvodu i još po neke) podržati onog ko bude protiv vučića, i ima izgleda da bude gusto... ti koji su već glasali za belog su preko sprdnje animirani i zainteresovani za izbore i verujem da će jedan broj njih izaći i u drugom krugu...

 

u nišu skupljanje potpisa organizuje izvesni CRNI, pobratim belog

pitam se da li njih dvojica igraju šah i ko bira crne a ko bele...

 

A BE BELI!!!

SAMO JAKO!!

 

(mi na jugu smo seljaci, šta ću)

Share this post


Link to post
Share on other sites

u drugom krugu se glasanje pretvara u referendumsko pitanje "za ili protiv vulvića" a verujem da će svi opozicioni (a tu ne računam vojvodu i još po neke) podržati onog ko bude protiv vučića, i ima izgleda da bude gusto... ti koji su već glasali za belog su preko sprdnje animirani i zainteresovani za izbore i verujem da će jedan broj njih izaći i u drugom krugu...

 

Ne verujem bas u tu teoriju. Koji ce to svi podrzati opozicionog kandidata? Glasaci SRS i SPS nece sigurno, a ne verujem ni da ce glasaci Dveri, pa i nekih drugih stranaka. Kontam da ce mnogi glasaci ovih stranaka koji budu izasli u drugom krugu pre glasati za Vucica nego za demokratskog kandidata, a dosta njih nece ni izaci u drugom krugu, sto opet smanjuje izlaznost. A budimo realni, ove stranke imaju solidan broj glasaca. Jedino postoji mogucnost da izadje nenormalno velik broj tih apoliticnih i malodusnih, ali tesko da ce se to desiti.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem bas u tu teoriju. Koji ce to svi podrzati opozicionog kandidata? Glasaci SRS i SPS nece sigurno, a ne verujem ni da ce glasaci Dveri, pa i nekih drugih stranaka.

 

Ja hoću.

Jedino za Jankovića neću glasati u drugom krugu (jer smatram da bi nastavio ceo liberalno kolonijalistički koncept kao Vučić, samo još brži i brutalniji).

Glasaću u drugom krugu i za Vuka, i Radulovića, i Belog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

glasaci dveri smatraju vucica za vrhunskog izdajnika. samo im pokazes sliku kad se rukuje sa toni blerom i zaokruzice opozicionog kandidata pa makar to bio i vuk jeremic.

 

u stvari, po toj definiciji ispadam i ja glasac dveri, ali svejedno. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo analiziram stanje na zadnjim parlamentarnim. SNS ubedljivo najjaca stranka, pa SPS i SRS, ovi ostali jedva presli cenzus. Kakve sanse ima demokratski kandidat? Kontam da navedene stranke gube na popularnosti, i poprilicno sam siguran da ce demokratski kandidat otici u drugi krug ali tamo su mu sanse tanke, jer opozicija nije bas kompaktna masa a Vucic je suvise jak. Btw. poprilicno sam siguran da ce Vucic i Jeremic proci.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo analiziram stanje na zadnjim parlamentarnim. SNS ubedljivo najjaca stranka, pa SPS i SRS, ovi ostali jedva presli cenzus.

 

U odnosu na prošle izbore, ja mislim da je SRS poprilično pao zbog Šešeljeve loše strategije (mislim da ne bi prošli cenzus). SPS mislim da je tu negde, ili je verovatno pao, Vučić je pao, Radulović je porastao (i to dosta). Verovatno su i Dveri porasle malo. DSS je prašina obična. DS se sada šlihta Jankoviću, ali samostalno na izborima, mislim da ne bi prešli cenzus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladionice daju više šanse Jankoviću da ode u 2. krug, ali Jeremiću da pobedi ako bi se on našao tamo :)

 

Nadam se da će Kuruz i Elf podržati Jankelu u 2. krugu ako ovaj prođe. I nadam se da će jednog dana shvatiti da je Đinđić bio sto puta veći Srbin od Šešelja i Koštunice. Jebeš ljude koje me od Amerikanaca brane tako što će me dati Rusima. Sve su to ista govna. Živela Srbija i Ronnie James Dio \m/

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi, koliko u srbiji ima zatucanih rusijata,koji su spremni da jedu ladna govna samo da bi povukli vladimira vladimira vladimiroviča putina za šlic

 

kod njih nema osećaja nezadovoljstva u bilo kom smislu

 

za mene najbolji kandidat bi bio Milan st. Protić koga boli kurac i za putina i amere

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DMD

Kako očekuješ da dam glas liku koji zastopa politiku da evropska unija nema alternativu, i koji bi samo ubrzao Vučićev put subvencionisanja stranim firmama, dao još veću moć stranim bankama, uvoz svega što možemo sami da proizvedemo.

Liku iza kojeg stoji jedan Šutanovac, koji otvoreno lobira da Srbija uđe u Nato.

Liku koji ide na poklonjenje kineskom disidentu, iako je cela država bila protiv toga, i time narušava odnose sa jednom moćnom zemljom koja nije priznala Kosovo.

Liku kome nije smetalo da bude birokrata u SPS-JUL vlasti, i koji se 5. oktobra samo prešaltao.

Edited by Dark_Elf

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DMD

Kako očekuješ da dam glas liku koji zastopa politiku da evropska unija nema alternativu, i koji bi samo ubrzao Vučićev put subvencionisanja stranim firmama, dao još veću moć stranim bankama, uvoz svega što možemo sami da proizvedemo.

 

Кад је рекао да је за наставак субвенционисања страних фирми?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nadam se da će jednog dana shvatiti da je Đinđić bio sto puta veći Srbin od Šešelja i Koštunice. Jebeš ljude koje me od Amerikanaca brane tako što će me dati Rusima. Sve su to ista govna. Živela Srbija i Ronnie James Dio \m/

 

???

 

prvo, Koštunica je bio za EU, do momenta kada je postalo jasno da će evropske države pogaziti rezoluciju 1244 i priznati nezavisnost Kosova

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2000&mm=11&dd=05&nav_category=1&nav_id=15369

 

drugo, staviti Koštunicu i Šešelja je sumanuto

 

 

i četvrto, ja sam ovde više puta kačio link na kojem je tekst o tome kako je Đinđić pred smrt promenio priču i počeo da se protivi evropskim zločincima

ponoviću: http://www.nspm.rs/kolumne-slobodana-antonica/kraj-kosovske-politike.html

 

interesantno je da se sada u njega kunu isti oni koji pričaju da treba priznati nezavisnost i da nam je Kosovo samo teg ka boljoj budućnosti

 

a čovek davao ovakve izjave

 

„Желе да направе потпуно два независна правна и политичка система и да их онда ми хармонизујемо. Ако не можемо, рећи ће, ево вам пет година па се договарајте, али сте за то време изван европских интеграција“, упозоравао је он. „Најгоре је да Косово буде фактички независно, а да нам га онда као млински камен, као такво независно албанско Косово, прикаче за ногу и кажу: ви сте одговорни за њега и док не хармонизујете односе ви не можете да идете даље“. Због тога, Ђинђић, у име Србије, захтева да одмах „почне да се расправља о финалном статусу Косова“. У том смислу, он упућује писма у Вашингтон, Лондон, Берлин, Брисел..., тражећи да одмах отпочну преговори. Чак је јавно запретио да ће, ако се настави са „двосмисленим потезима“, Србија предложити „нови Дејтон“, на коме би „границе у овом региону морале да буду изнова одређене“.

 

plus

 

Но Коштуница своју косовску политику није одвајао од политике прикључења ЕУ. Он је, све до 2008, активно водио Србију у ЕУ. Под његовом првом владом Скупштина Србије је, 13. октобра 2004, усвојила Резолуцију о придруживању Европској унији (у којој је стајало да Србија „одлучно подржава став да се сва лица осумњичена за злочине почињене током оружаних сукоба од 1991. до 2000. године на територији бивше СФРЈ приведу правди, у складу са позитивно-правним прописима и међународним обавезама“).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад је рекао да је за наставак субвенционисања страних фирми?

 

Iza njega stoji DS koji je pokrenuo celu tu priču.

Možda nije rekao, ali nije rekao ni da neče, a svi su ostali izričito rekli da neće.

Ja ne znam koju vi ljudi veliku razliku vidite između SNS, DS i LDP.

Sve je to ista politika, razlika je samo čiji su paraziti na državnim jaslama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino za Jankovića neću glasati u drugom krugu (jer smatram da bi nastavio ceo liberalno kolonijalistički koncept kao Vučić, samo još brži i brutalniji).

 

to je ono sto ekipa iz apel100 ne kapira, koliko oni zapravo idu na kurac ljudima. ta neka hipi ekipa, pisci, muzicari, glumci, scenaristi i reditelji, veganke i zgoljavi likovi koje nece da sluze vojsku. ;-)

 

Btw. poprilicno sam siguran da ce Vucic i Jeremic proci.

 

ima smisla, ako pogledas raspodelu glasova na yumetalu, svi mi koji smo za radulovica otkidamo deo glasova jankovicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...