Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

"Ne davimo Beograd" se pretvorio u pokret koji se ne bavi samo Savamalom i gradonačelnikom, jer se tamo vijore i LGBT zastave, neke parole za mađarske levičare itd

 

Dobrojutro sine :)

Pa nije se on pretvorio, to je oduvek bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, šta mislite, koje ime je lepše, Nikola ili Nemanja? Treba detetu da dam ime pa se suprugsa i ja dvoumimo tj rekla je da ja presudim, a nisam odlučan, a i pijan sam malo ova dva dana, realno :D

 

isto je, oba su genericna

 

al nek je sa srecom i ziv i zdrav

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luka Maksimović

 

"Ne davimo Beograd" se pretvorio u pokret koji se ne bavi samo Savamalom i gradonačelnikom, jer se tamo vijore i LGBT zastave, neke parole za mađarske levičare itd

 

Ти људи од првог протеста долазе. Жене у црном, неки педери и неки анархисти. Али они дођу, нико не може да им забрани.

 

Данас скупљали у Смедереву потписе за Белога. Невиђена репресија, невиђено саплитање, невиђена сарадња нотара са СНС-ом.

 

Прво нису хтели да нам изађу на терен, два дана, правили се блесави. Онда су заказала два нотара по 4 сата. Једна нотарка није хтела да изађе код нас у простор, него смо морали код ње. Пустила нас тек у 10:00, кад смо и заказали термин, да нам украде чисто пола сата док поставимо скенере, штампаче итд.

 

Онда нам је одбијала људима за сваку ситницу попуњене формуларе, од једног умрљаног слова, до боје хемијске.

 

Нису хтели секунд дуже да остану, чак нас скратили за по 10 минута. Били редови стално испред, другаре звали са скривених бројева да прете. Нико у граду није хтео да нам да простор, једва смо нашли.

 

Идите да потпишете за чику, за кога год да гласате. Само да зајебете ове скотове.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

САМО ЈАКО

 

Скупили смо за 6 сати више 3 пута више од Јеремића за 3 дана, исто као Двери за 3 дана. :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

 

Код других нотара прошло нам 20 пријава, отишли људи, кажу ови - е ово ништа не може, није читко. :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gradjanske inicijative koje rade proteste protiv vlasti kao sto je ndv su politicki pokreti po definiciji i ako pitate nekog ko ne radi pr nego nesto for ril to ce vam tako i predociti. "ne bavimo se mi politikom". to je populisticki metod u pr-u i nema politickijeg marketinga od tvrdjenja da se ne bavis politikom. sve je to politika i to je sve u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je sad popularno u svetu. Skoro isto kao i desničarska "politika", ultraliberali (da ne kažem komunisti), itd. Ali značiće nam Beli ako se kandiduje. Ko hoće, neka skine odavde tabelu i vidi kako novi glasači utiču na ostale

https://www.dropbox.com/s/o4arzn175jp4koh/mozzart.xlsx?dl=0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim na fejsbuku moj drugar u svom kaficu, u Pancevu, skupljao za Belog. Mada ja licno ne kontam ljude koji se loze na tog lika. Ako je poenta u sprdnji to vec imamo, niko se bolje ne sprda sa nama od Tome i Vucica.

 

beli je kljuc drugog kruga. nije bitno da li se neko lozi ili ne, on povecava izlaznost i njegovi glasaci nece glasati za vucica u drugom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ogdledah Dudinu konferenciju.

https://www.youtube.com/watch?v=N4aP0lqWc5c#t=2100

 

Jeb'o im pas mater. Drago mi je što je Vučić na oko 50%. Pa šta god da bude rezultat, volio bih da cela opozicija pozove ljude na protesete od 3. aprila, pa dok ne padnu svi. Goveda ona brdska. Sad ću pišem zahtev za odmor od 3. do 10. Zlu (ne) trebalo

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

beli je kljuc drugog kruga. nije bitno da li se neko lozi ili ne, on povecava izlaznost i njegovi glasaci nece glasati za vucica u drugom

 

To sto si rekao nema nikakvog smisla. Ne znam zasto bi ovi sto su glasali za Belog glasali za ikoga u drugom krugu, mislim pod uslovom da Beli ne prodje, a nece proci.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...