Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@dmd

 

meni se cini da se slika izostrava.

 

"bolje vucic nego beli". ds ce radije pustiti vlast u ruke vucica nego videti nekog drugog iz opozicije da ispliva. naivno je misliti da sj ne zna za sve to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEKADA najbitnije stranke koja je jedva presla cenzus i u koju poverenje ima jos samo njihova rodbina, mozda ni oni

sutanovac moze da utice eventualno na glas miroslava ilica jos

 

i zbog te rodbine je govorio na Jankovićevom mitingu?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, Jankoviću i Jeremiću je cilj da uđu u 2. krug. Ostalima da osvoje što više i budu vidljivi. Razumem Šuleta i njegove poteze jer svaki novi opozicioni kandidat (Radule, Beli) uzima deo njegovih. Ali i tuđih i apstinenata. S druge strane, ne razumem ljude koji se bore da se neko ne kandiduje. Čak i kod Čanka, Parovića i ostalih Vučićevim podguznih muva, niije problem u glasovima, već to što će imati svoje ljude u odborima i RIK-u. Bar znaš da će se Radule, Beli, Boško... boriti da sve bude po PS-u

 

Ako se već dvojica najvećih nisu dogovorila, šta njih briga što se i ja kandidujem i zašto oni misle da su bolji od mene. Ali od tviteraša ništa bolje i ne očekujem. I ne samo od njih. Na osnovu onoga što sam video na domaćim internetima, mrežama, forumima, i u razgovoru sa ljudima u vezi sa izborima, zaključio sam da je Yumetal politički institut za sve njih. Samo još da dovučemo Đorđa Vukadinovića ovde :rockdevil:

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem Šuleta i njegove poteze jer svaki novi opozicioni kandidat (Radule, Beli) uzima deo njegovih.

 

za belog glasaju ljudi koji nisu "nalozeni" na neku opciju/licnost i zele da pokazu srednji prst politicarima generalno. dakle mislim da beli prakticno ne uzima glasove jankovicu, radulovicu, jeremicu ili bilo kome.

 

ono sto sutanovca brine je to da neko drugi ne prodje u 2. krug i spreman je da rizikuje vucicevu pobedu zbog toga. njemu je apsolutno isto da li ce predsednik biti vucic ili jeremic ili radulovic ili beli. a to nije isto.

 

od opozicije, po meni je jankovic najmanje korektno odigrao jer ne pokazuje nikakvo zajednistvo sa opozicijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško je imati 5 kandidata u opoziciji i da niko nikad nikog ne napadne. Jer postaviće novinar pitanje, kao Dudi npr. "zašto Saša, a ne Vuk"? I šta će ovaj da kaže nego da su tamo Velja, Dijana, Tadić... Jebiga, tako je. Svako gleda svoj interes. Čak i da su svi seli i dogovorili se o odvojenom nastupu, opet bi nastala kakva takva šteta. Koja će se možda nadomestiti većim odzivom.

 

Ispade Radule najpametniji, iako je i on pre svega gledao kako DJB može najviše da izvuče iz svega ovoga. On ako uzme bar 4%, izaći će odlično iz ovih izbora.

 

Edit: Ladno ima već 14 godina od kada je izašao ovaj album. E moj Rambo, ostara se

http://www.youtube.com/watch?v=OZH0hSeyCog

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispade Radule najpametniji, iako je i on pre svega gledao kako DJB može najviše da izvuče iz svega ovoga. On ako uzme bar 4%, izaći će odlično iz ovih izbora.

 

zanimljivo, ja mu zameram upravo sto nije vise gledao korist DJB...

 

da je djb hteo da izvlaci korist trebalo je odmah prvi da napadne sasu jankovica, stavi znak jednakosti izmedju sns i ds kao dve partije koje su bile sa vlasti i koje su krale (i tako bi blokirao napade od strane sj jer bi bili tumaceni kao napadi sa istim motivom "lopovska vlast"). da su to uradili na vreme, pre celog zaleta sa apel100, sjebali bi kampanju sj-a i sveli je na par procenata. umesto toga djb svira kurcu sa dogovorom, poziva sve da glasaju za bilo koga, podrzavaju belog i prave besplatnu platformu nekom drugom da udje u 2 krug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, sada su official AV, SJ, VJ, Preletačević, Šešelj? Radulović je l' skupio potpise?

 

 

PROBLJEM:

 

PREVIŠE KANDIDATA IZMEĐU KOJIH ĆE DA SE RASPODELE ''MISLEĆI'' i ''PAMETNI'' glasači, da l' je realno da nisu skapirali da moraju bolje da se organizuju da bi nešto napravili, leba ga jebo da ga ne jebo.

 

 

Svaka vama čast za stomak da pratite ova sranja i da vidite neku nadu u celoj priči :haha:

 

 

Moja odluka za koga da glasam će da se svodi na neku procenu ko će od ''normalnih'' da ima najviše, pa bar da mu ne odmognem.

 

SJ ako ne uđe u drugi krug (a neće ofc), dokazao se kao debilčina jer nije hteo da se udruži sa DJB.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premijer Srbije i predsednički kandidat koalicije oko SNS Aleksandar Vučić definisao je protivkandidate u po jednoj rečenici.

 

Evo šta o pojedinim pretendentima na funkciju predsednika Srbije kaže Vučić u intervjuu za "Alo":

 

Vojislav Šešelj -Ozbiljan protivkandidat u svakom pogledu, čija pobeda ne bi donela mnogo dobra Srbiji.

 

Saša Janković - Snažan dosovski kandidat koji nema nikakve snove o budućnosti Srbije.

 

Vuk Jeremić - Fotelja po svaku cenu. Bilo koja.

 

Boško Obradović - Tu sam bez komentara.

 

Ljubiša Preletačević Beli - Suviše je ovo ozbiljna stvar da bismo se igrali, ali ja mu želim svu sreću i meni je zabavan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga boli kurac

 

neka se svi jebu u prvom krugu

 

cilj je da svako podrzi onog ko udje u drugi krug sa ovim smrdljivim nakaznim izrodom

 

jedino ako ne budemo baksuzi pa to bude Seselj crvljivi govnar

 

onda mozemo da pusimo kurac stvarno

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vučiću pederu. A ti Kuruze promeni font, ne vidi se ništa

 

Radulović i jeste stavljao znak jednakosti između SNS i DS u poslednje 3 godine. I svih njihovih satelita. Ali njima predsednik RS nije birna pozicija i hteli su da se dogovore i podrže bilo koga, a zauzvrat dobiju podršku na Bg izborima dogodine i parlamentarnim kad god dođu. Zjebao se zapravo sa svojom organizacijom, što je nije učvrstio odmah posle izbora, već su dosta energije izgubili u republičkoj i gradskim skupštinama. Neke akcije su im bile odlične, ali neke bespotrebne. Trebalo je u oktobru da kažu da je Miroslava kandidat i da krenu već tad u kampanju. Kao i Boško. I da guraju svoju priču ne obraćajući pažnju na druge. Eventualno kažu svojim biračima da glasaju za nekog drugog, ako baš žele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...