Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

veliku potencijalnu moć ima Beli

i ima istine u tome da šešelj i on delom gađaju iste birače, ljude koji glasaju iz šale, kontriraju, a takvi neće za pitomog šešelja glasati.

hoću da kažem, Beli lako može da animira i starije ljude. iz mog najužeg okruženja, već 5 apstinenata bi glasalo za njega, među kojima ima i starijih, koji su glasali za SNS 2012.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DMD

Ti stvarno misliš da SJ ima nekakve šanse za drugi krug? :)

Pa meni se sve više čini da on toliko rapidno pada, da će biti po jačini tu negde sa Boškom Obradovićem.

 

On je meni bio najkulji pre same kampanje, kad je krenuo da se vuca sa DSovskim vampirima, separatistima i kvazi kul javnim licnostima sjebao se zesce. Deluje kao totalno izgubljen i nebitan covek.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikakav nered ja ne pominjem, samo da se mirno stoji ispred, jer ovo odlaganje je vec zesca zajebancija

@elf i grob

nemate pojma

 

ti ne pominješ ali masu nije lako kontrolisati, ako jedan krene da skandira drugi će pratiti, ako jedan krene da pravi sranja - isto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@elf i grob

nemate pojma

 

Ako je Grobu, prosvećenom medicinaru, modernom čoveku slobodoumnih shvatanja, i uglednom satanisti, SJ deluje kao nebitan čovek, kako deluje nekom sredovečnom tipu iz (recimo) Blaca, isti taj SJ? Pa nije ni čuo da postoji.

Ono malo podrške SJ što ima je počeo rapidno da gubi. Pre svega zbog svoje neaktivnosti, a zatim zbog svojeg idealističkog stava (što ljudi tumače kao uobraženost i osionost).

Vuk Jeremić svaki dan ima po neku tribinu, a počeo je mesec dana pre SJ. Šešelj isto kreće po Srbiji da pravi tribine, čak u jednom danu po nekoliko tribina.

Saša Radulović je aktivan. Što tribine, što intervjui, pomalo tvitovanja, guranje Belog, trolovanje DS-a (to je sve politička aktivnost).

 

Zbog ovoga što radi Rik, čak se ljudi mogu zainatiti, pa da i Belom daju više glasova nego SJ-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednjih par dana se toliko izmenila cela predizborna politicka slika u Srbiji, narocito opozicije, da sam u fazonu sada Belom da dam glas i da oteram sve u kurac, jer su pod pritiskom svi pokazali da su ili ista govna kao na vlasti, ili da su nesposobni da bilo sta pametno urade. Beli se sprda, i gura lik, jebe mu se. Bar zna sta radi sa svojim humorom, a ovi ostali, oce kaki / nece kaki. Sasa Jankovic je u poslednja dva dana pojeo toliko govana zajedno sa DS-om, da nema teorije da premaknu u drugi krug. A DJB se sada slepa kao popisan ker na Belog, stvarno ne znam vise ko je gori ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo su predsednički izbori, biraju se ljudi. To što su se stranke sakrile iza normalnih kandidata je nešto drugo. Janković je izuzetno aktivan u kampanji, obilazi Srbiju, već 10-ak gradova do sada, i to bez stranačkih obeležja. Ne volim da vidim DS, ali isto tako ne volim ni NS ili SDS kod Vuka, Dveri ne volim uopšte, a i Radule je počeo da preterano sere.

 

Od ponuđenih (SJ, VJ, BO, SR, LjPB), Janković kao pravnik najbolje zna šta može da uradi kao predsednik. Zna koliko je bitno imati dobre ljude u US. Skupština ne bi mogla da ga pljuje kao što su to radili dok je bio ZG. Osim što je služio vojsku, imao je priliku i da učestvuje u ratu. Tako da od svih njih najbolje zna šta vojska može, šta i kako treba da radi ako/kad zagusti. Ima najviše iskustva u državnim institucijama, zna kako funkcioniše sistem - od najnižeg činovnika, do najviših pozicija. Ima iskustva i u radu međunarodnih organicaja. Možda ne kao Vuk, ali Vuk samo to i ima. Radio je kao novinar, zna koliko je istraživačko novinarstvo bitno. Sigurno neće dozvoliti ovakav linč koji sad vode DJV i ostala govna. Svi ostali bi morali da imaju savetnike za sva ta, i druga pitanja (imao bi ih i Saša), ali imao ih je i Toma, pa to nije neka uteha, jer ga je preveslao ko god je stigao.

 

Janković je ubedljivo najbolji kandidat za predsednika kog smo ikad imali. Teško bi bilo i van ove ponude naći nekog ko ima bolji "CV" za taj posao.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim što je služio vojsku, imao je priliku i da učestvuje u ratu. Tako da od svih njih najbolje zna šta vojska može, šta i kako treba da radi ako/kad zagusti.

 

Bila je baš rasprava na B92 komentarima povodom toga, jer su ga uhvatili u laži. On je izjavio da je 9. marta došao u BG na protest "sa ratišta, gde su ljudi ginuli", a ljudi su dokazali da tada nije bilo nikakvih pogibija. Bila je napeta situacija, ali puškaranje je počelo krajem marta, početkom aprila.

 

Osim toga, tebi ne smeta u njegovom CV-u to što je bio činovnik u SPS-Jul vladi, i samo se "prešaltao" posle 5. oktobra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko vam se cini trenutno bitniji od kandidata iz opozicije?

 

mislis, ko bi imao vise glasova? to nema sanse da znam jer zivim u bubble-u ljudi koji idu za belog i u smrt ako treba :haha: i onih koji pripadaju nesrecnom klubu "djb + (sj - ds)".

 

a propo sj-a, meni se sve vise cini da je sutanovac vidjen za mesto premijera jednog dana i da ce ga sj podrzati u tome. ne mogu da dokazem naravno, to je samo moj paranoidni osecaj stvoren na konto 20+ godina iskustva gledanja politicke scene u srbiji. ja sj-u jednostavno vise ne verujem.

 

 

objektivno: to pljuvanje po sj-u da je bio cinovnik, sps-ovac i slicno su gluposti, netacno je i zlonamerno se plasira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...