Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nemože brt, onda se nevidi

 

Vičete kako ništa ne akcijaju, a kad izbace neki stunt da malo privuku pažnje onda se podsmevate, da ne citiram opet sebe a propo medicinskog poremecaja zvanog being a cynical a-hole :P

 

Krstarenje kroz beogradske finansijske virove tebra, esmo na vodi ili nismo? :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vi ako imate bolju ideju, dajte vase predloge za ime broda.

 

Brate, na stranu ime broda, ne vidim poentu.

Šta... brod plovi... imamo jednu sliku trošnog broda na netu.. i to je akcija? :)

Opet i poenta im izmiče, ako samo plove Dunavom, onda nisu kurcolovac, nego kurcosvedok... jer ja ne vidim da lome korupciju.

Jedino da su angažovali još neke dodatne glumce da budu korumpirani, pa da ih lome... ma ne... glupo previše.

 

Dveri su izgubili kompas totalno što se tiče marketinga, a DJB je na žalost, možda još gori.

Setimo se samo ovoga:

 

A što se tiče predloga, rekao sam ti na drugoj temi kada su Dveri imale najbolje spotove. Što su odustali od toga? Neka urade takve spotove sada sa DJB, i super. Ako nemaju ideje, to bi za start bi bilo odlično.

Eto predloga, a ne samo kritika.

Uostalom, ja i dalje predlažem da opozicija treba da ozbiljno zapreti bojkotom, jer će ga ovako ispušiti. Možemo da se lažemo do sutra. Oni samo daju legitimitet Vučiću.

 

I za kraj,... dozvoli da te, ako ne stariji, onda politički iskusniji brat desničar uputi. ;)

Moraš da napraviš razliku u glavi između toga "glasaću za njega", i "on pravi gluposti". Iliti, iako glasaš za njih, ne znači da neće da prave sranja.. Ja bih nesumnjivo glasao za Dveri/Djb koaliciju da sam prijavljen u BG, ali ću uvek reći kada vidim da mi nešto smeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da je naslov njegov, jer je to naslov teksta koji se odnosi na njega

 

Mislio sam na ime novina, kad već moram da izmasturbiram poslednju kap nebitne priče da l' je samo ćošak njegov ili ''ceo gornji deo'' naslovne strane koji se drugačije zove zaglavlje

 

Brate, na stranu ime broda, ne vidim poentu.

Šta... brod plovi... imamo jednu sliku trošnog broda na netu.. i to je akcija? :)

Opet i poenta im izmiče, ako samo plove Dunavom, onda nisu kurcolovac, nego kurcosvedok... jer ja ne vidim da lome korupciju.

Jedino da su angažovali još neke dodatne glumce da budu korumpirani, pa da ih lome... ma ne... glupo previše.

 

Što kaže Kuruz, zamaraš brate :haha:

 

Jeste, to je akcija. Pa taj Beograd na vodi je glavna tema koliko već unazad, radi se o beogradskim izborima, a bg na vodi nije jedini, piše ti u članku koja je poenta, događaj posvećen lučkoj delatnosti xD

 

jebote, ušlo mi je u prste da kucam ''ne pravite se naivni'', kao da je ''sv_restartround 1'' :D

 

 

 

djb dominira. bukvalno su jedno 50 godina ispred svog vremena koliko god da prave te glupe greske.

 

Ja ne vidim te ''glupe greške'', to ostavljam cynical a-holeovima koji imaju bolju ideju dok sede na gajbi za tastaturom.

 

Nemam obraza da zakeram za detalje dok gledam čoveka koji se manje-više jedini rve sa vetrenjačama već godinama, a ne vidim da ima neku korist od toga, prosvetlite me ako postoji neka skrivena korist, teorija zavere, al' da nije neki larpurlarcinizam ili sns retorika pls. I ne mogu da mu se podsmevam što je ''loš političar'', za mene je to samo još jedan plus.

 

A za Šapića, ako su lansirali novinu sa idejom da bude slobodna i neutralna pa još se potpisali lepo da su oni, ne vidim problem da se pojavi intervju sa Šapićem ako on ima potrebu da razjasni nešto što smatra da neko nije razumeo, kakva god buzdovančina taj Šapić bio.

Izvinjavam se ako sam nešto pogrešno razumeo, ali mi deluje kao da se iščudjavate što se pojavio...

Cinici i ostali sa sličnim potrebama mogu da se nahrane time kako su mu elegantno stavili dr Aleksandar Šapić :haha::P

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opravdanja za šta? ''Opravdao'' sam ti sadržajem članka ono što te je mrzelo da pogledaš, važno da si video trošnu lađu patetičnu.

 

Svako vidi ono što želi da vidi, kao što uvek i izvrneš, znao sam i da će da mi se nalepi etiketa da ih worshipujem i promovišem (propagiram što kaže feyd), da pričam kako su bezgrešni, itd, ali me najiskrenije zabole za to. Ne radi se ovde o navijanju za fudbalske klubove nego o nečemu malo ozbiljnijem.

 

Doduše znam i da ste oguglali, pa vam možda nije ozbiljno

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Elf:

Opravdanja za njih... šta? Za nešto što su uradili ili za njih kao ličnosti? Ne vidim šta su ovde uradili što zahteva pravdanje, a konzumiranje kulta ličnosti me ne zanima.

 

 

To što ti nazivaš opravdanjima bi trebalo da bude najnormalnije za čoveka koji polazi od sebe, a onaj ko za sebe misli da je savršen i najpametniji će da zakera oko gluposti, i da se trudi da predstavi sebe kao nekog koga je jako teško impresionirati.

 

Naročito je apsurdno kad to dolazi od nekog ko umekšava, tj. nalazi opravdanja za grozomorne poteze Slobodana Miloševića i posledice tih poteza, što nas pak vraća na deo o konzumaciji kulta ličnosti. :P

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doduše znam i da ste oguglali, pa vam možda nije ozbiljno

realno, neke koristi od tvog (ili bilo čijeg) postovanja na yumetalu nema, niti štete.

tako i da svi mi ovde pljujemo djb, a ne pljujemo, ne bi promenilo bilo šta.

 

jesi razmišljao da priđeš pokretu, pa da se aktiviraš malo ozbiljnije?

 

ne zajebavam, ja bih možda i sam to uradio da mogu da prevalim tu granicu koja mi ne dozvoljava da govorim drugima za koga da glasaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Elf:

Opravdanja za njih... šta? Za nešto što su uradili ili za njih kao ličnosti?

 

Pa oćeš da nastavimo priču, iii nećeš da nastavimo? Ja sam imao utisak da nećeš.

Ali i meni sad više smorno, oću da čujem to za MIšu Vacića i trandžu.

 

Apropo toga što stalno pominješ da je neko iza tastature, i stalno zakera. Otkud ti znaš da li ja samo zakeram ovde?

Ja sve što pišem ovde, pričam i lično ljudima koji se bave politikom, i nesreća je u tome da se ni oni mahom ne pitaju.

A što se tiče ličnog agažmana tiče, koji protest mene nije video, sem onih zadnjih, patetičnih studenta? A jednom sam uradio neki svoj trip animacije za Dveri, pustiću ti link

Sad, meni je 100 puta ovo moje gore, nego one jednostavne 2D animacije koje su oni radili par godina pre toga, ali tada su baš počeli da marktiški padaju, pa sam rekao, daj bar ovo... i šta znam... ponekome se svidelo..

 

Sad, ja tebe neću da pitam šta si konkretno radio, jer mislim da to nema veze. Radio neko nešto, ne radio, nebitno je, jer prosuđivanje politike ne zavisi od toga,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tastaturu sam sad prvi put pomenuo, ja mislim. Cinizam i pravljenje neveštim i naivnim pominjem češće :D

I pričanje s nekim znači raditi nešto. Uostalom šta misliš da drugo rade botovi koji smaraju ljude po ulici, šta rade plaćenici na televiziji i u novinama?

Kao i prošli put, podvukao sam priču koja mislim da je štetna ovde, a to je nabijanje maka na konac i traženje mane nečemu po svaku cenu, posebno ako misliš za tog istog da generalno radi nešto pozitivno, i objasnio sam zašto meni nije moralno da kritikujem ime broda xD

 

To nisu ljudi kojima je plaćeno zanimanje da budu opozicija (bar bi trebalo da ova dvojica nisu) pa da ja imam prohteve oko toga šta bi oni trebalo da rade, gledam da budem zahvalan što se uopšte cimaju, jer retko ko normalan hoće da ulaže energiju u borbu s vetrenjačama. Budući da se ovde dešavaju i svakojake ucene, pa da čak nije problem ni da se ubije i premijer, reklo bi se i da su hrabri.

 

A i tebi svaka čast za sve konstruktivno što uradiš...

 

 

@Truli:

Misliš da nema baš nikakve koristi? Misliš da godine palamuđenja na ovim političkim temama nisu uticale na to da na novom yumetal pollu DJB/Dveri u ovakvoj većini? :bigblue:

 

Jes yumetal mikrosistem, ali ja neam živaca da se mlatim na fejsbuku, a nek nekog na yumetalu bilo šta što bilo ko napiše natera da malo sam razmisli, pa je to neka korist. I ti ljudi posle pričaju sa ljudima iz svoje okoline itd. A kod nekih članova primećujem promenu u tom smislu, bez zezanja. ^^

Pričam o tome i s ljudima i van yumetala, a nikome (sem fazon svojim babama i dedama) ne govorim direktno samo za koga da glasaju i ne skačem ljudima po glavi da se priča o politici ako oni neće...

To što ti kažeš za pričanje drugima jes malo šugavo, za prošle izbore bilo zahvalnije jer je bilo dovoljno da glasaju protiv, a sad su prioritet varijante koje mogu da pređu cenzus i automatski je lakše da neko istripuje da si sektaš.

 

 

Jesam razmišljao da priđem, nego će me pitaju i oni jesam li diplomirao :bigblue:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i prošli put, podvukao sam priču koja mislim da je štetna ovde, a to je nabijanje maka na konac i traženje mane nečemu po svaku cenu

 

Ja samo želim da shvatiš da "nabijanje maka na konac", nije moj cilj. Ne uživam u tome što ih kritikujem.

Da su makar malo bolji, prećutao bih sve mane.

Ovako, Vučić će da pobedi... i besan sam zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...