Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kakve pare da uzme?

 

ovo je krivični postupak, ne građanska parnica zbog povrede Radulovićevih prava

 

Pa jesu mu pretili? :D

Podneo je 3 neke tužbe

 

Ispravi me ako grešim, ali koliko znam, presuda u krivičnom postupku može da se koristi kao dokaz u parničnom

 

Ma samo nek ih tuži pa kako god, nego jebiga kad ne moš dobije nikog iz SNS

 

@bogdan: najpametniji ste vi što vam je sve isto :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

@bogdan: najpametniji ste vi što vam je sve isto :P

 

Jel tebi uzima vucic 10% od plate ili meni?

 

samo ja ne fantaziram

 

nisu polticari mesije i dobrocinitelji da se bore da dodju na vlast da bi pomogli narodu

 

nego da bi sebe i svoje potomke obezbedili

 

zabole njih kurcina za tebe i mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

napravili bi isti kurac kao i

za mene je reći da su sve te vlade bile iste znak političke nepismenosti ili koncentracije samo na jedan problem u društvu.

spoljna politika, nacionalna pitanja, demokratija, kultura, mediji... sve te vlasti su imali različite poglede na to i različite rezultate.

lopovski sistem jeste konstanta, nažalost.

zato i glasamo za djb.

 

a možda si u pravu

možda djb i dveri i da dobiju vlast ništa ne bi promenili.

možda je to i verovatno.

 

ali je sigurno da ako ovi ostanu neće ništa promeniti.

jedan od najvećih uspeha sistema si upravo ti.

kao što na globalu mladi ljudi puše priču o globalizmu i anti-nacionalizmu kao pozitivnim vrednostima, tako ti ovde uzimaš lopovsku državu kao večnu činjenicu. a to jednostavno nije tako.

dakle, tvoje ne zauzimanje stava i makar minimalni ulazak u politički život je njima na korist, tebe pravi budalom, a to što ćeš moći za šest meseci da nam kažeš - eto rekao sam vam, možeš dokačiš mačku o rep.

 

takođe, mlad čovek bez ideje, ideala i stava... meni je to malo tužno.

Edited by truliandedzombileš!
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bogdan: Uzima i iz moje kuce, ne sekiraj se

 

A to sto ti uzima ne daje neki kredibilitet toj tvojoj prici univerzalnoj je l' to vazi za sve politicare svuda u svetu? Je l' neko tanji Svedjanima platu 10% godisnje?

 

Bitno je pokazati svakoj vlasti da je smenljiva.

Ako ni zbog čega drugog, trebalo bi glasati zbog toga.

 

+1000

 

Samo što treba paziti i čime menjaš, izjebali smo se kad smo smenili prošle

 

I za trulija plusovi ali mi je ponestalo jer sam otelotvorenje forumske benevolencie

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzimaju svima

makar samo da plaćamo PDV, pa sračunati koliko godišnje novca potrošimo u ovoj državi i koliko odlazi njoj (i naravno da ide, ali je ptianje kako se troše)...

ili smo u privatnom sektoru i gotovo u potpunosti nezaštićeni... pa bi možda i dali deset posto plate za "beneficije" javnog sektora.

ili mali i srednji privrednici pa nas karaju kako stignu...

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno je pokazati svakoj vlasti da je smenljiva.

Ako ni zbog čega drugog, trebalo bi glasati zbog toga.

bukvalno na svim izborima od kad imam pravo sam glasao

 

ja ne pricam da ne treba glasati uopste

 

ja pricam da su realno svi manje ili vise losi

 

a za obicnog coveka uglavnom losi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono što Bogdan pokušava da vam kaže, je da se ne zamajavate i pravite lažne nade da će: 1) Vučić sada pasti na izborima 2) Kada i padne (nekada), da će sledeća garnitura da bude bolja.

Znači ne da ne glasate, ne da ste politički neaktivni, nego samo da vam oči budu širom otvorene, i da ne praštate nikome ništa.

Nije to defetizam, ja bih se uvek borio, ali ne mogu sebi zatvarati oči.

Kada (i ako) druga garnitura dođe... nema 100 dana... nema 6 meseci... ako je vlast dobra, u prvih par nedelja se to oseti na svim nivoima.

 

Kladionice su danas ili juče objavile kvote. Pogledajte to malo, jer su to najrealnija istraživanja, i po njima (trenutno) Vučić ima oko 45%, posle će mu trebati samo Dačić ili Šešelj (ili Čeda) da ima većinu.

A duel Radulović VS Šapić, opet najviše koristi Vučiću. podseća me kao onomad kad je Milošević organizovao duel Šešelj - Vuk, i sakrio Milutinovića.

 

Glavu gore :) Borimo se naravno! Ja ću uvek izlaziti, i šta god mogu da pomognem, pomagaću, ali neću ni ćutati ako mislim da opozicija loše radi, a neću im vala ni 100% verovati, dok se na delu ne pokažu

Share this post


Link to post
Share on other sites

A rođenje Isusa Hrista bilo je ovako: kad je Marija, mati Njegova, bila isprošena za Josifa, a još dok se nisu bili sastali, nađe se da je ona trudna od Duha Svetog.

1:19 A Josif muž njen, budući pobožan i ne htevši je javno sramotiti, namisli je tajno pustiti.

1:20 No kad on tako pomisli, a to mu se javi u snu anđeo Gospodnji govoreći: Josife, sine Davidov! Ne boj se uzeti Marije žene svoje; jer ono što se u njoj začelo od Duha je Svetog.

1:21 Pa će roditi Sina, i nadeni Mu ime Isus; jer će On izbaviti svoj narod od greha njihovih.

 

samo treba biti realan

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nigde ne piše da će da traži bilo kakvu naknadu nematerijalne štete, a i baš bi bio jaje ako bi to radio

 

DWbXTSJXcAA8TCZ.jpg

 

Nevidisebrt, aj opet?

 

Šta, jaje je što je utužio Popovića za klevetu?

 

@Džoniz bog: nevalja ti brt datum kod mateja

I treba Matej valjda?

Know ur dogma brt

 

sad ga vidiš, sad ga ne vidiš!

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako loš potez

ne može apsolutno sve da bude po njihovom, stvarno su poremećeni ako to traže

 

 

a pička bi ispao ako bi tužio Šapića zahtevajući nematerijalnu štetu za neke pretnje preko trećih lica, trte mrte, politička budalaština

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piii, u fazonu šta ja da pričam s tobom kad ti mene pretiš

 

 

E pa trebalo je da dođe i da izbaci detalje on air, ovako je smorio za medalju

 

 

Odo na balkan.info da vidim šta se dešava, intervju Miloš Radonović Kimi skočio na mene

 

Osećam se kao u naučno fantastičnom filmu čekamo showdown kod Teše jebote

 

 

 

A šta je ovo pravdanje, jedva ste dočekali :haha:

 

Za kad je to bilo zakazano? Što nije moglo uživo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne verujem Teši i Šapiću, boli me kurac :haha:

 

Šta je ovo jedenje govna sad, je l' bilo dogovarano za uživo ili ne? :S

 

DWbmbFFW4AAwUno.jpg

 

Ja ni ovu sliku ne vidim, inače mi slike rade normalno, koristim Mozillu i OK lik sam koji traži damu za diskretno druženje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...