Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

loženje da je nešto dobro ili najbolje zato što je komplikovano je za iskompleksirane likove

 

Slažem se

 

Samo što sam iz GTA serijala kao klinac odigrao 4 dela, dovoljno da znam da mi se više ne igra xD

 

Ne znam samo kako si Donkey Kong i Beavis & Butthead igrice povezao sa komplikovanjem, ne lupetaj tbr

 

Dišeš vazduh slušaš Mrlu igraš GTA i vezuješ se za likove :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, samo za Skazija i Tamalasku sam rekao, zato što su to opšta mesta od kojih ima mnogo boljih opštih mesta

čudi me da ne misliš da su prehajpovani

 

Mekico-nakico...smorili Srbi sto uzurpirau koment sekciu na njihvim tiub pesmama

 

Inace potpuno se slazem za ono sto si rekao za komplikovano

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

netačno

 

kako reče Kuzma pre skoro deset godina:

 

Globalna pobeda sa nemerljivim značajem ipak ostaje u senci intermedijskog trijumfa kvaliteta nad kežualštinom.

 

Igra godine? Da. Igra decenije? Vrlo verovatno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo menadjer

kad bih birao jednu igricu za pusto ostrvo, ovo bi bilo to. bilo koja godina, nisam sitničav

 

jebo te pola srednje sam propustio zbog tog sranja, ljudi izlaze na veliki odmor ja se spremam da legnem, igrao i pio po celu noć

 

najveći su oni carevi s argumentom zašto je fm glup "ma daj kako možeš jbt, gomila slova i gledaš u neke tačkice JOŠ IH NE KONTROLIŠEŠ TI" to su verovatno oni likovi što igraju master ligu na easy

 

jbt tema izbori 2018 :haha:

 

ala goriiii

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2000-te najbolje igrice tad znaci Duke Nukem, GTA, Hari Poter, Srek, Half Life, Maks Pejn prva 2, Warcraft, Age of mythology, LOTR, Medal of honor <3, Simbad, Asasin skrid..

 

Battle Realms!

 

Shrek brt xD

 

obojica ste zarobljeni u tom nekom gaming oblaku 2000tih s tim što demon pomene i neke segemege. :D

 

ja sam 90s brć :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da nam političari igraju igre, gde bi nam kraj bio? :)

Zamisli daš nekom tipu, koji obrće SimCity na najtežim nivoima, da bude gradonačelnik BG-a.

Napravio bi čudo sa onolikim budžetom. :da:

 

https://www.citymetric.com/horizons/2002-warsaws-mayoral-candidates-all-competed-game-simcity-and-future-president-won-733

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je dosao lavrov, koji kurac sad, da podrzi komunisticku bandu

 

A Jelica Sretenovic, podrzala slinavog antica, kaze da ide u pozoriste, a koga boli kurac, ko ide u pozoriste, a hahahahaha

 

Kako bi natak'o, onu zavetkinju, da bi joj patriotizam, na oci, izaso, a hahahahaha

 

Samo pijan, bi ispraznio jaja na nju a hahahahahaha

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam šta da ti kažem, baš si probirljiv :D

 

meni je bio super sleeping dogs, možda i najbliži doživljaj gta van gta univerzuma, plus ima kul kung fu poteza, preskakanja na druga vozila i hijacking :D

 

uzmi neku konzolu pa igraj red dead redemption...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...